genius loci> nuvaziuok i kyziu kalna ir paziurek zurasus ant amzu kryzeliu..
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
nors ir esu netikintis visuo tuo whateverness.. manau kad tikejimas (religija) kaikuriem, o gal net ir daugeliui, padeda.. visi turi gyvenyme tixla.. o jej neturi, tai susimasto dieva ir lenda jam y subine aciranda gyvenimo tixlas..
Manyčiau,kad lengviausia vaidinti ateistą,niekuo netikintį žmogų. Nėra autoriteto (religinio) todėl gali būųti kone savo laimės kalvis,paklausti tam,kam pats nori. Nėra įsatymų. O pats tikėjimas gali būti giliai užslpėtas,taip,kad net pats žmogus nesuvokia,kad meluoja sau.
Geru kirkščioniu būti nėra lengva.
Nelankau baznycios visiskai, i pati Dieva nlb tetikiu, kazkaip nesimato nei vieno jo padaryto stebuklo... O kaip religija man patinka budizmas veza, bent jau mane
____________________
End of the line ___.
http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Šiaip neesu labai atsidavusi katalikė,tačiau krikščioniškuoju Dievu tikiu. Ir dar daug kuo tikiu,bet iš esmės esu katalikė. (: Taip jau tiesiog yra - krikščioniškasis Dievas man priimtiniausias,o tikėti kažkuo vistiek noriu,nes esu tiesiog paprastas žmogus. (:
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Pinkeer rašė: Tokia tema na nezinau ar ji buwo ar ne (nu kadangi as naujoke tai va nezinau)Tataigi ar kada susimastete kas itakoja jusu tikejima ar jus tikite i Dieva ar i Setona ar dar i ka??
Siaip tai tavo temos pavadinimas yra neteisingas. Religija ir tikejimas yra du skirtingi dalykai. Pvz.: susitinka du zmones,ar ne? Abu jie tiki Dievu,taigi turi tikejima. Vienas is ju yra krikscionis,kitas-zydas. Taigi,ju religijos skiriasi. O mano tikejimas ir religija yra mano paties reikalas
____________________
How can happiness feel so wrong?
Tikiu dievu tikiu setonu, tikiu paciu tikejimu, tikiu tuo kas neitikima, nepaaiskinama ir neapciuopiama. Tikiu kad nors zmogus ir kaulu, raumenu, visokiu kitu svarbiu dalyku rinkinys, kurio mintys galbut ir tera vien chemines reakcijos, bet tada : jei kiekvienas zmogus yra veikiamas tu paciu fiziniu desniu, tu paciu gamtos jegu
tada kodel vienas zmogus per gaisra gelbeja seima, o kitas save ir pinigus? kodel vienas geriau partrenkia suni,bet nerizikuoja automobiliu, o kitas geriau baigia gyvenima griovyje bet nepartrenkia to prakeikto suns??! Kodel kiekvienas pasielgia taip skirtingai? Kodel tada po velniu mes ne vienodi?
LAbai ziauriai patiko Evil angel ir prispaustos-medzio mintys visika tiesa...
Zaviesas (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 15 d. 19:34:35
kazkam gal idomu... Jei rimtai daug kas priklauso ne vien nuo aplinkos, bet ir nuo kunigo, zmoniu... Jei kunigas visas misias bariasi kad nieks neina i baznycia, tai aisq kad ir neis nieks pas ji... o yra baznyciu, pvz vln bernardinu baznycioj, kur ir aplinka gera ir kunigas geras... Man yra idomu, kai privercia kunigas susimastyt apie sawo gyvenima.....
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
kai buvom su mokses draugais itr diriku kelionej pietu Prancuzijos kalnuose - Alpese, viename nedideliame miestuke - Gurdone, radom unreal vietele. ten tiesiog idejus yra nedidukas kuklus altorius, keletas suolu ir knyga. toj knygoj gailma palinketi ar ko paprasyti ar siaip palikti kazka parasyto savo. siiap tas ir patiko, kad grojo grazi muzika, zinoma irasas, bet buvo gera, nes erdves neslege jokie paveikslai. sventintas vanduo neisbere, kaip iprasta, o nediduke Svc. Mergeles Marijos statulele labai graziai stovejo prie altoriaus. nu vieta - unreal. tirai ten gera. noriu ten sugrizt.
kas idomiausia,kad ir vaikinai susedo, patys ilgaisuiai ten sedejo. nu zodziu, jega. nesierzinsiu.
dabar buvau paskutini karta Sv. Onos baznycioj. sakes, gera ten, pasedejau apie desimt minuciu ir isejusi supratau, kad buvo jega. niekada is noro neinu pati i baznycia, o dabar va emiau ir nuejau. tiesiog pamasciau ir pasidare gera.
ai, issipleciau, trytum kazkam tai idomu.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. spalio 9 d. 17:28:39
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2005 m. spalio 8 d. 13:17:43
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2005 m. spalio 2 d. 17:00:54
____________________
Nuo siol mazas miestelis sostine pankams!
