| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Rolandas77 | When the Sun HitsSlowdive |
||||
| Alvydas1 | HoppípollaSigur Ros Nuostabus albumas |
||||
| Very_crazy_enough | StormySantana |
||||
| DjVaids | The Way To YouDovilė |
||||
| Konditerijus | Oi, pelėdaVytautas Kernagis |
||||
| Sahja | Every girls sometimes go crazyLina Joy |
2010 m. balandžio 8 d. 21:04:33
Nėėėėra dievoooo. Nėėėra! Ir nekvar6inkit su tom nesamon4m sau galvos
Skamba kaip kvaili,idiotiški mažamečių paistalai.Dievas nėra tai ką vaizduoja viena ar kita religija - Tai yra viskas,ko mokslas nepaaiškina,tai visa tiesa kuri stovi aukščiau už mokslą.Viskas labai paprasta.O didžiausia nesąmonė yra kai kurie žmonės su prarūkytom smegenėm...
jo zmones jusu tas rukymas tik trumpalaike palaima jauciat kaifa bet kai numirsit tai jau nebe bus gerai o Dievas duos dziaugsma po mirties
2010 m. balandžio 8 d. 20:59:55
2010 m. balandžio 8 d. 20:58:16
____________________
skausmas taip pat reikalingas
2010 m. balandžio 8 d. 19:27:16
Nėėėėra dievoooo. Nėėėra! Ir nekvar6inkit su tom nesamon4m sau galvos
Skamba kaip kvaili,idiotiški mažamečių paistalai.Dievas nėra tai ką vaizduoja viena ar kita religija - Tai yra viskas,ko mokslas nepaaiškina,tai visa tiesa kuri stovi aukščiau už mokslą.Viskas labai paprasta.O didžiausia nesąmonė yra kai kurie žmonės su prarūkytom smegenėm...
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. balandžio 8 d. 18:51:26
____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
2010 m. balandžio 8 d. 18:42:22
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2010 m. balandžio 8 d. 18:11:05
Dievo nera mokslas yra dievu as netikiu tik mokslu tikiu
Aisku kad yra
2010 m. balandžio 8 d. 18:10:19
____________________
Bon Jovi ir viskas
2010 m. balandžio 8 d. 17:17:54
Hm.. seip kai ejau komunijos (cia mazdaug pries 3 metus) tai tikejau. Bet dabar.. Neee.. ir is viso mane nervina katalikybe. Tik prisikimst kisenes tie kunigai nori ir viskas. Man prie sirdies taip pat yra budizmas. patinka ju isitikinimai. Kiek vienas gyvas daiktas yra dievo dalis ir negalima jo nuskrausti.
ir dar pridesiu. Nenoreciau buti palaidotas pagal kataliku paprocius. Noreciau buti sudegintas ir mano pelenai butu isbarstyti.
Ahem... Šiaip kremavimas yra paprotys, kurį pripažįsta krikščionys. Ir jie irgi jie irgi pripažįsta, kad kiekvienas gyvas daiktas yra Dievo kūrinys ir negalima jo skriausti.
Bet pala, as sakau kad baidausi krikscioniu paprociu? sis Laidojimo budass pripazystamass ne vienos religijos.
o tada kodel krikscioniai tuos dievo kurinius skriaudzia?
Krikscionybe irgi teigia, kad visos gyvybes formos yra sukurtos dievo ir todel negalima nieko skriausti.
Nesutinka ir nepripazistu tik kataliku su visomis ju sventomis skulpturomis ir nukryziuotu kristumi, pagal protestantus tai kaip tas kristus pades, jei jo niekas nuo kryziaus nenukelia? o mano baznycia ir yra protestantu, tai kaip ir pritariu, galu gale i baznycia reikia ateiti ne apeigu pasiziureti ir ne stabu garbinti, o su dievu pabendrauti, pasimelsti ir pan.
____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
2010 m. vasario 26 d. 02:45:24
Zinau sita veikeja.
Na gal Dievas ir yra, bet manau tikrai ne toks koki ji sukure religijos.
Remkites budizmu ir nekvasinkit sau galvos.
Jokios religijos dievo nesukurė.Jis buvo ir bus,be jokių religijų.Tik religijos sugalvoja kaip tą dievą reikia įsivaizduoti ir į kokius rėmus jį įsprausti.
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. vasario 25 d. 21:51:51
manau labai gerai susumuoja viska
https://www.youtube.com/watch?v=RNy6ziOyx oA
Dėl šito veikėjo aš tikrai tapsiu religinga - pradėsiu tikėt į George Carlin. Man jis vienas pačių nerealiausių žmonių pasaulyje. Dievinu ir gerbiu.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2010 m. vasario 25 d. 21:49:47
Na gal Dievas ir yra, bet manau tikrai ne toks koki ji sukure religijos.
