viska gerai apgalvojau,atsisakiau savo paauglisku pasipriesinimu(kai nepripazystu tiesos,nors tai jauciu)...tikiu i dieva,tik gal ne i sita(krikscioniskaji),bet i kazkokia esybe auksciau...
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. gruodžio 14 d. 20:21:44
Kalbant apie krikščionybę... Na, švelniai tariant, nors kiek išmanant istoriją tuo tikėti sunku.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
Neseniai teko žiūrėti per tv filmą Leap Of Faith (tikėjimo galia) su Stevu Martinu. Apie evangelizacija ir gydymu užsiiminėjantį pastorių-sukčių. Filmas labai įtikinantis - t.y. jei žmogus iš tiesų tiki, nesvarbu į ką, jo tikėjimo galia neabejotinai padeda išgyti ir/arba nugalėti.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
religija nieko gero neduos,tik beviltišką viltį(mano dažnas pasakymas)
o tikėjimas...nzn... tikėt galima bet kuo... bet..et,aš kai pradėsiu filasofuot...
____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas
__________________
<your dream world is a very scary place>
kas itakoja i savaji tikejima..? aplinkybes, noras kazkuo tiketi, nes suvoki, kad jei neturesi ka i ka tiketi, zusi. galu gale nebutinai tai turetu buti dievas, buda, kristus, sventasis petras, marija magdaliete, rupintojelis, fikusas ar stelmuzes azuolas. uztenka tiketi kazkokia jega, o ir konkretizuoti tuomet nereikia. galbut tai sviesa, galbut tai garsas.. kaz cia zino, kokia ta zmogaus psichologija. vieni meldziasi teisiog sau, kiti kryziui, treti visai nesimeldzia. bet vis tiek - kazkuo tiki.. kitaip, mano galva, negyvena.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
istiilmisju- religija yra pavojinga zmonems...pvz kai buvo su tom karikaturom...juk galejo kilti karai...tai labai opavojinga...arba lt pries kryziuocius
____________________
don't watch porn - use your imagination
iš šio užrašo matau: religija sukelia pavojų žmonėms. Negirdėta man.
Aš pirmą kartą šiam užraše perskaičiau, kad religijos pačios savaimę gali būti pavojingos žmonėms ar juos padaryti blogesniais. [Ar tik nebus čia kažkokių tikslų grupuotės šūkis?] Gali užsidaręs skaityt ir skaityt tuos tikėjimo raštus, kuom pakenks? Visai kita yra žmonių fanatizmas. Religija yra gera ben tuo kad gyvenime šiaip silpnesnės valios žmogui padeda pasitempti.
Paprasčiausiai kiekvienas žmogus tai vienu tai kitu gyvenimo tarpu siekia kažkokių idealų. Daug kas susigalvoja sau idealus ir ilgainiui tie idealai tampa kai kurių žmonių gyvenimo tikslu, o kitų - gyvenimo stilium. O religijos padeda ypač silpnesnės valios žmonėms priartėti arčiau savų idealų.
na aš ši užrašą suprantu kaip kova prieš sektantizmą. Taigi šiuo atveju tai visiškai teisingos mintys. Sektos vadovaujasi ne Biblija, ne Dievo vardu, o savo psichologinėm, energetinėm galimybėm.
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
Kartais gyvenime nutinka tokių dalykų, jog visgi susimąstai, jog gal ten tikrai kažkas yra aukščiau mūsų, tipo, dievas ir pan.? Iš patirties sakau. Ne kartą teko susimąstyti, nes atsitiktinumais ar lemtimi kartais sunku tai pavadinti. Tarytum kas tau gyvenime duotų kažkokį tai ženklą, jog tu turėtumei pasielgti visai kitaip, negu pats manai. It freaks me out.
iš šio užrašo matau: religija sukelia pavojų žmonėms. Negirdėta man.
