Irrma rašė: Kiekvienas turi savo Dievą, kiekvienam jis gali būti skirtingas, bet tuo pačiu ir vienodas kaip ir kitų. Kiekvienas (manau) giliai širdyje tiki, kad yra kažkas aukštesnio.
Pati neišpažįstu nei krikščionybės, nei pagonybės, nei kitų religijų/tikėjimų. Esu šiek tiek neutrali.
giliai sirdyje nebent mirusiu Elviu tikiu ;>
____________________
blogis
[You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Kiekvienas turi savo Dievą, kiekvienam jis gali būti skirtingas, bet tuo pačiu ir vienodas kaip ir kitų. Kiekvienas (manau) giliai širdyje tiki, kad yra kažkas aukštesnio.
Pati neišpažįstu nei krikščionybės, nei pagonybės, nei kitų religijų/tikėjimų. Esu šiek tiek neutrali.
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Anarchistas_UK rašė: Netikiu Dievu, Tikiu likiu ir kad zmogus savo darbais gali ji keisti, gali primti kitoki sprendima ir vel viskas apsivers aukstyn kojom,ir seip man tikrai nepatinka kad mane maza pakrikstijo nes dabar noriu pasirinkimo laisves ir gal noresiu pasirinkt kita religija o ne sia kuri man buvo ibrukta galima sakyt per prievarta nes negalejau nieko padaryti
atsiprasau, stirgineja kompas, tai vis pasispaudzia ismest viena tuscia citata ;> o siaip norejau pasakyt, kad gali persikrikstyt. Juk tai yra leidziama. Esu visiskai tuo tikra, teko susidurti su zmonemis, kurie butent taip ir padare. Taigi taigi... :>
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
Anarchistas_UK rašė: Netikiu Dievu, Tikiu likiu ir kad zmogus savo darbais gali ji keisti, gali primti kitoki sprendima ir vel viskas apsivers aukstyn kojom,ir seip man tikrai nepatinka kad mane maza pakrikstijo nes dabar noriu pasirinkimo laisves ir gal noresiu pasirinkt kita religija o ne sia kuri man buvo ibrukta galima sakyt per prievarta nes negalejau nieko padaryti
as esu tokios pat nuomones del tu krikstyjimu, pirmu komuniju ir pan, vaikams, kurie nieko nesupranta, primetam kazkoki poziuri ir pan nereikia krikstyti, o jei uzauges nores, nebus velu gi
dar juokinga kai pvz beveik netikintis zmogus uzsimano vestuviu baznycioje nes taip graziau, jis net pacios tos minties nesupranta.
____________________
blogis
[You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Netikiu Dievu, Tikiu likiu ir kad zmogus savo darbais gali ji keisti, gali primti kitoki sprendima ir vel viskas apsivers aukstyn kojom,ir seip man tikrai nepatinka kad mane maza pakrikstijo nes dabar noriu pasirinkimo laisves ir gal noresiu pasirinkt kita religija o ne sia kuri man buvo ibrukta galima sakyt per prievarta nes negalejau nieko padaryti
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
LJjoint rašė: px asocijuojasi su (man nesvarbu nes tai yra xuinia neverta demesio)...na gerai- koki kita zodi pavartoti vietoj "pagarba"?gal"nevaidink kieto ir perkeltine prasme nevadink durnais tu,kurie tiki kazka ir turi religija"?
Man apskritai didelė žmonijos dalis yra tuščia vieta. Ir px, tikintys ar ne. Tam aš ir Misantropia. Žiūriu laikaisi savo fanatizmo kaip šuo pagedusio kaulo.
Kiek žmonių, tiek nuomonių. O pagarba atsiranda už kažką. Jei žmogus kažko negerbia, tai greičiausiai jis neturi už ką gerbti.
End
O dabar sakau kaip administratorė. Laikas baigti asmeniškumus. O jei nebaigiat, tai kraustotės į privatų bendravimą, toliau nuo jautrių pašalinių akių, kuriems visai neįdomu kas kaip suvokia žodžius.
Floodo man čia nereikia. Kai atsibos tramdyti jus, tada paprasčiausiai nebeliks temos ir pasaulyje įsiviešpataus taika.
____________________
Oooooo... what does this button do?
px asocijuojasi su (man nesvarbu nes tai yra xuinia neverta demesio)...na gerai- koki kita zodi pavartoti vietoj "pagarba"?gal"nevaidink kieto ir perkeltine prasme nevadink durnais tu,kurie tiki kazka ir turi religija"?
