xsena_in_da_house rašė: man kelia juoka tie kurie sapalioja "tikiu i kazka auksciau" ir pan. kas per baime tiesiog pasakyt: "tikiu i Dieva". gal bijot buti pajuokti arba bijot garsiai pasakyti: "as netikiu i Dieva"? o tikejimas negali tapti mados dalyku. tai per daug gilu pavirsutiniskajai madai.
xsena_in_da_house rašė: man kelia juoka tie kurie sapalioja "tikiu i kazka auksciau" ir pan. kas per baime tiesiog pasakyt: "tikiu i Dieva". gal bijot buti pajuokti arba bijot garsiai pasakyti: "as netikiu i Dieva"? o tikejimas negali tapti mados dalyku. tai per daug gilu pavirsutiniskajai madai.
xsena_in_da_house rašė: man kelia juoka tie kurie sapalioja "tikiu i kazka auksciau" ir pan. kas per baime tiesiog pasakyt: "tikiu i Dieva". gal bijot buti pajuokti arba bijot garsiai pasakyti: "as netikiu i Dieva"? o tikejimas negali tapti mados dalyku. tai per daug gilu pavirsutiniskajai madai.
gerai pasakyta.
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
man kelia juoka tie kurie sapalioja "tikiu i kazka auksciau" ir pan. kas per baime tiesiog pasakyt: "tikiu i Dieva". gal bijot buti pajuokti arba bijot garsiai pasakyti: "as netikiu i Dieva"? o tikejimas negali tapti mados dalyku. tai per daug gilu pavirsutiniskajai madai.
tikiu i kazka esant daugiau nei mes matom,jei galima prisisaukt dvasias,buti apsestam,vadinas kazkas gi buna,nu ta prasme ir dievas ir setonas,geris blogis... abstrakciai cia kazkaip bet tik tiek,religijos man grieztai nepriimtinos,bet ir neriboju saves(svenciu kaledas ir velykas turbut dar aktyviau nei visi tie besimeldziantys )
Irrma rašė: Kiekvienas turi savo Dievą, kiekvienam jis gali būti skirtingas, bet tuo pačiu ir vienodas kaip ir kitų. Kiekvienas (manau) giliai širdyje tiki, kad yra kažkas aukštesnio.
Pati neišpažįstu nei krikščionybės, nei pagonybės, nei kitų religijų/tikėjimų. Esu šiek tiek neutrali.
giliai sirdyje nebent mirusiu Elviu tikiu ;>
vis dėl to tiki šiek tiek dievas, ar ne?
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
hare_bo rašė: o kur geris? kur pasaulio grozis ir tobulybes siekimas? manau visa tai galima surasti rytu kulturose, bet tik ne krikschionybej..
šiuo metu vyraujančios rytietiškų ir 'rytietiškų' kultūrų mados suformuotas požiūris.
Tai jau ir religijas priskirsime madai ? Man iš tiesų džiugu, kad Lietuvoje plečiasi žmonių akiratis, žmonės įgyja daugiau tolerancijos kitų žmonių pasirinktos religijos atžvilgiu ir kokie pvz: krišnaitai nėra apšaukiami sektantais. Žinoma, žmonės dar ne tokie drąsūs, kad patys keistųsi, bet bent jau supranta tuos, kurie pasirinko kitokį kelią nei jie.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
hare_bo rašė: Netikejau nieko, bet uzaugau ir supratau, kad dziaugsmo akimirkoj pasakyta pati elementariausia fraze THANX GOD! yra daug daugiau reikshmingesne nei galvojau...
Tokia pat reikšminga, kaip tarkim: "Šaunios kekšaitės šią naktį pasitaikė" ar "Gerai, kad turėjau papildomą apkabą". False.
nematau prasmes cia diskutoti apie religija/tikejima. cia kiekvieno asmeninis apsisprendimas. ir nereiketu kaisioti savo tiesos, ir irodineti kad ju tikejimas pats geriausias, ir t.t.