Aš pirmą kartą šiam užraše perskaičiau, kad religijos pačios savaimę gali būti pavojingos žmonėms ar juos padaryti blogesniais. [Ar tik nebus čia kažkokių tikslų grupuotės šūkis?] Gali užsidaręs skaityt ir skaityt tuos tikėjimo raštus, kuom pakenks? Visai kita yra žmonių fanatizmas. Religija yra gera ben tuo kad gyvenime šiaip silpnesnės valios žmogui padeda pasitempti.
Paprasčiausiai kiekvienas žmogus tai vienu tai kitu gyvenimo tarpu siekia kažkokių idealų. Daug kas susigalvoja sau idealus ir ilgainiui tie idealai tampa kai kurių žmonių gyvenimo tikslu, o kitų - gyvenimo stilium. O religijos padeda ypač silpnesnės valios žmonėms priartėti arčiau savų idealų.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
k_b rašė: kokia dar mada blyn... gal tave tevai padoriai isauklejo ir klausai tu bobociu dejuojanciu kiekviena diena toj baznytelei gal tau taip ir atrodo...
IstillmissU rašė: siais laikais gana madinga but ateistu.Gaila, kad tai dazniau mada, nei viduinis nusistatymas ;>
isiskaityk i tai, ka parasiau. as nesakau,kad esu atsidavusi tikincioji/ fanatike. rasau,kad GAILA, jog tai dazniau buna MADA, nei tikras vidinis nusistatymas. Daugelis net nesupranta to zodzio "ateistas", bet vistiek teigia toks esantis. O dar blogiau, kai vaiku darzeliai pradeda nesiot apvertus kryzius, neva: "as kiec. as pries krikscionybe". Aisku cia ne prie temos, bet esme ta, kad geriau but tikru krikscionimi, nei dirbtiniu "pries srove".. ;>
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
kokia dar mada blyn... gal tave tevai padoriai isauklejo ir klausai tu bobociu dejuojanciu kiekviena diena toj baznytelei gal tau taip ir atrodo...
IstillmissU rašė: siais laikais gana madinga but ateistu.Gaila, kad tai dazniau mada, nei viduinis nusistatymas ;>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Lentsas rašė: dievo nėra! tiesiog tai yra būdas valdyti pasaulį. jei dievas tėra vienas, tai jis kuris? tas mūsų? o gal jehova? o gal buda? o gal muhamedas? kuris iš jų? o gal perkūnas su savo chebra? atsipeikėkit, visi tie kas tiki į velnius, dievus, ir t.t.
nera skirstoma i atskirus dievus. yra manoma, kad yra vienas dievas, tik kitais pavidalais.
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
dievo nėra! tiesiog tai yra būdas valdyti pasaulį. jei dievas tėra vienas, tai jis kuris? tas mūsų? o gal jehova? o gal buda? o gal muhamedas? kuris iš jų? o gal perkūnas su savo chebra? atsipeikėkit, visi tie kas tiki į velnius, dievus, ir t.t.
a as tikiu savkim ir man geraj kaj pamatysiu dieva td sakysiu ka jis yraD
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. gruodžio 18 d. 11:08:52
2006 m. gruodžio 15 d. 18:09:22
Kalbant apie krikščionybę... Na, švelniai tariant, nors kiek išmanant istoriją tuo tikėti sunku.
2006 m. gruodžio 14 d. 20:21:44
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2006 m. gruodžio 14 d. 19:41:27
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. liepos 20 d. 21:01:28
o tikėjimas...nzn... tikėt galima bet kuo... bet..et,aš kai pradėsiu filasofuot...
____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>
2006 m. liepos 16 d. 13:21:44
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2006 m. liepos 16 d. 11:57:34
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. liepos 16 d. 09:54:37
____________________
How can happiness feel so wrong?
2006 m. liepos 16 d. 05:15:34
iš šio užrašo matau: religija sukelia pavojų žmonėms. Negirdėta man.
