Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
Zaviesas (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:32:08
as kartais apsilankau bazycioj tik vat zinau tik dvi ar tris baznycias lietuvoj kuriose budamas noriu ten pasilikti ilgiau ir pagalvoti. Tik ten neima miegas, ten IDOMU... Tik gaila sunku atrasti tokius Dievo namelius,...
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
beje, rytoj Zolines
smagu, pasinaudokim proga ir nueikim parelaksuot i baznycia. tiesiog pasedet ir pagalvot apie kazka, kas teiktu nekancia, o tiesiog kazka gera.
Kas adr pagalvos apie tave, jei ne tu pats, o galvojant vien apie kancias, tuo labiau baznycioj, galima isproteti. nesutinku su ta nuomone, kad baznycioje vien verkti reikia ir gedytis. bukim tokie kokie esam ir nesigedykim saves nei pries visuomene, nei pries kunigus, seminaristus ar siap prijauciancius draugus, pazistamus, praeivius ir, zinoma, ypac pries Dieva.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
cool_blondine rašė: kartais tikiu savimi, kartais fizikos desniais. tai daug geriau nei tiketi i kazkoki beproti. gali buti, kad jezus norejo valdzios ir sloves, todel sugalvojo visokiu nesamoniu. o gal buvo beprotis, o gal tik siaip demesio truko? o gal jis net neegzistavo. gal ji sugalvojo zmones. tas pats ir su kitom religijom. blin tai gal pradekit tiketi mano kokiom pasakaitem ir teorijom. kuo as blogesne uz ta blet jezu?
tuo kad esi durna blondine(as)
visapusiskai pritariu. ZMONES,
pries pradedami deti ant neva "isgalvotu" "personazu" del religoju ri tikejimu pasiskaitykite Senaji Testamenta, Naujaji Testamenta, Sventuosisus Rastus ar net visa Biblija (kad ir vakams). gal but tada neateis i galva tiesiog blevyzgot kazkokias nesamones apie Jezu ir neva jo dideli nora isgarseti. Zinopma, lygintis su jais galit i valias, bet is salies blevyzgijant atrodot tiesiog kvailai, svaicioti labai lengva, bet geriau zinoti ir patyleti apie idiotiskas savo ismintis niekuo neapsisvietus. va paskaitykim, o tada galesim "deti" (atsiprasant) i valias.
Tikiu i Dieva be tarpininku. zinau, kad yra tikrai atsidavusiu zmoniu religijai, taciau vis tiek tikiu i Dieva viena be jokiu tarpininku. man uztenka su Juo "pasikalbeti" asmeniskai, nei eiti ispazinties kunigui, kuris visada liepa sakyuti Tris "Sveika Marija..." ir pamirsti, kad cia buvai.
nzn, baznucioj vis tiek gera.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
kartais tikiu savimi, kartais fizikos desniais. tai daug geriau nei tiketi i kazkoki beproti. gali buti, kad jezus norejo valdzios ir sloves, todel sugalvojo visokiu nesamoniu. o gal buvo beprotis, o gal tik siaip demesio truko? o gal jis net neegzistavo. gal ji sugalvojo zmones. tas pats ir su kitom religijom. blin tai gal pradekit tiketi mano kokiom pasakaitem ir teorijom. kuo as blogesne uz ta blet jezu?
Gabux rašė: tai ir yra mano tikejimas. tiketi Dievu ir prieshtarauti tikejimo dogmom. 'Tiketi' ir 'tiketi Dievu' yra du lygiagretus dalykai. bet niekada nesusijungiantys y viena.
Tikėti tu gali bet kuo, tuo ir skiriasi 'Tikėti' nuo 'Tikėti Dievu'.
Bet tėkiti Dievu irgi gali skirtingai. Gali tikėti šabloniu, nesveikų šizofrenikų sukurtu Dievu. Ir tikėti Dievu, kuriam pats suteiki pavidalą ir prasmę.
tikiu,kad wisa gywenima mes twarkome patys ir jokie diewai cia niekuo padet negali....nors tikrai nesakau,kad tokio ner! manau jis yra bet twarko ne sita pasauly....tai tokios mano mintis
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Netikiu nei dievu nei setonu. Kazkuo tikiu bet tokiai religijai dar nera pavadinimo... Panasiausia butu i budizma..
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus.
Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis.
Spindi menesiena.
Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai.
Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
Zaviesas (Užblokuotas)
2005 m. birželio 19 d. 20:06:58
ajste rašė:
Zaviesas rašė: Tikiu i Dieva.... Kodel? Jis yra ir as juo tikiu.... Gal delto, kad tewai taip auklejo, bet tikiu.... O gal delto, kad nemegstu eiti pasrowiui....
pasrowiui, ka? manau, kad tiketi i diewa, shetona ar but sektantu - shtaj kas yra ejt pasrowiui. tau nurodo krypti, duoda i rankas biblija ir ejk siekt amzhino gerio, amzhino gywenimo.
ash ne eretike. tik nemanau, kad wadowautis kitu tikejimu kazhkas jau tokio original.
as tikiu dieva tikiu ji visa sirdimi.... Tainera sekimas pagal biblija... Tiesiog Dievu as tikiu, jo stebuklais, pomirtiniu gyvenimu....
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
na, gal as ir idealiste, bet tikiu ne i kazkoki Dieva, konkrecia butybe, bet pvz labai tikiu gerumu nes tai is tiesu yra pati didziausia galia, o galbut galima tai pavadinti ir stichija
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Gabux rašė: y Dieva tikiu, y Shetona- ne. O tikejima itakoja viskas aplinkui. nuo knygu, iki tevu ir pan. O ish esmes- tikejimo napagimdysi. jis arba yra, arba ne. shtai ir viskas.
Tiki Dievu, bet prieštarauji tikėjimo dogmom. Kaip be nakties gali būti diena?..
Visi kažkuo tiki. Per daug silpni netikėti. Tik vieni vadovaujasi ta galūne ant kaklo, kiti, deja, ne...
tai ir yra mano tikejimas. tiketi Dievu ir prieshtarauti tikejimo dogmom. 'Tiketi' ir 'tiketi Dievu' yra du lygiagretus dalykai. bet niekada nesusijungiantys y viena.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
netikiu, tikrai netikiu. ispazinties buvau kai reikejo per pirma komunija, tai kazkur pries 5 metus.
davai sok nuo stogo ir jei dievas yra jis tave isgelbes. bet as tau duodu ranka dabar ir tu turi 100% kad liksi gyvas. dievo juk nematai...
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
I Dieva - nea, i Setona - tuo labiau! Tikiu i siek tiek abstrantesniais dalykas, nei katalikizmas, ar kazkas panasaus!
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų!
Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Gabux rašė: y Dieva tikiu, y Shetona- ne. O tikejima itakoja viskas aplinkui. nuo knygu, iki tevu ir pan. O ish esmes- tikejimo napagimdysi. jis arba yra, arba ne. shtai ir viskas.
Tiki Dievu, bet prieštarauji tikėjimo dogmom. Kaip be nakties gali būti diena?..
Visi kažkuo tiki. Per daug silpni netikėti. Tik vieni vadovaujasi ta galūne ant kaklo, kiti, deja, ne...
as nesu itin religinga, taciau Dievu tikiu. tikiu, kad yra kazkokia jega, kuri yra stipresne uz mus. taciau labiausiai pasitikiu savimi ir visu pirma tikiu, kad viska galiu padaryti as, ir man nebutina prasyti pagalbos Dievo.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:32:08
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:28:56
smagu, pasinaudokim proga ir nueikim parelaksuot i baznycia. tiesiog pasedet ir pagalvot apie kazka, kas teiktu nekancia, o tiesiog kazka gera.
Kas adr pagalvos apie tave, jei ne tu pats, o galvojant vien apie kancias, tuo labiau baznycioj, galima isproteti. nesutinku su ta nuomone, kad baznycioje vien verkti reikia ir gedytis. bukim tokie kokie esam ir nesigedykim saves nei pries visuomene, nei pries kunigus, seminaristus ar siap prijauciancius draugus, pazistamus, praeivius ir, zinoma, ypac pries Dieva.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:24:24
kartais tikiu savimi, kartais fizikos desniais. tai daug geriau nei tiketi i kazkoki beproti. gali buti, kad jezus norejo valdzios ir sloves, todel sugalvojo visokiu nesamoniu. o gal buvo beprotis, o gal tik siaip demesio truko? o gal jis net neegzistavo. gal ji sugalvojo zmones. tas pats ir su kitom religijom. blin tai gal pradekit tiketi mano kokiom pasakaitem ir teorijom. kuo as blogesne uz ta blet jezu?
tuo kad esi durna blondine(as)
visapusiskai pritariu.
ZMONES,
pries pradedami deti ant neva "isgalvotu" "personazu" del religoju ri tikejimu pasiskaitykite Senaji Testamenta, Naujaji Testamenta, Sventuosisus Rastus ar net visa Biblija (kad ir vakams). gal but tada neateis i galva tiesiog blevyzgot kazkokias nesamones apie Jezu ir neva jo dideli nora isgarseti. Zinopma, lygintis su jais galit i valias, bet is salies blevyzgijant atrodot tiesiog kvailai, svaicioti labai lengva, bet geriau zinoti ir patyleti apie idiotiskas savo ismintis niekuo neapsisvietus. va paskaitykim, o tada galesim "deti" (atsiprasant) i valias.
