nebeklausau ash ju jau, bet... man lbiausiaj patikusios dajnos - 3am ir who's david...niu gal dar what I go to school for... wat wa tajp... o ish tu wisu man lbiausiaj james patinka... charlie nemedstu, fyfas kazhkox...
____________________
Then it comes to be that spoothig light
At the end of your tunnel
Was just a freight train comin' your way
sunshine_lover (Užblokuotas)
2005 m. gegužės 31 d. 14:38:38
As dar nemaciau blem kaip man reikia nuosavo teliko!!! dunc_lover tau gerai mane tai kartais tevai savaitgali nuveje nuo teliko sako tu ir per dienas prisiziuri (lyg as ji taip ziureciau), arba sako kompa turi (su tuo nesigincysiu )
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. birželio 8 d. 16:46:18
2005 m. birželio 8 d. 16:45:33
2005 m. birželio 8 d. 11:40:39
2005 m. birželio 8 d. 08:44:00
2005 m. birželio 7 d. 19:56:07
2005 m. birželio 7 d. 15:22:43
2005 m. birželio 6 d. 19:39:41
2005 m. birželio 3 d. 18:24:24
2005 m. birželio 3 d. 17:54:57
2005 m. birželio 3 d. 17:52:58
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2005 m. birželio 2 d. 14:21:38
ka jus beveikiat
shuda malam
Butent
2005 m. birželio 2 d. 12:30:56
ka jus beveikiat
shuda malam
2005 m. birželio 2 d. 07:18:04
2005 m. birželio 1 d. 19:52:41
2005 m. birželio 1 d. 14:36:56
nebeklausau ash ju jau, bet... man lbiausiaj patikusios dajnos - 3am ir who's david...niu gal dar what I go to school for... wat wa tajp...
____________________
Then it comes to be that spoothig light At the end of your tunnel Was just a freight train comin' your way
2005 m. birželio 1 d. 10:37:35
2005 m. gegužės 31 d. 14:38:38
2005 m. gegužės 31 d. 14:33:52
2005 m. gegužės 31 d. 14:10:11
2005 m. gegužės 31 d. 12:35:09
Su busted garso takeliu