ai visokios kurias kokius 3 men topu virsunese laiko, visi kaimetukai per tlf uzsileide waiksto, nes neturi mp3 tai tokios kaip umbrela as jos net nenoredama girdeti isgirdau daugybe kartu, nes visi jos klausesi dakniso juodai negana to ji man slyksti tai dar visi ja leisdavo klausydawosi net mano brolis.sudas.
U2 - One
Nekenčiu šitos dainos. U2 yra mano mėgiamiausia grupė, bet va kaip tik šitos vienintelės dainos
aš negaliu klausyt. nekenčiu. kai klausau Achtung baby paprasčiausiai ją prasuku - beje albumas nuo tampa dar geresnis.
haiduči - ūmajūmajei (ar kaip ten)
bima dilanas (ar kaip ten) - eurovizinė daina (pavadinimo neklauskit neprisimenu nenoriu prisimint)
veee nuo tų jau vemt verčia.
dar pridėčiau daug visokių būm-čik-būm-čik, kur pas kaimynus groja... x|
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. spalio 11 d. 14:06:01
____________________
Welcom down to my planet hell!
2008 m. spalio 11 d. 13:55:39
OMG jau vemt verčia...
2008 m. spalio 11 d. 13:42:36
2008 m. spalio 11 d. 10:52:28
____________________
Music is my life.
2008 m. vasario 21 d. 21:13:50
2007 m. liepos 20 d. 16:32:47
____________________
.........
2007 m. birželio 30 d. 13:17:37
2007 m. birželio 30 d. 02:20:08
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2007 m. birželio 30 d. 00:45:07
2007 m. birželio 29 d. 23:49:02
Nekenčiu šitos dainos. U2 yra mano mėgiamiausia grupė, bet va kaip tik šitos vienintelės dainos
aš negaliu klausyt. nekenčiu. kai klausau Achtung baby paprasčiausiai ją prasuku - beje albumas nuo tampa dar geresnis.
____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
2007 m. birželio 29 d. 23:22:44
____________________
Ne viskas kas skaidru yra degtinė
2007 m. birželio 29 d. 23:16:00
____________________
BBD
2007 m. gegužės 21 d. 19:59:18
____________________
http://agotakeee.myminicity.com/
2007 m. balandžio 6 d. 17:48:53
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2007 m. balandžio 6 d. 16:30:28
2007 m. balandžio 6 d. 08:35:15
2007 m. balandžio 6 d. 02:39:10
____________________
Atsiprašau, kad gimiau, daugiau taip nebedarysiu...
2007 m. balandžio 2 d. 22:05:02
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
2007 m. balandžio 2 d. 22:02:01
bima dilanas (ar kaip ten) - eurovizinė daina (pavadinimo neklauskit neprisimenu nenoriu prisimint)
veee nuo tų jau vemt verčia.
dar pridėčiau daug visokių būm-čik-būm-čik, kur pas kaimynus groja... x|
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2007 m. balandžio 2 d. 21:40:44
(puke)