Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krepšininkas Allen'as Iverson'as - ką manote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2005 m. rugpjūčio 20 d. 11:23:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.askmen.com/sports/bus...s_bus iness.html , panašias mintis jau esu girdėjęs. Tikrai nesutinku, kad jis atrodo kaip Snoop Doggas, o dėl panašumo su Method Manu tikrai nežinau. Gal ir yra kažkas tokio. Bet aš į Iverson`a pirmiausia žiūriu kaip į krepšininką, o ne kaip į reperį

Atsakyti
Kwon (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 20 d. 09:27:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Allenas Iversonas atrodo kaip Snoop Doggas ir sneka kaip Method Manas... Bet tai ne mano nuomone... https://www.askmen.com/sports/bus...s_bus iness.html ... Iversono negirdejau bet man uzteko https://www.songlyrics.com/song-l...ars/1 80966.html ...

____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 20 d. 09:16:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dead_eye>> tą sezoną kada '76ers' pateko į NBA finalą Allenas buvo savo karjeros viršūnėje ir būtent jo ir dar trenerio Laarry Browno dėka komanda žaidė taip gerai ir pralaimėjo rik NBA finale. Kiti žaidėjai (tavo minėti Juwanas Howardas ar Rodas Stricklandas) be Alleno nebūtų padarę nieko. Per visus svarbiausius playoffų mačus Iversonas Ištempdavo savo komandą. Tik finale to padaryti nepavyko, nes 'Lakers' tuo metu turėjo Shaqa, Kobe, Phila Jacksona, jų komanda ta sezoną žaidė puikiai, ir '76ers' nesugebėjo pasipriešinti. Jei jie tuo metu būtų turėję dar bent vieną aukščiausio lygio žaidėją galbūt būtų ir pasiekę galutinę pergalę finale.

Ir Juwanas Howardas ar Rodas Stricklandas tada tikrai nebuvo tokios didelės žvaigždės

Atsakyti
dead_eye (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 20 d. 07:04:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jis kaip individualus žaidėjas yra labai nerealus, bet dėl lyderio vaidmens labai abejoju, jis nesugebėjo nei karto ištempti savo komandos iki finalo, išskyrus tada kai komandoj žaidė kitos žvaigždės (J. Howardas, R.Stricklandas...).

____________________
a.k.a Al'Hisam http://hiphopkvartalas.domenas.net http://hiphopkvartalas.mums.lt http://hiphopkvartalas.tk
Atsakyti
Kwon (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 20 d. 06:39:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
iš viso šito man tik vienas dalykas neaišku: Duncanas žaidžia Pistons? ne Spurs? aš kažką praleidau?

Jop, susimaisiau...

____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 19 d. 22:09:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Beje dėl Alleno repavimo aš žinau kad jis yra pasivadinęs slapyvardžiu "Jewelz" ir yra išleidęs vieną albumą (jei neklystu jis buvo tokiu pačiu pavadinimu - "jewelz") albumas vos po savo pasirodymo buvo uždraustas, o allenas turėjo eiti pas Davidą Sterną atsiprašinėti už šį savo poelgį. Aš esu girdėjes tik dvi dainas - 40 Bars ir My World. Pastaroji man visai patiko, pirma - neitin.

ir galėčiau ginčytisdėl to kad Allenas buvo blogas reperis. Jis galėjo tikrai nemažai pasiekti šioje srityje, bet tada jam reikėtų mesti krepšinį, nes visko suderinti, norint kad ir ten ir ten gautūsi kokybiškas rezultatas yra neįmanoma. tad tenk pritarti Kwon minčiai "Nera pasaulyje ne vieno gero krepsininko + gero reperio"

Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 19 d. 22:03:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kwon rašė:
Na gerai Hopeless, ka manau apie Iversona? Dideles nuomones neturiu, tik viena devintoka mes pernai vadindavom Aiversonu, nes jis nesiojo jo maike... Kaip zinau pernai jis buvo rezultatyviausias NBA zaidejas (kazkur 30 tasku)... Apskritai jo zaidimas man patinka, bet apskritai is NBA megstu Tima Duncana, kazkada buvau Alleno fanas bet dabar megstu Pistonus (del to nes ten Duncanas ir Detroitas)... Manau Iversonas savo karjeros virsunej buvo 2000-2002 metais... Nors dabar gerai meta baudas ir atkovoja kamuolius... Beje

https://www.mugshots.net/allen_iverson/allen_iverson.jpg

iš viso šito man tik vienas dalykas neaišku: Duncanas žaidžia Pistons? ne Spurs? aš kažką praleidau?