____________________
don't watch porn - use your imagination
LJjoint rašė: kokie grasinimai crawling pusen?ka jus cia brieda varot...?kas cia per nuomone? "as netikiu ir man tikintys px"- normalus zmones taip nekalba,ir negina tokiu
kokie grasinimai crawling pusen?ka jus cia brieda varot...?kas cia per nuomone? "as netikiu ir man tikintys px"- normalus zmones taip nekalba,ir negina tokiu
____________________
don't watch porn - use your imagination
as netikiu dievu ten danguje ar kazkur. visada turi savyje atrasti jegu, bei stiprybes, nes jeigu sau nepadesi, neateis kazkokia dvasia ir tau nepades isspresti problemu, tik pats jei paprasai pagalbos ar sugalvoji sprendimo buda, gali isbristi is sunkios situacijos. Tikejimas dievu man silpnuju zenklas, dievu labai daznai pradedam tiketi kai mums skauda ar mums lb blogai, dievas musu skausmo matas, kuo mums sunkiau tuo labiau tikime. Uzuot vakare pries miega prashius, kad mano mamyte nesusirgtu ar pan. geriau nueiti ir nupirkti vitaminu is vaistines, bent reali pagalba bus.
As tikiu vienu dievu - savimi
ir mane nervina zmones, kurie tiki, bet kai paprashai paaiskinti, jie nesuranda itikinamu argumentu Nors visad mieliau bendrausiu su tikrai religingu zmogumi, negu su tuo, kuris be nuomones apskirtai.
o del religijos, cia atskiras ismislas... apie krikscionybe patyliu, ypac viduramziais...
____________________
blogis
[You don't need a weather man to know which way the wind blow]
LJjoint rašė: crawling - vien tik zodis px reiskia nepagarba,nebent tu priprates tik keiktis ir blevyzgot,tada suprantu...
Blevyzgot. O kaip su grąsinimais Crawling pusėn?
LJjoint rašė: galiu tik viena pasakyt (pasauly yra 2mlrd. krikscioniu,is ju bent puse yra tikrai praktikuojantys krikscionys ) ir jie tau labai smagiai atidauzytu galva,o po to nueje i baznycia pasimelstu uz ja (ta durna galva)...viskas - pagonys man neegzistuoja
žmogus, besišvaistantis tokiais žodžiais neturi jokios suknistos teisės aiškinti kam nors apie pagarbą ir įžeidinėti.
Tu crawlingo nepažįsti. Mes nepažįstam tavęs. Bet viena jau aišku, kad tamsta nemokat priimti nuomonės, nesutampančios su jūsiške.
Turiu du pasiūlymus: arba suauk arba gydykis.
antra,butent tai kad tau "religija yra tuscia vieta" dar vienas nepagarbos zenklas - ar netaktiskiau butu pasakyti,as netikintis,nes religija priestarauja mano tam tikriems isitikinimams?
Tu gal geriau apskritai išsiaiškin, ką žodis "religija" reiškia, o tada pypsėk apie taktą. Ok? Religija, tai nėra tikėjimas.
Jeigu Crawlingui tai tuščia vieta, tai taip ir yra.
Niekada nemačiau reikalo vynioti žodžių į vatą.
____________________
Oooooo... what does this button do?
<<>> zodelis "px" - nera nepagarbos zenklas, atsibusk! Mano teise rinktis kaip as isreiskiu norima pasakyti sakini! Po to, "religija yra tuscia vieta" <-- tai yra visika tiesa! Butent tokiame stiliuje as megstu kalbeti apie religija! Gal pasakiau per stipriai, bet esme ta pati...
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
crawling - vien tik zodis px reiskia nepagarba,nebent tu priprates tik keiktis ir blevyzgot,tada suprantu...antra,butent tai kad tau "religija yra tuscia vieta" dar vienas nepagarbos zenklas - ar netaktiskiau butu pasakyti,as netikintis,nes religija priestarauja mano tam tikriems isitikinimams?
____________________
don't watch porn - use your imagination
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2006 m. birželio 8 d. 09:48:28
Kiekvienas turi savo Dievą, kiekvienam jis gali būti skirtingas, bet tuo pačiu ir vienodas kaip ir kitų. Kiekvienas (manau) giliai širdyje tiki, kad yra kažkas aukštesnio.
Pati neišpažįstu nei krikščionybės, nei pagonybės, nei kitų religijų/tikėjimų. Esu šiek tiek neutrali.
giliai sirdyje nebent mirusiu Elviu tikiu ;>
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. birželio 8 d. 09:33:48
Pati neišpažįstu nei krikščionybės, nei pagonybės, nei kitų religijų/tikėjimų. Esu šiek tiek neutrali.
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2006 m. birželio 7 d. 22:24:13
____________________
keista,bet isimylejau savo depresija...