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
del stereotipu nesutinku. prisipazinsiu, zavejaus kazkada rytu kultura, bet dbr manes tai nebezavi, Visur visokio blogio ir nesamoniu yra. del tikejimo, tai kazkada taip irgi maniau. Netikejau nieko, bet uzaugau ir supratau, kad dziaugsmo akimirkoj pasakyta pati elementariausia fraze THANX GOD! yra daug daugiau reikshmingesne nei galvojau...
____________________
One Ticket To Nothingness.
Thank You. :)
hare_bo rašė: o kur geris? kur pasaulio grozis ir tobulybes siekimas? manau visa tai galima surasti rytu kulturose, bet tik ne krikschionybej..
šiuo metu vyraujančios rytietiškų ir 'rytietiškų' kultūrų mados suformuotas požiūris.
hare_bo rašė: Tiket juk kazkuo reikia.. dbr atramos ieshkau savo susikurtoj religijoj, kurioje visko po bishki, bet man norisi tikrumo kazkokio.. va..
kas sakė, kad 'tikėt kažkuo reikia'? nemanai, kad tikėjimas kažkuo,tik todėl,kad taip reikia,nieko gero neduoda?
aš pati netikiu į jokį dievą,bet man įdomu nagrinėti įvairių religijų šventąsias knygas,lygiai kaip galiu klausytis ir kunigo pamokslų...juk kiekvienas juos gali interpretuoti savaip, atrasti savas tiesas. vistik vien tuose,regis,elementariuose dekalogo įsakuose visi pasaulio išminties pagrindai sudėti.
Pinkeer rašė: Tataigi ar kada susimastete kas itakoja jusu tikejima ar jus tikite i Dieva ar i Setona ar dar i ka??
netikiu niekuo...seip visai neseniai pastebejau, kad kalbos apie Dieva mane erzina...niekas neirode, kad Dievas yra tj kodel tureciau tiketi kazkokiu neiaiskiu dalyku...
____________________
...as rare as a blonde virgin... :D
dingusi_kazkur rašė: Susidaro toks gana įtikinamas vaizdas, kad krikščionybė atsirado tada, kada jos labai reikėjo. Sugriauti Romos imperijai, suvienyti žmones, išvaduoti žmones.
Krikščionybė atliko vienytojos vaidmenį, ko žmonėms trūko.
1)Ar Romos imperiją reikėjo sugriauti? Argi prie to prisidėjo krikščionys?
2)Suvienyti - išvaduoti: iš ko?
3)Krikščionybė neatliko vienytojos vaidmens. Pvz. Romos imperijoje jai buvo ilgokai priešintąsi. (iki 4 amžiaus). Patys krikščionys tikrai jau ne vienytojai. Pasidomėkite Viduramžiais.
netikiu nei dievu nei šėtonu.nes tai yra nesąmonė.ir reiktų pamokyti tą kuris nusprendė kad egzistuoja toks tipo dievas ir per kurį bobutės bažnyčiose atiduoda visą savo pensiją.žodžiu esu prieš religijas.ir noriu išsižadėt savosios oficialiai,bet ten daug popierizmo.
Manau, tikejimas tikrai reikalingas zmonijai (nors pati nesu tikinti... ), bet perzvelgus istorija puikiai matyti, kad zmones naudojosi kitu zmoniu tikejimu ir religija kaip pretekstu karams ar savo naudos siekimui... Gal jei to nebutu buve, dabar butu daugiau tikiciu zmoniu. Jei kalbam grynai apie Dieva. O as pati vis tik nuo religijos atsiriboju.
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything".
And what if it's too real, so real it's surreal?
ice_dream rašė: Kalbant apie krikščionybę... Na, švelniai tariant, nors kiek išmanant istoriją tuo tikėti sunku.
Hm. Kuom? Čia taip sunku tikėti krikščionybe?
Na, jei jau apie tai kalbant.