ir dar dėl šitos nuotraukos, banga,lt mačiau kad ji įdėta ir daukas netikėjo kad iversonas iš tikro buvo areštuotas. .tipo visi sakė jog klastotė. .deja jam iš tikro teko nekartą susidurti su teisėsauga. Apskritai man jo gyvenimo istorija labai įdomi ir sakyčiau pribloškianti. jei ne ji (dėkoju žurnalui 'Krepšinis" kuris prieš kelis metus nuolat ją spausdindavo kiekviename numeryje) man Iversonas tikrai nebūtų toks didis žaidėjas koks dabar yra.

Atsakyti
Kwon (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 19 d. 17:51:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klysti, NegativeThaDeep... Nera pasaulyje ne vieno gero krepsininko + gero reperio... Shaqas, Iversonas... Nesbys, Tanoka... Gal zaidzia ir gerai... Bet reperiai jie nebus geri amzinai...

____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
Atsakyti
Nepataisoma
2005 m. rugpjūčio 19 d. 17:45:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
NegativeThaDeep rašė:
bet jis ir repuoja axujenai
girdejau tik 2 dainas ir abi man nepatiko

____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~ ____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____ " Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
Atsakyti
NegativeThaDeep (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 19 d. 17:39:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet jis ir repuoja axujenai

____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad y'all gonna see That the hottest nigga out there, was, is, and will be me - DMX If you wanna die, you gotta drink my sperm - Ol` Dirty Bastard
Atsakyti
Nepataisoma
2005 m. rugpjūčio 19 d. 17:36:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iversona as myliu jis geras zaidejas, taip pritariu kad individualistas, bet nu nepaneigsi kad geras zaidejas ir jo komandoj 76ers nematau geresniu

____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~ ____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____ " Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
Atsakyti
NegativeThaDeep (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 19 d. 17:36:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
iversonas geras kajp kashioras ir kajp reperis

____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad y'all gonna see That the hottest nigga out there, was, is, and will be me - DMX If you wanna die, you gotta drink my sperm - Ol` Dirty Bastard
Atsakyti
super_girl
2005 m. rugpjūčio 19 d. 17:08:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oooo, Iversonas mano vienas iš mėgstamiausių NBA žaidėjų. Tikrai puikus žaidėjas, gražu žiūrėti kai žaidžia jo komanda. Pritariu Hopless pasisakymams apie jo puikų lyderiavimą, komandos vedimą.

____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.
Atsakyti
Kwon (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 19 d. 16:41:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na gerai Hopeless, ka manau apie Iversona? Dideles nuomones neturiu, tik viena devintoka mes pernai vadindavom Aiversonu, nes jis nesiojo jo maike... Kaip zinau pernai jis buvo rezultatyviausias NBA zaidejas (kazkur 30 tasku)... Apskritai jo zaidimas man patinka, bet apskritai is NBA megstu Tima Duncana, kazkada buvau Alleno fanas bet dabar megstu Pistonus (del to nes ten Duncanas ir Detroitas)... Manau Iversonas savo karjeros virsunej buvo 2000-2002 metais... Nors dabar gerai meta baudas ir atkovoja kamuolius... Beje

https://www.mugshots.net/allen_iverson/allen_iverson.jpg

____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 19 d. 15:50:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na kritikai, lįskit iš pakampių

Atsakyti

2005 m. rugpjūčio 19 d. 12:02:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Recklessabandon>> įrodyk

ReMark >> pakomentuojam ką tu čia sakei. .
'didesnio savanaudzi nba seniai jau temate'. abejoju. ar nemanai kad tokiam dideliam savanaudžiui 7,9 rezultatyvių perdavimų vidurkis (toks jis buvo praeitą sezoną, visos karejeros rezultatas - 6 rezultatyvūs perdavimai) yra kiek per didelis? negalvoji, kad bet kokiam žaidėjui treneriai nekuria derinių ir neklijuoja savo žaidimo aplink jį? jei Allenas būtų nieko vertas savanaudis jis nežaistų NBA arba sėdėtų ant kokių nors hawks suolelio.Allenas yra lyderis, todėl jam ir tenka dažniausiai imtis iniciatyvos ir žaisti indvidualiai.

