Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2012 m. vasario 11 d. 17:10:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šitą žmogų labai gerbiu.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
biciulis
2011 m. liepos 2 d. 17:05:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Milkshake rašė:
Jis vienas nelabai ir man klausosi (panašiai kaip ir Ovidijus Vyšniauskas) bet duetuose tai jis super , pavardinsiu dainų truputį : tarkim dabar neseniai per "Lietuvos daina" projekatą jo ir Rebelheart duetas - Jeigu muša bėk ; toliau jo ir Agnės duetas - Bateliai , kaip sakė eurovizijoje jis ir neprisimenu su kuo - I'll be there , toliau Na kodėl ir vėl ( atrodo taip vadinas ) ... žinau kad tai ne jo dainos bet kai yra atliekamos su juo tai pavirsta nuostabiom tarkim Gabalis su Paškevičium - Palankūs vėjai kai atliko tai išvis nerealiai ... tai žodžiu galima paakyt kad labai geras atlikėjęs , savitas, bet vienas nesiklauso ...
Priskirčiau jį prie mano manimu geriausiu atlikėjų tokių kaip Meškėla, Paškevičius , Vyšniauskas ir pan.
P.S sorry už klaidas , pirštai užšalę, sunkiai spaudos klavietūra


visu 100% sutinku, kad poroje jis gerai klausosi...

Atsakyti
Milkshake
2010 m. gruodžio 13 d. 17:49:17 2010-12-13 18:01:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jis vienas nelabai ir man klausosi (panašiai kaip ir Ovidijus Vyšniauskas) bet duetuose tai jis super , pavardinsiu dainų truputį : tarkim dabar neseniai per "Lietuvos daina" projekatą jo ir Rebelheart duetas - Jeigu muša bėk ; toliau jo ir Agnės duetas - Bateliai , kaip sakė eurovizijoje jis ir neprisimenu su kuo - I'll be there , toliau Na kodėl ir vėl ( atrodo taip vadinas ) ... žinau kad tai ne jo dainos bet kai yra atliekamos su juo tai pavirsta nuostabiom tarkim Gabalis su Paškevičium - Palankūs vėjai kai atliko tai išvis nerealiai ... tai žodžiu galima paakyt kad labai geras atlikėjęs , savitas, bet vienas nesiklauso ...
Priskirčiau jį prie mano manimu geriausiu atlikėjų tokių kaip Meškėla, Paškevičius , Vyšniauskas ir pan.
P.S sorry už klaidas , pirštai užšalę, sunkiai spaudos klavietūra

____________________
Now they see what will be, blinded eyes do see
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. kovo 31 d. 21:41:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nelabai patinka ir man.Neseniai paklausiau pirmą Pelenų albumą [''Aš Pavargau''],kai Gabalis dar nebuvo grupėje,tai ten visai kita muzika - grynesnis rokas ,o ne lengvos poprocko [arba popso] baladės...O su Gabaliu į Pelenus atėjo provincinio lygio baladės ir daugiau pop...Susilpnėjo grupė...Nu bet bendrai vertinant,tai vis tiek geriau Gabalis nei grynos Popshūcos..

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
agniezx
2009 m. kovo 31 d. 21:34:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jis nelabai,bet jankauskaite va cia tai balsas

____________________
gyvenimas kaip zebras-po juodo dryzio,eina baltas
Atsakyti
hang_em_high
2009 m. kovo 31 d. 14:35:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pritariu

____________________
in a land of make believe, that don't believe in me
Atsakyti
War_Zone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 31 d. 14:05:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieko gero

Atsakyti
Kazas_
2009 m. kovo 31 d. 14:03:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai puikus atlikėjas

____________________
Nurimo vėjas, nurimo vėjas. Nutilo miškas, nutilo kalnai.
Atsakyti
renny
2006 m. birželio 22 d. 12:09:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neklausau jo, bet gerbiu kaip dainininka, asmenybe...

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
blink41
2006 m. birželio 22 d. 10:14:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ai nezinau man jis kazkaip nelabai

____________________
Man, man, man!
Atsakyti
depeche_mode
2006 m. birželio 22 d. 02:01:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jo balsas primena Brian Adams balsa...

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2006 m. birželio 22 d. 00:05:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkaip anksciau galvodavau,kad jo ta grupe nebloga,bet paskui parsisiunciau keleta albumu,tai negalejau klausyt.vienu zodziu,nepatinka.

Atsakyti
giedriaINblack
2006 m. birželio 21 d. 23:59:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pas Česką balsas lb geras. žavingas ;]

____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
Atsakyti
Lumme
2006 m. sausio 21 d. 14:26:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Džiaugiuos, kad nepopuliarus jis.

Atsakyti
upst
2006 m. sausio 21 d. 14:06:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Profesionalus atlikejas, unikalaus balso savininkas... puikiai sugeba ispildyti Br.Adams, F.Mercury ir kt atlikeju kurinius...

Atsakyti
sandra
2005 m. birželio 27 d. 22:22:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tuo pat metu ir į temą apie Gabalį rašiau, ir į temą apie Meškėlą. Taip ir susipainiojo žodžiai.
Bus man apie du dalykus iškart galvoti ir rašyti.

Atsakyti
rocky
2005 m. birželio 27 d. 22:15:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sandra>>> tau atleista chi, nepataikei i tema

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
simma
2005 m. birželio 26 d. 18:56:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man lb patinka jo ir evos daina kur i eurovizija norejo... kygtais I'll be there... liux daina!

____________________
Niekada nežinai, ar pakelsi rankas, ar atmerkęs akis dar išvysi šviesas.
Atsakyti
sandra
2005 m. birželio 26 d. 11:37:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Persiprašau, ne į tą temą parašiau. Apie Meškėlą pašnekėjau, o apie Gabalį reikėjo.

Jis irgi vienas iš rimtesnių atlikėjų Lietuvoje.
Pamenu paskutinius Auksinius svogūnus, tai Gabalis kai išėjo dainuoti "Čiaka čiaka", man akys ant kaktos iššoko. Taip juokingai atrodė, kad nerealu! Visai nepanašu, kad jis gali būti roko atlikėjas. Neturiu žodžių tam pasirodymui apibūdinti. Cirkas!

Atsakyti
sandra
2005 m. birželio 26 d. 10:55:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vienas iš rimtesnių Lietuvos atlikėjų. Turi gerą balsą. Ypač mėgstu klausyt dainą atliekamą su Ovidijum Vyšniausku "Berniukai". Šiaip gana gerus projektus parodo per Bike Show Millenium. Kad tik daugiau tokių atlikėjų pas mus būtų. Pasitaisytų bent kiek gal Lietuvoj padėtis muzikinė.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Foreshadowing The Foreshadowing
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1287
  Iš viso užsiregistravę: 73400
  Naujausias narys: ehhbijyxhn
  Šiandien apsilankė: 39966