y Dieva tikiu, y Shetona- ne. O tikejima itakoja viskas aplinkui. nuo knygu, iki tevu ir pan. O ish esmes- tikejimo napagimdysi. jis arba yra, arba ne. shtai ir viskas.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Zaviesas rašė: Tikiu i Dieva.... Kodel? Jis yra ir as juo tikiu.... Gal delto, kad tewai taip auklejo, bet tikiu.... O gal delto, kad nemegstu eiti pasrowiui....
pasrowiui, ka? manau, kad tiketi i diewa, shetona ar but sektantu - shtaj kas yra ejt pasrowiui. tau nurodo krypti, duoda i rankas biblija ir ejk siekt amzhino gerio, amzhino gywenimo.
ash ne eretike. tik nemanau, kad wadowautis kitu tikejimu kazhkas jau tokio original.
niekda nesutiksiu su tuo,kad tikint kazkuo kitu,o ne savimi,gali buti geriau ir tas kazkas gali padeti.nesamone.tikiu tuo,kad stipriai tikintis zmogus pats padaro tai,ko praso to ,kuo tiki.saves apgaudinejimas.tikiu savimi ir kaltinu ar giriu,ar dekoju ir t.t tik save,o ne kazka,kas yra kazkur.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
ajste rašė: ir tuo, kad mintys tera tik chemines reakcijos.
fe... kaip šlykščiai skamba. ne, mano mintys yra mano mintys, o ne kažkokios niekingos cheminės reakcijos. racionalumo perteklius žmogaus pasaulėvokoje - didelis minusas.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Tokia tema na nezinau ar ji buwo ar ne (nu kadangi as naujoke tai va nezinau)Tataigi ar kada susimastete kas itakoja jusu tikejima ar jus tikite i Dieva ar i Setona ar dar i ka??
____________________
[img]http://www.diamandagalas.com/images/photo/deadth.jpg[/img]Somebody let my run...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. birželio 10 d. 16:10:15
2005 m. birželio 10 d. 15:59:45
____________________
[URL=http://www.imageshack.us][IMG]http://img188.exs.cx/img188/9607/mx2ik.gif[/IMG][/URL] [color=darkblue]DigitallSky...
2005 m. birželio 10 d. 15:59:09
____________________
Don’t ever let anybody tell you music is stupid. Fucking assholes! (John Frusciante)
2005 m. birželio 10 d. 15:54:12
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. birželio 10 d. 14:27:17
2005 m. birželio 10 d. 14:26:37
Tikiu i Dieva.... Kodel? Jis yra ir as juo tikiu.... Gal delto, kad tewai taip auklejo, bet tikiu....
pasrowiui, ka? manau, kad tiketi i diewa, shetona ar but sektantu - shtaj kas yra ejt pasrowiui. tau nurodo krypti, duoda i rankas biblija ir ejk siekt amzhino gerio, amzhino gywenimo.
ash ne eretike. tik nemanau, kad wadowautis kitu tikejimu kazhkas jau tokio original.
2005 m. birželio 10 d. 14:10:44
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. birželio 9 d. 18:27:29
ir tuo, kad mintys tera tik chemines reakcijos.
fe... kaip šlykščiai skamba. ne, mano mintys yra mano mintys, o ne kažkokios niekingos cheminės reakcijos. racionalumo perteklius žmogaus pasaulėvokoje - didelis minusas.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. birželio 9 d. 18:22:15
____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
2005 m. birželio 9 d. 15:03:03
____________________
[img]http://www.diamandagalas.com/images/photo/deadth.jpg[/img]Somebody let my run...
2005 m. birželio 9 d. 14:51:11
2005 m. birželio 9 d. 14:48:08
2005 m. birželio 9 d. 14:46:51
____________________
Šis komentaras yra tavo vaizduotės vaisius.
2005 m. birželio 9 d. 14:44:21
tikiu fizikos desniais ir tuo, kad mintys tera tik chemines reakcijos.
hm.... dar tikiu UFO ir tt
2005 m. birželio 9 d. 14:33:33
____________________
[img]http://www.diamandagalas.com/images/photo/deadth.jpg[/img]Somebody let my run...