'as tai taves noriu paklaust ka tu cia pisi prota apie senus laikus technikos, jeigu (ytariu) nezaides kasio' čia išvis tik tu vienas supratai ką norėjai pasakyti. .įstatyk žodį 'technikos' į vietą. Krepšinį aš žaidęs ir žaidžiu, domiuosi šiuo sportu ir žinau ką sakau.

'Olimpiada tau ne zvaigzdziu diena, kur daromas sou ir zaidziama del ziurovu. olimpiada tai tam kad laimet' sutinku. bet pagal tave turbūt geriau rungtynės baigtūsi rezultatu 20:18 tavo mėgstamos komandos naudai? jei tu žaistum tuo metu aikštėje, taip tau būtų svarbiausia rezultatas, o kada žiūri krepšinį per tv reikia ir kažkokio įdomumo, žaidėjų kurie gali patraukti žiūrėti šį sportą savo žaidimu. Ir nesvarbu ar tai žvaigždių diena ar olimpiados finalas.

'ble, atvirai pasakius paskaites tokiu vaikiskus komentarus susinervinau' pastebėjau, kad visi bandantys kitą sumenkinti ar pašiepti vartoją žodį 'vaikiskas' ir visa kas su šiuo žodžiu susiję. .tu irgi nekitoks, a kad sunervinau man giliai dzin

vnzh. .aš nekeisiu savo nuomonės

https://images.tsn.ca/images/stories/20050315/iverson_78526.jpg

Atsakyti
Recklessabandon
2005 m. rugpjūčio 2 d. 21:57:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
iversonas gaidys

____________________
Punks not dead...yet.
Atsakyti
ReMark
2005 m. liepos 31 d. 11:49:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ble, atvirai pasakius paskaites tokiu vaikiskus komentarus susinervinau.

Atsakyti
ReMark
2005 m. liepos 31 d. 11:46:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
taip. .jei nebusi nei biskio indvisualistas nieko krepsiny nepasiexi,nes tiesiog kiti pasinaudos tavo tokiu zaidimu,ir kaip ir nurasys tave. . aisku yra tokiu pavyzdziu kaip j.stocktonas,kuris galedavo nepelnyti nei vieno tasko bet atlikti 15 rezultatyviu perdavimu. . bet ir tai senais laikais jau,dabar jam taip prasimusti butu zymiai sunkiau,nes nba vis albiau dominuoja indvisualistai,ir geriausiais lieka tik tie kuriu characteris ir zaidimo lygis yra patys auksciausi. .pvz a. iversonas. o del ziurejimo idomumo man irgi daug idomiau ziureti nba krepsini,kad ir kaip retai tokia proga pasitaiko. ir kada rodo europos krepsini,jis daznai buna neidomus,bet rungtynes pagyvina kox nors juodaodis,su savo prasiverzimais,metimais, ,tiesiog visa zaidimo maniera..
dar sutinku kad tie komandinio zaidimo salininkai sakys kad is indvidualistu sudaryta jav rinktine olimpiadoje uzime tik 3 vieta, ,bet JAV zaidima man ziureti buvo daug kartu idomiau negu visu likusiu saliu, ,tarp ju ir Lietuvos

as tai taves noriu paklaust ka tu cia pisi prota apie senus laikus technikos, jeigu (ytariu) nezaides kasio. o del to ziurejimo idomumo tai cia viskas yra pochui. gal man ir Angola graziai lose, bet uzeme paskutine vieta ar kazka panasaus. Olimpiada tau ne zvaigzdziu diena, kur daromas sou ir zaidziama del ziurovu. olimpiada tai tam kad laimet.


Atsakyti
Fainuolka
2005 m. birželio 23 d. 12:29:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
super!!!!!ir manaw viskas tuom pasakyta!!!!

____________________
;]]]
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Svaras Svaras
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
17:38 - Silentist
Kurt vilniuje galima aptarti knygas filmus muzika? Zinau knygu muge bet ne knygu muges metu
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 201
  Iš viso užsiregistravę: 73389
  Naujausias narys: florinehursey18538
  Šiandien apsilankė: 127525