Aš pirmą kartą šiam užraše perskaičiau, kad religijos pačios savaimę gali būti pavojingos žmonėms ar juos padaryti blogesniais. [Ar tik nebus čia kažkokių tikslų grupuotės šūkis?] Gali užsidaręs skaityt ir skaityt tuos tikėjimo raštus, kuom pakenks? Visai kita yra žmonių fanatizmas. Religija yra gera ben tuo kad gyvenime šiaip silpnesnės valios žmogui padeda pasitempti.
Paprasčiausiai kiekvienas žmogus tai vienu tai kitu gyvenimo tarpu siekia kažkokių idealų. Daug kas susigalvoja sau idealus ir ilgainiui tie idealai tampa kai kurių žmonių gyvenimo tikslu, o kitų - gyvenimo stilium. O religijos padeda ypač silpnesnės valios žmonėms priartėti arčiau savų idealų.
na aš ši užrašą suprantu kaip kova prieš sektantizmą. Taigi šiuo atveju tai visiškai teisingos mintys. Sektos vadovaujasi ne Biblija, ne Dievo vardu, o savo psichologinėm, energetinėm galimybėm.
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. liepos 13 d. 13:40:10
____________________
(_/) (O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him dominate the world!
2006 m. birželio 19 d. 09:40:58
2006 m. birželio 19 d. 09:36:38
____________________
Man, man, man!
2006 m. birželio 19 d. 05:20:51
iš šio užrašo matau: religija sukelia pavojų žmonėms. Negirdėta man.
Aš pirmą kartą šiam užraše perskaičiau, kad religijos pačios savaimę gali būti pavojingos žmonėms ar juos padaryti blogesniais. [Ar tik nebus čia kažkokių tikslų grupuotės šūkis?] Gali užsidaręs skaityt ir skaityt tuos tikėjimo raštus, kuom pakenks? Visai kita yra žmonių fanatizmas. Religija yra gera ben tuo kad gyvenime šiaip silpnesnės valios žmogui padeda pasitempti.
Paprasčiausiai kiekvienas žmogus tai vienu tai kitu gyvenimo tarpu siekia kažkokių idealų. Daug kas susigalvoja sau idealus ir ilgainiui tie idealai tampa kai kurių žmonių gyvenimo tikslu, o kitų - gyvenimo stilium. O religijos padeda ypač silpnesnės valios žmonėms priartėti arčiau savų idealų.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. birželio 14 d. 23:26:34
kokia dar mada blyn... gal tave tevai padoriai isauklejo ir klausai tu bobociu dejuojanciu kiekviena diena toj baznytelei gal tau taip ir atrodo...
siais laikais gana madinga but ateistu.Gaila, kad tai dazniau mada, nei viduinis nusistatymas ;>
isiskaityk i tai, ka parasiau. as nesakau,kad esu atsidavusi tikincioji/ fanatike. rasau,kad GAILA, jog tai dazniau buna MADA, nei tikras vidinis nusistatymas. Daugelis net nesupranta to zodzio "ateistas", bet vistiek teigia toks esantis. O dar blogiau, kai vaiku darzeliai pradeda nesiot apvertus kryzius, neva: "as kiec. as pries krikscionybe". Aisku cia ne prie temos, bet esme ta, kad geriau but tikru krikscionimi, nei dirbtiniu "pries srove".. ;>
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. birželio 14 d. 22:30:30
siais laikais gana madinga but ateistu.Gaila, kad tai dazniau mada, nei viduinis nusistatymas ;>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. birželio 14 d. 22:18:14
dievo nėra! tiesiog tai yra būdas valdyti pasaulį. jei dievas tėra vienas, tai jis kuris? tas mūsų? o gal jehova? o gal buda? o gal muhamedas? kuris iš jų? o gal perkūnas su savo chebra? atsipeikėkit, visi tie kas tiki į velnius, dievus, ir t.t.
nera skirstoma i atskirus dievus. yra manoma, kad yra vienas dievas, tik kitais pavidalais.
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. birželio 13 d. 16:27:30
____________________
...o aš turiu gitarą...
2006 m. birželio 13 d. 16:23:28
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2006 m. birželio 13 d. 14:03:01
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2006 m. birželio 13 d. 02:02:59
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.