Tikiu i Dieva be tarpininku. zinau, kad yra tikrai atsidavusiu zmoniu religijai, taciau vis tiek tikiu i Dieva viena be jokiu tarpininku. man uztenka su Juo "pasikalbeti" asmeniskai, nei eiti ispazinties kunigui, kuris visada liepa sakyuti Tris "Sveika Marija..." ir pamirsti, kad cia buvai.
nzn, baznucioj vis tiek gera.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 16:18:28
____________________
AS graziausia!!!
2005 m. rugpjūčio 14 d. 15:14:58
2005 m. liepos 26 d. 20:47:39
____________________
Kartais ir praradimai tiekia paguoda, o kartais ir laimejima karciai apverkiame...
2005 m. liepos 26 d. 20:42:05
tai ir yra mano tikejimas. tiketi Dievu ir prieshtarauti tikejimo dogmom. 'Tiketi' ir 'tiketi Dievu' yra du lygiagretus dalykai. bet niekada nesusijungiantys y viena.
Tikėti tu gali bet kuo, tuo ir skiriasi 'Tikėti' nuo 'Tikėti Dievu'.
Bet tėkiti Dievu irgi gali skirtingai. Gali tikėti šabloniu, nesveikų šizofrenikų sukurtu Dievu. Ir tikėti Dievu, kuriam pats suteiki pavidalą ir prasmę.
2005 m. liepos 22 d. 22:21:49
____________________
The day the music died I started singin’
2005 m. liepos 22 d. 22:08:46
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
2005 m. liepos 22 d. 22:06:41
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus. Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis. Spindi menesiena. Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai. Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
2005 m. liepos 22 d. 19:25:14
____________________
I just want you to know who I am...
2005 m. birželio 19 d. 20:06:58
Tikiu i Dieva.... Kodel? Jis yra ir as juo tikiu.... Gal delto, kad tewai taip auklejo, bet tikiu....
pasrowiui, ka? manau, kad tiketi i diewa, shetona ar but sektantu - shtaj kas yra ejt pasrowiui. tau nurodo krypti, duoda i rankas biblija ir ejk siekt amzhino gerio, amzhino gywenimo.
ash ne eretike. tik nemanau, kad wadowautis kitu tikejimu kazhkas jau tokio original.
as tikiu dieva tikiu ji visa sirdimi.... Tainera sekimas pagal biblija... Tiesiog Dievu as tikiu, jo stebuklais, pomirtiniu gyvenimu....
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
2005 m. birželio 19 d. 19:20:18
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. birželio 13 d. 20:14:44
y Dieva tikiu, y Shetona- ne. O tikejima itakoja viskas aplinkui. nuo knygu, iki tevu ir pan. O ish esmes- tikejimo napagimdysi. jis arba yra, arba ne. shtai ir viskas.
Tiki Dievu, bet prieštarauji tikėjimo dogmom. Kaip be nakties gali būti diena?..
Visi kažkuo tiki. Per daug silpni netikėti. Tik vieni vadovaujasi ta galūne ant kaklo, kiti, deja, ne...
tai ir yra mano tikejimas. tiketi Dievu ir prieshtarauti tikejimo dogmom. 'Tiketi' ir 'tiketi Dievu' yra du lygiagretus dalykai. bet niekada nesusijungiantys y viena.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. birželio 11 d. 21:54:32
davai sok nuo stogo ir jei dievas yra jis tave isgelbes. bet as tau duodu ranka dabar ir tu turi 100% kad liksi gyvas. dievo juk nematai...
____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
2005 m. birželio 11 d. 21:48:53
____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
2005 m. birželio 11 d. 21:39:28
y Dieva tikiu, y Shetona- ne. O tikejima itakoja viskas aplinkui. nuo knygu, iki tevu ir pan. O ish esmes- tikejimo napagimdysi. jis arba yra, arba ne. shtai ir viskas.
Tiki Dievu, bet prieštarauji tikėjimo dogmom. Kaip be nakties gali būti diena?..
Visi kažkuo tiki. Per daug silpni netikėti. Tik vieni vadovaujasi ta galūne ant kaklo, kiti, deja, ne...
2005 m. birželio 11 d. 18:49:04
2005 m. birželio 11 d. 18:44:43
ka tik man ishkilo klausimas:
KAS TIKI I MUS?
____________________
[img]http://www.diamandagalas.com/images/photo/deadth.jpg[/img]Somebody let my run...
2005 m. birželio 10 d. 16:11:11
KAS TIKI I MUS?