Susidaro toks gana įtikinamas vaizdas, kad krikščionybė atsirado tada, kada jos labai reikėjo. Sugriauti Romos imperijai, suvienyti žmones, išvaduoti žmones. Argi negerai valdyti krikščionis [tikrus krikščionis]. Juk jiem negalima meluoti, vogti, žudyti ir pan. Lyg idealios visuomenės modelis.
Krikščionybė atliko vienytojos vaidmenį, ko žmonėms trūko.
didziausia beda, kad krikschionybe paremta kancia.. kristus kentejo, tai ir visas pasaulis turi kenteti, kad atpirktu kazkokias nuodemes... "per kancias y zvaigzdzes" nieko nera baisiau... o kur geris? kur pasaulio grozis ir tobulybes siekimas? manau visa tai galima surasti rytu kulturose, bet tik ne krikschionybej.. ar atkreipet demesy, kad kr. ysakymuose tik skelbiama ko negalima daryti? mane visi tie NE NE NE windo, jej kas pakoreguotu shiek tiek krikschionybe ir ja pritaikytu shiuolaikiniai visuomenei, nebeburbeciau ir ishpazinchiau kristu. Tiket juk kazkuo reikia.. dbr atramos ieshkau savo susikurtoj religijoj, kurioje visko po bishki, bet man norisi tikrumo kazkokio.. va..
____________________
One Ticket To Nothingness.
Thank You. :)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. spalio 13 d. 23:15:34
o is tikro, kas jo stilistas? nors, bendrai pora tukstanciu metu buti populiariausiu tarp debilu nera taip jau ir sudetinga. ex, zyydai.
2007 m. liepos 21 d. 01:10:59
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2007 m. kovo 31 d. 00:28:03
man kelia juoka tie kurie sapalioja "tikiu i kazka auksciau" ir pan. kas per baime tiesiog pasakyt: "tikiu i Dieva". gal bijot buti pajuokti arba bijot garsiai pasakyti: "as netikiu i Dieva"? o tikejimas negali tapti mados dalyku. tai per daug gilu pavirsutiniskajai madai.
2007 m. kovo 30 d. 22:42:17
man kelia juoka tie kurie sapalioja "tikiu i kazka auksciau" ir pan. kas per baime tiesiog pasakyt: "tikiu i Dieva". gal bijot buti pajuokti arba bijot garsiai pasakyti: "as netikiu i Dieva"? o tikejimas negali tapti mados dalyku. tai per daug gilu pavirsutiniskajai madai.
visiskai pritariu
2007 m. kovo 23 d. 22:03:25
man kelia juoka tie kurie sapalioja "tikiu i kazka auksciau" ir pan. kas per baime tiesiog pasakyt: "tikiu i Dieva". gal bijot buti pajuokti arba bijot garsiai pasakyti: "as netikiu i Dieva"? o tikejimas negali tapti mados dalyku. tai per daug gilu pavirsutiniskajai madai.
gerai pasakyta.
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2007 m. kovo 23 d. 21:22:10
2007 m. kovo 23 d. 21:08:02
____________________
jamam taika!! =P
2007 m. kovo 23 d. 20:01:44
Kiekvienas turi savo Dievą, kiekvienam jis gali būti skirtingas, bet tuo pačiu ir vienodas kaip ir kitų. Kiekvienas (manau) giliai širdyje tiki, kad yra kažkas aukštesnio.
Pati neišpažįstu nei krikščionybės, nei pagonybės, nei kitų religijų/tikėjimų. Esu šiek tiek neutrali.
giliai sirdyje nebent mirusiu Elviu tikiu ;>
vis dėl to tiki
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2006 m. gruodžio 30 d. 11:45:29
o kur geris? kur pasaulio grozis ir tobulybes siekimas? manau visa tai galima surasti rytu kulturose, bet tik ne krikschionybej..
šiuo metu vyraujančios rytietiškų ir 'rytietiškų' kultūrų mados suformuotas požiūris.
