NegativeDaDeep (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 24 d. 14:47:49
niex neygriso,nes neklawsau radijo dazhnai
____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad
I hear you talkin' but I ignore it
Cause you garbage and your rhymes borin'
So keep standin' on the corner,
the thrash-man will collect you in the mornin'
Sunaikinsiu tavo karjerą trim pirmom eilutėm,
tai bus tik pirmas barjeras,nes parašysiu geriau nei tu parašysi gyvenime,per dvi minutes
Tha War Is On
http://odb.tinkle.lt
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 24 d. 14:35:47
apie lietuviškas net nekalbu, o šiaip akon-lonely.ją vis dar groja per radiją.ir gan dažnai.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
the game & 50cent "Hate it or love it" uzkniso juodai....
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~
____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____
" Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
____________________
..::*CRAIG DAVID, THE BEST WHAT EVER COULD HAPPEN TO R&B*::..
R&B muzikos forumas (naujienos, dainos, dainų žožiai, video ir kita.)
http://rb.forumup.lt
Kwon (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 12 d. 05:18:51
Akon "Lonely" ir Rob Thomas "Lonely no more"... Vienu metu man buvo susidares ispudis, kad MTV tik jas ir groja... 5 kartus per diena, kai jos jau pasenusios, jau yra per daug...
Akon "Lonely", Jay-Z su Linkin Park "Numb/Encore".
____________________
The sky is not the limit I know
´Cause I feel higher today
---------------------------------------------------------
Diena be šypsenos - prarasta diena;)
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 29 d. 09:41:51
2005 m. rugsėjo 29 d. 08:58:28
____________________
And you and you and you! Party people;D
2005 m. rugsėjo 24 d. 14:47:49
____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad I hear you talkin' but I ignore it Cause you garbage and your rhymes borin' So keep standin' on the corner, the thrash-man will collect you in the mornin' Sunaikinsiu tavo karjerą trim pirmom eilutėm, tai bus tik pirmas barjeras,nes parašysiu geriau nei tu parašysi gyvenime,per dvi minutes Tha War Is On http://odb.tinkle.lt
2005 m. rugsėjo 24 d. 14:40:59
totaliai wisos.......................
____________________
Žmogėdros kaip svogūnai.Pagauni,ne?
2005 m. rugsėjo 24 d. 14:35:47
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. rugsėjo 24 d. 14:32:40
2005 m. rugpjūčio 14 d. 15:19:50
____________________
;-)
2005 m. rugpjūčio 14 d. 15:04:22
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:57:57
____________________
yeah, im crazy...but you know what? I dont give a fuck! {{Tupac Shakur}}
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:38:09
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:28:31
2005 m. rugpjūčio 14 d. 13:59:25
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~ ____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____ " Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
2005 m. rugpjūčio 14 d. 13:51:31
2005 m. rugpjūčio 14 d. 13:45:22
2005 m. rugpjūčio 14 d. 13:41:35
____________________
..::*CRAIG DAVID, THE BEST WHAT EVER COULD HAPPEN TO R&B*::.. R&B muzikos forumas (naujienos, dainos, dainų žožiai, video ir kita.) http://rb.forumup.lt
2005 m. rugpjūčio 14 d. 11:25:23
(ir vel kaimynas paleido...grrrrr....
2005 m. rugpjūčio 14 d. 11:13:40
____________________
love
2005 m. rugpjūčio 13 d. 13:28:08
____________________
Grettell Valeria Valdez Jimenez Esu tokia kokia esu ir nebandyk keisti----------------------------
2005 m. rugpjūčio 12 d. 05:18:51
____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
2005 m. rugpjūčio 11 d. 15:07:31
____________________
The sky is not the limit I know ´Cause I feel higher today --------------------------------------------------------- Diena be šypsenos - prarasta diena;)