Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar esi įsivėrus/ęs auskarų? Kur ir kiek?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678 ... 16
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Iindriu
2010 m. kovo 27 d. 17:10:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kiekvienoi ausy po 3. nu aisku ausu tai kit 2 turiu : D

Atsakyti
Xpo
2010 m. kovo 27 d. 15:52:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

tu buvai tada blaiva?

jo

Ho ho!

Atsakyti
miculka
2010 m. kovo 27 d. 15:21:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

tu buvai tada blaiva?

jo

Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 26 d. 23:28:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

tu buvai tada blaiva?

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 26 d. 23:28:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

toloka ir motina turbut nekaip reguotu... mokykloj geju pydary isvadintas buciau ir taip jau del isvaizdos problemu yr...

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 26 d. 23:28:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

toloka ir motina turbut nekaip reguotu... mokykloj geju pydary isvadintas buciau ir taip jau del isvaizdos problemu yr...

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
miculka
2010 m. kovo 26 d. 19:38:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristis9 rašė:
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

galiu ivert sau tai pati veriaus

Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 26 d. 19:11:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

ir pats tokio noriu

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
miculka
2010 m. kovo 26 d. 17:31:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristis9 rašė:
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

kaip faina

Atsakyti
Xpo
2010 m. kovo 26 d. 17:12:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
Xpo rašė:
LustaEtano rašė:
jeckau, na gal tik nereikia.. patikėk aš ir ne vieną ir ne dvi knygas skaičiusi, visokių nuomonių yra.

(mano ne tik nuotraukos gražios, aš pati graži )

Na tai šįkart mes ir apsikeitėme nuomonėm. Vienu klausimu gal ir šiek tiek nesutariam, bet dėl tavo grožio... tai matau daugmaž kompromisą priėjom.
va tai tau kaip smagu

Ooo, nauja foto. Šiaip man labiausiai patiko paskutinė, tačiau dabar reikės permąstyti prioritetus.

Atsakyti
LustaEtano
2010 m. kovo 26 d. 08:15:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
LustaEtano rašė:
jeckau, na gal tik nereikia.. patikėk aš ir ne vieną ir ne dvi knygas skaičiusi, visokių nuomonių yra.

(mano ne tik nuotraukos gražios, aš pati graži )

Na tai šįkart mes ir apsikeitėme nuomonėm. Vienu klausimu gal ir šiek tiek nesutariam, bet dėl tavo grožio... tai matau daugmaž kompromisą priėjom.
va tai tau kaip smagu

____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
Atsakyti
Xpo
2010 m. kovo 25 d. 22:57:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
jeckau, na gal tik nereikia.. patikėk aš ir ne vieną ir ne dvi knygas skaičiusi, visokių nuomonių yra.

(mano ne tik nuotraukos gražios, aš pati graži )

Na tai šįkart mes ir apsikeitėme nuomonėm. Vienu klausimu gal ir šiek tiek nesutariam, bet dėl tavo grožio... tai matau daugmaž kompromisą priėjom.

Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 25 d. 16:48:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

cia gal ne prie ko bet jei nuotraukose ten tu, tai man patinka tavo auskaras

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 25 d. 16:43:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Auskarai man patinka. Su mielu noru isiverciau pats pvz aplink lupa man labai grazu. Arba kai ausiyje ju yra tiek kad net skaiciuot tyngisi bet va pas mus kai kamas tai tokius vadina (kalbu apie vaikinus) gejais ir panasiai tai dar kazkaip nedristu...

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 25 d. 16:42:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

Pažeidimas odai,kūnui ir psichinei sveikatai yra visiškai toks pats,kaip ir kirvio smeigimas tiesiai į širdį.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
miculka
2010 m. kovo 25 d. 16:26:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
suvaryk kirvi sau i krutine tai nera tas pats kaip isivert auskara. O kam grazu kam ne tai kiekvieno atskira nuomone, tad zmones - tolerancijos.

Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 25 d. 15:03:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
jei tau tai gražu tai šaunu.
man tai nejuokinga. xa xa. uoj. netyčia...

Jei veriesi geležis į kaukolę,tai turėtų būti gražu.Čia iš esmės,toks pats savęs žalojimo būdas.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
LustaEtano
2010 m. kovo 25 d. 13:36:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jei tau tai gražu tai šaunu.
man tai nejuokinga. xa xa. uoj. netyčia...

____________________
http://www.last.fm/user/LustaEtano Išlįskit pagaliau iš savo rėmų, pasaulis daug gražesnis be jų.
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 25 d. 13:08:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
Xpo rašė:
Ne, man ir atrodo kad veriasi neatradę savęs ir intelekto skurdo ir taip toliau. O aš žinokit, daugel knygų skaitęs...

Beje, pačios fotkės gražios.

jeckau, na gal tik nereikia.. patikėk aš ir ne vieną ir ne dvi knygas skaičiusi, visokių nuomonių yra.

(mano ne tik nuotraukos gražios, aš pati graži )

Kas būtų, jei suvaryčiau kirvį,sau į krūtinę.Sakyčiau,kad tai yra labai gražu... [Ar nejuokinga būtų?]

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2010 m. kovo 25 d. 13:06:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LustaEtano rašė:
Xpo rašė:
Ne, man ir atrodo kad veriasi neatradę savęs ir intelekto skurdo ir taip toliau. O aš žinokit, daugel knygų skaitęs...

Beje, pačios fotkės gražios.

jeckau, na gal tik nereikia.. patikėk aš ir ne vieną ir ne dvi knygas skaičiusi, visokių nuomonių yra.

(mano ne tik nuotraukos gražios, aš pati graži )

Visokios nuomonės.Tačiau yra faktas,kad metalų vėrimas į kūną,yra jo žalojimas.Nuo to reikalo,niekur nepabėgsi.O aš norėčiau tave patyrinėti nuogą,kad įsitikinčiau ar tu ne pabaisa...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Puslapiai: 12345678 ... 16
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jonsi Jonsi
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4582
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 58615