Kazkoks_Ciuvas rašė: Nezinau kaip tokia muzika galima vadint metalu. Rokas geriausiu atveju
O koks skirtumas kaip pavadinsi? Rokas, metalas ar dar kas nors - who cares? Faktas yra tas, kad BS kūrė nerealiai gražią, gerą techniškai ir prasmingą muziką ir tapo jeigu jau ne muzikiniais, tai bent idėjiniais metalo įkvėpėjais. Man to užtenka, o koks stilius jiems bus priskirtas man nuoširdžiai nusispjaut.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
RaptorJM rašė: Tėtis supažindino su Black Sabbath... Skolingas iki gyvenimo galo Labai patinka, tačiau man Black Sabbath - tai albumai iki technical ecstasy.. toliau,be ozzy, kažkas jau nebe taip
Hm, pamačius temą kažką panašaus ir norėjau parašyti Tik man atrodo, kad paskutinis albumas su Ozzy buvo Never Say Die, išleistas 1978 metais. Technical Ecstasy buvo išleistas dviem metais anksčiau, bet šiaip sutinku, be Ozzy BS nebetokie.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Tėtis supažindino su Black Sabbath... Skolingas iki gyvenimo galo Labai patinka, tačiau man Black Sabbath - tai albumai iki technical ecstasy.. toliau,be ozzy, kažkas jau nebe taip
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 18 d. 22:41:32
kornporn rašė:
lietusryte rašė:
kornporn rašė: kaip šitą grupę galima vadint metalo pradininkais, jei čia visiškai nepanašu į metalą? nors tu pasikark, nepanašu nė kiek į metalą... popsiniai gitarų rifai, voklalas taip pat.. lengviausias rokelis, bet tikrai ne metalas..
Tai čia truputi nepanašu į šiuolaikinį metalą.Bet tai vistiek metalas.
ir ir tų laikų metalą nepanašu, pvz ac/dc har rokas, bet daug sunkiau už BS
Nemanau.Man Black Sabbath sunkiau nei Ac-Dc.O tu gal nedaug klausei BS,nes šiaip žinoma,reikia pilnai perklausyti,bent pagrindinius albumus,kad galėtum tinkamai įvertinti.Vien iš hitų,sunku spręsti...
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 18 d. 22:35:05
kornporn rašė: kaip šitą grupę galima vadint metalo pradininkais, jei čia visiškai nepanašu į metalą? nors tu pasikark, nepanašu nė kiek į metalą... popsiniai gitarų rifai, voklalas taip pat.. lengviausias rokelis, bet tikrai ne metalas..
Tai čia truputi nepanašu į šiuolaikinį metalą.Bet tai vistiek metalas.
nu tos juodosios magijos tai tik pirmajame ir gal antrajame albume, daugiau nera siaip ozzy`s megejas yra to...tai gal taip ir psirodo, po jo tokiu issiokimu, kad Black Sabbath = juodoji magija....as tai turiu visus albumus su ozziu, o be jo nesiruosiu rinkti, nes tada BS ne tikrieji yra dabar bandysiu rinkti diskografija ju LP pavidalu... jau turiu 3
nelabai susigilinusi esu i Ju kuryba, bet kiek girdejau (tiek muzikos, tiek istrorijos prasme) man buvo miela klausytis. Neeilinis Ozzy visdelto buvo. Na ir Black Sabbath irgi.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. rugsėjo 13 d. 13:49:05
Nezinau kaip tokia muzika galima vadint metalu. Rokas geriausiu atveju
O koks skirtumas kaip pavadinsi?
2008 m. rugsėjo 13 d. 13:47:50
Nezinau kaip tokia muzika galima vadint metalu. Rokas geriausiu atveju
O koks skirtumas kaip pavadinsi? Rokas, metalas ar dar kas nors - who cares? Faktas yra tas, kad BS kūrė nerealiai gražią, gerą techniškai ir prasmingą muziką ir tapo jeigu jau ne muzikiniais, tai bent idėjiniais metalo įkvėpėjais. Man to užtenka, o koks stilius jiems bus priskirtas man nuoširdžiai nusispjaut.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2008 m. rugsėjo 13 d. 13:39:09
2008 m. rugsėjo 13 d. 13:20:31
Tėtis supažindino su Black Sabbath... Skolingas iki gyvenimo galo
Hm, pamačius temą kažką panašaus ir norėjau parašyti
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2008 m. rugsėjo 13 d. 12:45:11
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. birželio 18 d. 22:41:32
kaip šitą grupę galima vadint metalo pradininkais, jei čia visiškai nepanašu į metalą? nors tu pasikark, nepanašu nė kiek į metalą... popsiniai gitarų rifai, voklalas taip pat.. lengviausias rokelis, bet tikrai ne metalas..
Tai čia truputi nepanašu į šiuolaikinį metalą.Bet tai vistiek metalas.
ir ir tų laikų metalą nepanašu, pvz ac/dc har rokas, bet daug sunkiau už BS
Nemanau.Man Black Sabbath sunkiau nei Ac-Dc.O tu gal nedaug klausei BS,nes šiaip žinoma,reikia pilnai perklausyti,bent pagrindinius albumus,kad galėtum tinkamai įvertinti.Vien iš hitų,sunku spręsti...
2008 m. birželio 18 d. 22:35:05
kaip šitą grupę galima vadint metalo pradininkais, jei čia visiškai nepanašu į metalą? nors tu pasikark, nepanašu nė kiek į metalą... popsiniai gitarų rifai, voklalas taip pat.. lengviausias rokelis, bet tikrai ne metalas..
Tai čia truputi nepanašu į šiuolaikinį metalą.Bet tai vistiek metalas.
2008 m. kovo 18 d. 10:33:50
____________________
Hell Music...
2006 m. gegužės 14 d. 15:26:43
ash neklausau beveik ju, bet jauciu tikrai didele pagarba
2006 m. gegužės 7 d. 10:55:48
2006 m. balandžio 13 d. 19:58:17
____________________
Parašas.
2005 m. birželio 27 d. 17:55:53
2005 m. sausio 6 d. 16:31:15
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. spalio 19 d. 20:06:37
____________________
[img]http://www.cdmusicsongs.com/hardrock/images/B000007WP8.jpg[/img]
2004 m. spalio 19 d. 12:39:43
____________________
there's no truth...
2004 m. spalio 18 d. 22:07:18
kodel BUVO?: ) jugi Ozzy gyvas.: )
____________________
žaidžiu save.
2004 m. spalio 18 d. 20:06:00
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. spalio 18 d. 19:02:32
____________________
Nothing Can Keep Me From You
2004 m. spalio 3 d. 15:29:57
____________________
Darkness You Are A Holy Shrine... I Will Burn For You...
2004 m. spalio 2 d. 19:50:55
____________________
***