Remkites budizmu ir nekvasinkit sau galvos.
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2010 m. vasario 23 d. 18:26:57
https://www.youtube.com/watch?v=RNy6ziOyx oA
2010 m. vasario 23 d. 16:02:54
Bet tai nereiskia kad religija ta jega paaiskina. Religija tik dedasi kad supranta ta jega
Pritariu "Stripped".
Jūs čia visi kažkaip pasipiktinę neva "biblija mane apgavo, taip būti negali"
O dėl tu švenčių.. Jėzus - Saulės personifikacija. Kalėdos - saulė nuo žemiausio savo taško pradeda kopti į dangų vis aukščiau vidurdienį pakildama - Jėzaus gimimas. Visos kitos grynai katalikiškos šventės taip gali būti susiejamos su panašiais astrologiniais dalykais, kaip pvz. lygiadieniai ir t.t.
P.S. daugelio kitų religijų, netik pagonių, šventės sutampa su katalikiškomis, nes žmonės mokėjo stebėti dangų ir žinant saulės vaidmenį įvairiuose mitologiniuose kontekstuose, galima manyti, kad mūsų protėviai tiesiog sudievino saulę.
____________________
"And if your head explodes with dark forebodings too I'll see you on the dark side of the moon."
2010 m. vasario 23 d. 15:22:07
Pratesiant juokingų, taiklių paveiksliukų serija.
____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
2010 m. vasario 23 d. 12:41:34
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2010 m. vasario 23 d. 02:28:03
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. vasario 22 d. 20:14:31
O dabar prašau paaiškinti vaikščiojimą vandeniu
! : )
_ _ _
Kitiems: argumentai jūs argumentai... Nu ar rimtai neužtenka smegenų suvokt, jog bet kuri religija kaip tikėjimas pati iš savęs nereikalauja jokių mokslu ir logika pagrįstų paaiškinimų, ir kad rašliava, bent didžioji jos dalis — ištisinė simbolių sistema? Yra labai didelis skirtumas tarp to, kas yra religija ir to, kaip ji panaudojama. Ir šiuo atveju manipuliacijos religiniais įsitikinimais, jos istorinė, politinė, socialinė reikšmė yra jau atskiras klausimas.
Ir mažiau Dano Browno skaitykit, aiškiai kenkia.
To Brawno neskaiciau. Suprantu kad biblijoje yra daug simboliu, uztat yra ir mokslas kuris nagrineja biblija/senuosius tekstus/aiskinasi ju reiksme. Nors biblijoje manau yra labai daug vertimo klaidu ir siaip neatitikimu. O del svenciu nereikia jokio brawno ar aiskintis simbolius kad zinotum kada svenciamos sventes. Ir kad jos visiskai atitinka pagoniu svestas sventes. Tai galima teigti kad kristus neprisikele(kaip krikscionis teigia) per dabar vadinamas velykas, gal ta data is vis nera zinoma.
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2010 m. vasario 22 d. 01:35:00
Na pabaigai, prisiminiau Marksa, keistas jis ir maste idomiai. Jis sake,- jog jei as Dievo nematau - jo nera. Bet jei as juo tikiu - jis yra.
Taipogi pasak jo, viska, ka matai fantaziju ar sapnu metu yra tikra, kitaip Tu nesugebetum to isivaizduoti
Taigi tiketi Dievu nebutinai reiskia prijausti kazkokiai religijai, kaikurie tiki, jog i ranka paimtas piestukas yra Dievas ir negali sakyti jog jis klysta.
P.S. Isanksto atsiprasau jei izeidziau kaikuriu paziuras, ar mano mintys tiesiog atrodo kvailos. Tiesiog tai mano mintys.
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2010 m. vasario 22 d. 00:33:25
ar as sakiau kad tai buvo? Tiesiog pasakiau kad krikscionys pagonims "uzmove' savo sventes . Buvo prisikelimas ar ne , dabar ne apie ta kalbu. Krikscionys tiki kad jis buvo ir svencia ta svente, bet ta svente tiesiog pritaikyta prie pagoniu sventes datos, kaip ir visos kitos ju sventes. Tai gana geras argumentas kad viso to nebuvo nes negalejo juk viskas taip sutapti, kad dievas prisikelia kada pagonims gamta bunda, dievas gimsta kai saule "gimsta" .
Joniniu sventes is vis nesuprantu. Kitose salyse tokios nera. Nes turbut ten niekas nesvente Rasu sventes ta svente tik baltai, todel mum ir uzmove Jonines. Bet argi per jonines kas eina i baznycia? Ne jie svencia kaip protveiai svesdavo rasas (sokinejimai per lauzus, sokiai)
:O nu ko gero, ko gero...
O paveiksliukas tai super