2005 m. spalio 1 d. 22:27:39
2005 m. rugsėjo 30 d. 21:08:37
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. rugsėjo 30 d. 19:38:08
____________________
Vemkit visi!
2005 m. rugsėjo 30 d. 19:27:23
deja pati jo negaliu geraj apibudint
2005 m. rugsėjo 30 d. 19:24:48
krikscioniu but lengviausia...
Manyčiau,kad lengviausia vaidinti ateistą,niekuo netikintį žmogų. Nėra autoriteto (religinio) todėl gali būųti kone savo laimės kalvis,paklausti tam,kam pats nori. Nėra įsatymų. O pats tikėjimas gali būti giliai užslpėtas,taip,kad net pats žmogus nesuvokia,kad meluoja sau.
Geru kirkščioniu būti nėra lengva.
2005 m. rugsėjo 30 d. 19:20:40
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2005 m. rugsėjo 30 d. 13:14:07
____________________
people=shit
2005 m. rugsėjo 29 d. 11:13:46
2005 m. rugsėjo 28 d. 18:59:01
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. rugsėjo 28 d. 18:41:02
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2005 m. rugpjūčio 16 d. 04:48:04
Tokia tema na nezinau ar ji buwo ar ne (nu kadangi as naujoke tai va nezinau)Tataigi ar kada susimastete kas itakoja jusu tikejima ar jus tikite i Dieva ar i Setona ar dar i ka??
Siaip tai tavo temos pavadinimas yra neteisingas. Religija ir tikejimas yra du skirtingi dalykai. Pvz.: susitinka du zmones,ar ne? Abu jie tiki Dievu,taigi turi tikejima. Vienas is ju yra krikscionis,kitas-zydas. Taigi,ju religijos skiriasi. O mano tikejimas ir religija yra mano paties reikalas
____________________
How can happiness feel so wrong?
2005 m. rugpjūčio 15 d. 21:45:15
2005 m. rugpjūčio 15 d. 21:44:23
tada kodel vienas zmogus per gaisra gelbeja seima, o kitas save ir pinigus? kodel vienas geriau partrenkia suni,bet nerizikuoja automobiliu, o kitas geriau baigia gyvenima griovyje bet nepartrenkia to prakeikto suns??! Kodel kiekvienas pasielgia taip skirtingai? Kodel tada po velniu mes ne vienodi?
LAbai ziauriai patiko Evil angel ir prispaustos-medzio mintys visika tiesa...
2005 m. rugpjūčio 15 d. 21:24:02
____________________
endis irgi kafka
2005 m. rugpjūčio 15 d. 20:49:33
____________________
parašus lengva suklastot
2005 m. rugpjūčio 15 d. 19:34:35
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 22:09:15
kai buvom su mokses draugais itr diriku kelionej pietu Prancuzijos kalnuose - Alpese, viename nedideliame miestuke - Gurdone, radom unreal vietele. ten tiesiog idejus yra nedidukas kuklus altorius, keletas suolu ir knyga. toj knygoj gailma palinketi ar ko paprasyti ar siaip palikti kazka parasyto savo. siiap tas ir patiko, kad grojo grazi muzika, zinoma irasas, bet buvo gera, nes erdves neslege jokie paveikslai. sventintas vanduo neisbere, kaip iprasta, o nediduke Svc. Mergeles Marijos statulele labai graziai stovejo prie altoriaus. nu vieta - unreal. tirai ten gera. noriu ten sugrizt.
kas idomiausia,kad ir vaikinai susedo, patys ilgaisuiai ten sedejo. nu zodziu, jega. nesierzinsiu.
dabar buvau paskutini karta Sv. Onos baznycioj. sakes, gera ten, pasedejau apie desimt minuciu ir isejusi supratau, kad buvo jega. niekada is noro neinu pati i baznycia, o dabar va emiau ir nuejau. tiesiog pamasciau ir pasidare gera.
ai, issipleciau, trytum kazkam tai idomu.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.