Tai jau ir religijas priskirsime madai ? Man iš tiesų džiugu, kad Lietuvoje plečiasi žmonių akiratis, žmonės įgyja daugiau tolerancijos kitų žmonių pasirinktos religijos atžvilgiu ir kokie pvz: krišnaitai nėra apšaukiami sektantais. Žinoma, žmonės dar ne tokie drąsūs, kad patys keistųsi, bet bent jau supranta tuos, kurie pasirinko kitokį kelią nei jie.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gruodžio 23 d. 15:22:56
Netikejau nieko, bet uzaugau ir supratau, kad dziaugsmo akimirkoj pasakyta pati elementariausia fraze THANX GOD! yra daug daugiau reikshmingesne nei galvojau...
2006 m. gruodžio 22 d. 23:41:00
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2006 m. gruodžio 22 d. 20:58:34
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
2006 m. gruodžio 22 d. 20:41:32
o kur geris? kur pasaulio grozis ir tobulybes siekimas? manau visa tai galima surasti rytu kulturose, bet tik ne krikschionybej..
šiuo metu vyraujančios rytietiškų ir 'rytietiškų' kultūrų mados suformuotas požiūris.
Tiket juk kazkuo reikia.. dbr atramos ieshkau savo susikurtoj religijoj, kurioje visko po bishki, bet man norisi tikrumo kazkokio.. va..
kas sakė, kad 'tikėt kažkuo reikia'? nemanai, kad tikėjimas kažkuo,tik todėl,kad taip reikia,nieko gero neduoda?
aš pati netikiu į jokį dievą,bet man įdomu nagrinėti įvairių religijų šventąsias knygas,lygiai kaip galiu klausytis ir kunigo pamokslų...juk kiekvienas juos gali interpretuoti savaip, atrasti savas tiesas. vistik vien tuose,regis,elementariuose dekalogo įsakuose visi pasaulio išminties pagrindai sudėti.
2006 m. gruodžio 22 d. 20:15:32
Tataigi ar kada susimastete kas itakoja jusu tikejima ar jus tikite i Dieva ar i Setona ar dar i ka??
netikiu niekuo...seip visai neseniai pastebejau, kad kalbos apie Dieva mane erzina...niekas neirode, kad Dievas yra tj kodel tureciau tiketi kazkokiu neiaiskiu dalyku...
____________________
...as rare as a blonde virgin... :D
2006 m. gruodžio 21 d. 20:02:58
2006 m. gruodžio 21 d. 19:19:45
Susidaro toks gana įtikinamas vaizdas, kad krikščionybė atsirado tada, kada jos labai reikėjo. Sugriauti Romos imperijai, suvienyti žmones, išvaduoti žmones.
Krikščionybė atliko vienytojos vaidmenį, ko žmonėms trūko.
2)Suvienyti - išvaduoti: iš ko?
3)Krikščionybė neatliko vienytojos vaidmens. Pvz. Romos imperijoje jai buvo ilgokai priešintąsi. (iki 4 amžiaus). Patys krikščionys tikrai jau ne vienytojai. Pasidomėkite Viduramžiais.
2006 m. gruodžio 20 d. 20:32:35
____________________
parasas
2006 m. gruodžio 20 d. 20:14:55
____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
2006 m. gruodžio 20 d. 15:38:01
Kalbant apie krikščionybę... Na, švelniai tariant, nors kiek išmanant istoriją tuo tikėti sunku.
Na, jei jau apie tai kalbant.
Susidaro toks gana įtikinamas vaizdas, kad krikščionybė atsirado tada, kada jos labai reikėjo. Sugriauti Romos imperijai, suvienyti žmones, išvaduoti žmones. Argi negerai valdyti krikščionis [tikrus krikščionis]. Juk jiem negalima meluoti, vogti, žudyti ir pan. Lyg idealios visuomenės modelis.
Krikščionybė atliko vienytojos vaidmenį, ko žmonėms trūko.
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2006 m. gruodžio 18 d. 14:11:48
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)