Samarrra rašė: tarsi LATVIJA butu lygis...nzn...pas mus is sitos salies atvaziuoja visokie C-stones, tai visai nesistebiu kad ta Taja ten visiems patiko...
gali ji ir varyt i tą latviją.... man ji tokia mėmė nu negaliu kzk lėta... reik veiksmo
____________________
i'm so tired of being here
suppressed by all of my childish fears
and if you have to leave
i wish that you would just leave
because your presence still lingers here
and it won't leave me alone
Patinka ta TAJA man. Geros (lengvos) dainos. Keliauja chia ish Lietuvos i Latvija, ish Latvijos i Lietuva ir neparina proto. Shaunuole, nes Latvijoj isiverzhti i TOP'us man regis yra kiek sunkiau negu in Lithuanian.
Turbut pirma vieta jauchiu uzhime Valters & Kaža (latviai, kurie mano manymu gerai sudainavo eurovizijoje).
cia vyksta muzikos mainu programa ''lietuva-latvija''....
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. birželio 12 d. 19:32:33
2005 m. birželio 11 d. 21:46:41
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
2005 m. birželio 11 d. 10:53:16
2005 m. birželio 11 d. 09:56:51
____________________
go to hell..............
2005 m. birželio 10 d. 19:46:18
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. birželio 10 d. 18:33:49
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. birželio 10 d. 11:31:44
____________________
birbt.
2005 m. birželio 10 d. 07:39:54
2005 m. birželio 9 d. 17:12:24
2005 m. birželio 9 d. 14:56:56
____________________
Laughter is the shortest distance between two people.
2005 m. birželio 9 d. 14:27:11
o cia latvijoj ne lygis
____________________
[img]http://www.diamandagalas.com/images/photo/deadth.jpg[/img]Somebody let my run...
2005 m. birželio 9 d. 12:51:59
tarsi LATVIJA butu lygis...nzn...pas mus is sitos salies atvaziuoja visokie C-stones, tai visai nesistebiu kad ta Taja ten visiems patiko...
2005 m. birželio 9 d. 12:50:48
____________________
NORIU SUMUŠTINIO SU DRAMBLIUKŲ UOGIENE!!!!!
2005 m. birželio 9 d. 12:44:22
____________________
I want more than I am
2005 m. birželio 9 d. 11:58:09
____________________
i'm so tired of being here suppressed by all of my childish fears and if you have to leave i wish that you would just leave because your presence still lingers here and it won't leave me alone
2005 m. birželio 9 d. 09:30:07
Tachiau vistiek faina !
2005 m. birželio 9 d. 09:28:12
____________________
Su kuo sutapsi, tuo ir pats patapsi
2005 m. birželio 9 d. 09:12:01
2005 m. birželio 9 d. 08:11:40
Turbut pirma vieta jauchiu uzhime Valters & Kaža (latviai, kurie mano manymu gerai sudainavo eurovizijoje).
2005 m. birželio 8 d. 22:37:25
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]