Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krepšininkas Allen'as Iverson'as - ką manote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2005 m. birželio 20 d. 07:53:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip. .jei nebusi nei biskio indvisualistas nieko krepsiny nepasiexi,nes tiesiog kiti pasinaudos tavo tokiu zaidimu,ir kaip ir nurasys tave. . aisku yra tokiu pavyzdziu kaip j.stocktonas,kuris galedavo nepelnyti nei vieno tasko bet atlikti 15 rezultatyviu perdavimu. . bet ir tai senais laikais jau,dabar jam taip prasimusti butu zymiai sunkiau,nes nba vis albiau dominuoja indvisualistai,ir geriausiais lieka tik tie kuriu characteris ir zaidimo lygis yra patys auksciausi. .pvz a. iversonas. o del ziurejimo idomumo man irgi daug idomiau ziureti nba krepsini,kad ir kaip retai tokia proga pasitaiko. ir kada rodo europos krepsini,jis daznai buna neidomus,bet rungtynes pagyvina kox nors juodaodis,su savo prasiverzimais,metimais, ,tiesiog visa zaidimo maniera..
dar sutinku kad tie komandinio zaidimo salininkai sakys kad is indvidualistu sudaryta jav rinktine olimpiadoje uzime tik 3 vieta, ,bet JAV zaidima man ziureti buvo daug kartu idomiau negu visu likusiu saliu, ,tarp ju ir Lietuvos

Atsakyti
hole
2005 m. birželio 19 d. 22:47:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joa. man patinka tokie zaidejai. nes kaip jau yra sakoma, kad tas ne karys,kuris nenori buti generolu. tai kasi irgi tas pats,ir apskritai sporte tas pats. aisku,atsiras kruvos komandinio zaidimo salininku, taciau reiktu pripazinti,kad paziurejus NBA rungtynes ir pvz bet kurias europos klubu rungtynes pagrindinis skirtumas ir yra tas,kad NBA visi daug daugiau eina i individualu zaidima,vieni verziasi ir tt.Ir,manau,ne tik man,bet visiem toki zaidima ziureti yra daug graziau,nei ta europini-kai dominuoja gerai "atkalti" derinukai....
o tesiant tema del to posakio apie karius ir generolus-tai tas ne zaidejas,kas nenori kuo daugiau imest/blokuot/padaryt rez.perdavimu ir tt. ir tai yra pagirtina

Atsakyti

2005 m. birželio 19 d. 22:26:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oh hole, , as su tavimi. .. . maniau kad man tex su visais jumis gincytis ir nesulauxiu geros nuomones apie allena. . bet matau nera taip blogai. del individualizmo jo genuose turbut jau yra uzfixuota kad jis turi buti lyderiu, ,o lyderis turi imtis daug individualiu veixmu,kada to reikia komandai. . bet lyderiui gali nevisada sektis. o per olimpines zaidynes man alleno zaidimas nepaliko labai gero ispudzio, ,klube jis zaidzia geriau,bet apskritai JAV rinktineje allenas su duncanu ir galbut marbury buvo vedliai . . ir nors jiem pavyko gauti tik bronzos medalius,jo zaidimas paliko dideli ispudi. .. .tiesiog visa zaidimo maniera,prasiverzimai perdavimai. .grazu ziureti

Atsakyti
hole
2005 m. birželio 19 d. 22:17:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Man jis asmeniskai yra geriausias apskritai NBA krepsininkas,nes allenas sugeba traukti i prieki visa savo komanda,kad ir kokia silpna ji butu,jis yra tikras lyderis,sugebantis apzaisti aukstesnius ir sunkesnius varzovus,. .manau jo characteris yra pats stipriausias visoje NBA.

ir tai yra butent tai,ka pamacius tema norejau parasyt.
taip Iversonas yra individualistas,bet visi NBA zaidejai yra maziau ar daugiau tokie.mane,asmeniskai,jis suzavejo per olimpines zaidynes,nes jis-zmogus,turintis ypatinga charizma,o ne tik geras zaidejas. panasiai kaip musu Jasikevicius.

Atsakyti

2005 m. birželio 19 d. 22:11:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
J-Master>>> Niekas nera idealus, ,ir kada allenui sekasi,jis pataikys is tu 30 metimu 20 ir imes 60 tasku. .. kada nesisex jis imes 5 metimus ir jo komanda pralos. . .bet jis vistiek bus komandos lyderis, ,o apie kovinguma,visiskai sutinku

Atsakyti
J-Master
2005 m. birželio 18 d. 12:05:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na bet mesdamas virs 20-30 kartu ir nepataikydamas nei 10 ,tikrai jei nepadeda aisku ne kiekvienose taip meta ,bet per daznai . visgi manau ,kad jis yra vienas is kovingiausiu zaideju .

Atsakyti

2005 m. birželio 15 d. 21:10:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galbut. is dalies tikrai tam pritariu .bet alleno komanda nera prikimsta zvaigzdziu ir geru zaideju,tad jam daznai reikia imtis indvidualiu veiksmu,nes kitokiu atveju sixers puolimas apskritai ustrigtu.

Atsakyti
playa
2005 m. birželio 15 d. 07:53:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš manau, kad ponas Iverson'as yra individualistas, o man tokie nepatinka.

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti

2005 m. birželio 14 d. 22:07:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man jis asmeniskai yra geriausias apskritai NBA krepsininkas,nes allenas sugeba traukti i prieki visa savo komanda,kad ir kokia silpna ji butu,jis yra tikras lyderis,sugebantis apzaisti aukstesnius ir sunkesnius varzovus,. .manau jo characteris yra pats stipriausias visoje NBA.

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Justin Bieber Justin Bieber
4,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
17:38 - Silentist
Kurt vilniuje galima aptarti knygas filmus muzika? Zinau knygu muge bet ne knygu muges metu
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 310
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 141422