Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar esi įsivėrus/ęs auskarų? Kur ir kiek?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567 ... 16
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kristis9
2010 m. kovo 28 d. 23:23:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

taip, dėja. iki to mus davedė dabartinis pasaulis
Auskarus sugalvojo grožio pramonė,o kad mes šitas tuštybes patys pasirenkame,tai čia mūsų problema.Gal kas nors verčia dursyti ir kankinti odą?


auskarus nešiodavo dar Egipte prieš 3000metų... jei ką. tai buvo dėl grožio.
dabar kažkaip tų auskarų yra visur ir belekiek... pati veriuosi nes tai man gražu. žinau kad gal turiu jų per daug.. bet... nesiruošiu jų išsiverti dar kelis metus, esu jauna. kada jei ne dabar dar durniuosiu.. aišku viskas turi savo ribas

o kiek tu turi? As zn zmogu su 13 auskaru

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
LustaEtano
2010 m. kovo 28 d. 22:29:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

taip, dėja. iki to mus davedė dabartinis pasaulis
Auskarus sugalvojo grožio pramonė,o kad mes šitas tuštybes patys pasirenkame,tai čia mūsų problema.Gal kas nors verčia dursyti ir kankinti odą?


auskarus nešiodavo dar Egipte prieš 3000metų... jei ką. tai buvo dėl grožio.
dabar kažkaip tų auskarų yra visur ir belekiek... pati veriuosi nes tai man gražu. žinau kad gal turiu jų per daug.. bet... nesiruošiu jų išsiverti dar kelis metus, esu jauna. kada jei ne dabar dar durniuosiu.. aišku viskas turi savo ribas

____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 28 d. 17:08:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

taip, dėja. iki to mus davedė dabartinis pasaulis
Auskarus sugalvojo grožio pramonė,o kad mes šitas tuštybes patys pasirenkame,tai čia mūsų problema.Gal kas nors verčia dursyti ir kankinti odą?

Nieks nevercia

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 28 d. 16:44:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristis9 rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

taip, dėja. iki to mus davedė dabartinis pasaulis
Auskarus sugalvojo grožio pramonė,o kad mes šitas tuštybes patys pasirenkame,tai čia mūsų problema.Gal kas nors verčia dursyti ir kankinti odą?

ne, tiesiog tai grazu. As manau, kad tu galvoji kad mus izeidineji ar ne?

Aš diskutuoju,kaip ir tu diskutuoji.Jei kas nors nepatinka - sakyk tiesiai šviesiai,o nesislėpk po krūmu.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 28 d. 16:18:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nutle rašė:
Paziurekit, ka dar sugalvojo grozio pramone:
https://www.balsas.lt/naujiena/37..._cont ent=weekly


Kas bus toliau?..
nenoriu taves trikdyti, bet cia ne ta tema

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
nutle
2010 m. kovo 28 d. 16:07:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paziurekit, ka dar sugalvojo grozio pramone:
https://www.balsas.lt/naujiena/37..._cont ent=weekly


Kas bus toliau?..

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 28 d. 16:05:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

taip, dėja. iki to mus davedė dabartinis pasaulis
Auskarus sugalvojo grožio pramonė,o kad mes šitas tuštybes patys pasirenkame,tai čia mūsų problema.Gal kas nors verčia dursyti ir kankinti odą?

ne, tiesiog tai grazu. As manau, kad tu galvoji kad mus izeidineji ar ne?

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 28 d. 14:52:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

taip, dėja. iki to mus davedė dabartinis pasaulis
Auskarus sugalvojo grožio pramonė,o kad mes šitas tuštybes patys pasirenkame,tai čia mūsų problema.Gal kas nors verčia dursyti ir kankinti odą?

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
miculka
2010 m. kovo 28 d. 13:28:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

tu buvai tada blaiva?

jo
pirma kart isgirdau kad blaivas zmogus sau vertusi auskara I LUPA

tai gi uzsipurskiau tu vaistu kad nk nejausciau

o pataikei? ne visad pasiseka...

geriau nei kosmetologe (kai pirma karta vere ir klisai ivere)

Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 28 d. 12:57:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

tu buvai tada blaiva?

jo
pirma kart isgirdau kad blaivas zmogus sau vertusi auskara I LUPA

tai gi uzsipurskiau tu vaistu kad nk nejausciau

o pataikei? ne visad pasiseka...

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
miculka
2010 m. kovo 28 d. 11:21:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

tu buvai tada blaiva?

jo
pirma kart isgirdau kad blaivas zmogus sau vertusi auskara I LUPA

tai gi uzsipurskiau tu vaistu kad nk nejausciau

Atsakyti
LustaEtano
2010 m. kovo 28 d. 10:04:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

taip, dėja. iki to mus davedė dabartinis pasaulis

____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 28 d. 00:17:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...
mes zinom

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 28 d. 00:09:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

Nepykit,bet tai jau iškrypimas...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 27 d. 22:45:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

jo jo

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
LustaEtano
2010 m. kovo 27 d. 22:23:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
šiaip man asmeniškai jau manija auskarų, ir net neatrodau sau graži be jų. Čia panašiai kaip dauguma merginų negali būti be makiažo..

____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 27 d. 21:25:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
Kad jums surudytų tie vinys odoj,kad su krauju teištrauktumėte...

och, grazu butu

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 27 d. 21:03:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kad jums surudytų tie vinys odoj,kad su krauju teištrauktumėte...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 27 d. 17:36:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

tu buvai tada blaiva?

jo
pirma kart isgirdau kad blaivas zmogus sau vertusi auskara I LUPA

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 27 d. 17:30:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iindriu rašė:
kiekvienoi ausy po 3. nu aisku ausu tai kit 2 turiu : D

Nu tai ir nieko gero - čia tas pats,kaip pastmasės implantuotos į moterų krūtines,kad natūralūs papukai,pavirsdami į cheminius papus,suteiktų grožį...Šūdas čia,o ne grožis...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Puslapiai: 1234567 ... 16
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jonsi Jonsi
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4582
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 58615