2006 m. birželio 7 d. 22:02:53
Netikiu Dievu, Tikiu likiu ir kad zmogus savo darbais gali ji keisti, gali primti kitoki sprendima ir vel viskas apsivers aukstyn kojom,ir seip man tikrai nepatinka kad mane maza pakrikstijo nes dabar noriu pasirinkimo laisves ir gal noresiu pasirinkt kita religija o ne sia kuri man buvo ibrukta galima sakyt per prievarta nes negalejau nieko padaryti
atsiprasau, stirgineja kompas, tai vis pasispaudzia ismest viena tuscia citata ;> o siaip norejau pasakyt, kad gali persikrikstyt. Juk tai yra leidziama. Esu visiskai tuo tikra, teko susidurti su zmonemis, kurie butent taip ir padare. Taigi taigi... :>
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. birželio 7 d. 17:27:21
Netikiu Dievu, Tikiu likiu ir kad zmogus savo darbais gali ji keisti, gali primti kitoki sprendima ir vel viskas apsivers aukstyn kojom,ir seip man tikrai nepatinka kad mane maza pakrikstijo nes dabar noriu pasirinkimo laisves ir gal noresiu pasirinkt kita religija o ne sia kuri man buvo ibrukta galima sakyt per prievarta nes negalejau nieko padaryti
as esu tokios pat nuomones del tu krikstyjimu, pirmu komuniju ir pan, vaikams, kurie nieko nesupranta, primetam kazkoki poziuri ir pan
dar juokinga kai pvz beveik netikintis zmogus uzsimano vestuviu baznycioje nes taip graziau, jis net pacios tos minties nesupranta.
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. birželio 7 d. 17:05:06
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. birželio 7 d. 15:19:27
px asocijuojasi su (man nesvarbu nes tai yra xuinia neverta demesio)...na gerai- koki kita zodi pavartoti vietoj "pagarba"?gal"nevaidink kieto ir perkeltine prasme nevadink durnais tu,kurie tiki kazka ir turi religija"?
Man apskritai didelė žmonijos dalis yra tuščia vieta. Ir px, tikintys ar ne. Tam aš ir Misantropia. Žiūriu laikaisi savo fanatizmo kaip šuo pagedusio kaulo.
Kiek žmonių, tiek nuomonių. O pagarba atsiranda už kažką. Jei žmogus kažko negerbia, tai greičiausiai jis neturi už ką gerbti.
End
O dabar sakau kaip administratorė. Laikas baigti asmeniškumus. O jei nebaigiat, tai kraustotės į privatų bendravimą, toliau nuo jautrių pašalinių akių, kuriems visai neįdomu kas kaip suvokia žodžius.
Floodo man čia nereikia. Kai atsibos tramdyti jus, tada paprasčiausiai nebeliks temos ir pasaulyje įsiviešpataus taika.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. birželio 7 d. 14:59:08
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2006 m. birželio 7 d. 14:57:01
kiekvienas tiki savaip o ne taip kaip butinai tiket ju tikejimus kuriuos tau kisa per prievarta
taip!bet namanau,kad reikia skelbtis kad tau i tuos zmones kurie tiki yra nusispjaut...ar ne?
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. birželio 7 d. 14:55:45
____________________
for a life without rules
2006 m. birželio 7 d. 14:50:39
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. birželio 7 d. 14:46:50
2006 m. birželio 7 d. 14:45:13
2006 m. birželio 7 d. 14:40:30
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. birželio 7 d. 14:37:16
kokie grasinimai crawling pusen?ka jus cia brieda varot...?kas cia per nuomone? "as netikiu ir man tikintys px"- normalus zmones taip nekalba,ir negina tokiu
kokiu?
2006 m. birželio 7 d. 14:32:40
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. birželio 7 d. 13:38:55
As tikiu vienu dievu - savimi
ir mane nervina zmones, kurie tiki, bet kai paprashai paaiskinti, jie nesuranda itikinamu argumentu
o del religijos, cia atskiras ismislas... apie krikscionybe patyliu, ypac viduramziais...
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. birželio 7 d. 13:29:17
crawling - vien tik zodis px reiskia nepagarba,nebent tu priprates tik keiktis ir blevyzgot,tada suprantu...
galiu tik viena pasakyt (pasauly yra 2mlrd. krikscioniu,is ju bent puse yra tikrai praktikuojantys krikscionys ) ir jie tau labai smagiai atidauzytu galva,o po to nueje i baznycia pasimelstu uz ja (ta durna galva)...viskas - pagonys man neegzistuoja
žmogus, besišvaistantis tokiais žodžiais neturi jokios suknistos teisės aiškinti kam nors apie pagarbą ir įžeidinėti.
Tu crawlingo nepažįsti. Mes nepažįstam tavęs. Bet viena jau aišku, kad tamsta nemokat priimti nuomonės, nesutampančios su jūsiške.
Turiu du pasiūlymus: arba suauk arba gydykis.
Jeigu Crawlingui tai tuščia vieta, tai taip ir yra.
Niekada nemačiau reikalo vynioti žodžių į vatą.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2006 m. birželio 7 d. 13:23:44
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
2006 m. birželio 7 d. 13:08:30
____________________
don't watch porn - use your imagination