nesuprasi ar cia gandas ar ne.The Sun zurnalas rase,kad jie daro tik pertrauka.Nu bet pagalvojus jei Charlis Simpsonas sako,kad jam Busted per prasta,tai abejoju kad ten grys.
Bet kitavertus nereikia nusiminti.Jamesas ir Matas sake yrasines nauja CD vieni.O beto gali buti kad i Charlio vieta priims ka nors kita,bet tada jau nebebutu tu paciu busted....aj nzn
tox jau tas charlis kaip dazniausiai savanaudis .o siaip tai cia jo pasirinkimas.Sios kalbos jau sklido nuo vasaros bet vis tikejausi,kad tai tik kalbos...Bet ka padarysi.Busted bus Busted,nors ir be Charlio...kazkaip gyventi juk reikes...
Grupės "Busted" vokalistas Charlie Simpsonas prisipažino, kad ketina išeiti iš grupės, nes nori daugiau laiko skirti kitiems projektams. Sklandė gandai, kad 19-metis dainininkas ketino grupę palikti jau praėjusį mėnesį.
Dabar Simpsonas pripažino, kad "Busted" nėra jo svajonių grupė, ir jis mieliau visą savo laiką skirtų kitai grupei - roko atlikėjams "Fightstar".
"Mano sielai priklauso grupei "Fightstar". Daugybė žmonių pastaruoju metu man teigė nekenčiantys "Busted", ir manęs tai visai nestebina. Aš suprantu, kodėl. Nenoriu kalbėti per daug, tačiau iš tiesų, jei man reikia pasirinkti, net neabejosiu, su kuria grupe likti", -sakė Charlie.
Grupės "Busted" nariai Mattas Jay ir Jamesas Bourne teigė neprieštaraujantys, kad Charlie savo laiką skirtų kitai grupei.
Pats Charlie pridūrė: "Kai susidėjau su "Busted", man tebuvo 16 metų, Tada mačiau galimybę, ja pasinaudojau, ir man tai labiau patiko nei leisti laiką mokykloje. Man buvo visai smagu, tačiau niekada nesakiau, kad "Busted" groja ką nors geriau už popsą. Ši grupė nėra mano svajonių grupė. Ir tai visai nesusiję su pinigais. Pinigai man nieko nereiškia. Aš tiesiog laimingas grodamas su "Fightstar", ir man nesvarbu, kas bus vėliau", - sakė Charlie.
Nu ir kaip jums patinka?Zjb...bjaurybe kox!!!Sake,kad nealiks Busted,del Fightstar....ot melagis as jam parodysiu!!!Matot jam nesvarbu "kas bus veliau"
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. sausio 13 d. 16:21:35
2005 m. sausio 13 d. 16:18:32
2005 m. sausio 13 d. 13:53:09
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2005 m. sausio 12 d. 19:22:25
Bet kitavertus nereikia nusiminti.Jamesas ir Matas sake yrasines nauja CD vieni.O beto gali buti kad i Charlio vieta priims ka nors kita,bet tada jau nebebutu tu paciu busted....aj nzn
2005 m. sausio 12 d. 18:14:16
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2005 m. sausio 12 d. 17:16:46
2005 m. sausio 12 d. 16:30:10
Grupę "Busted" palieka Charlie Simpsonas
Grupės "Busted" vokalistas Charlie Simpsonas prisipažino, kad ketina išeiti iš grupės, nes nori daugiau laiko skirti kitiems projektams. Sklandė gandai, kad 19-metis dainininkas ketino grupę palikti jau praėjusį mėnesį.
Dabar Simpsonas pripažino, kad "Busted" nėra jo svajonių grupė, ir jis mieliau visą savo laiką skirtų kitai grupei - roko atlikėjams "Fightstar".
"Mano sielai priklauso grupei "Fightstar". Daugybė žmonių pastaruoju metu man teigė nekenčiantys "Busted", ir manęs tai visai nestebina. Aš suprantu, kodėl. Nenoriu kalbėti per daug, tačiau iš tiesų, jei man reikia pasirinkti, net neabejosiu, su kuria grupe likti", -sakė Charlie.
Grupės "Busted" nariai Mattas Jay ir Jamesas Bourne teigė neprieštaraujantys, kad Charlie savo laiką skirtų kitai grupei.
Pats Charlie pridūrė: "Kai susidėjau su "Busted", man tebuvo 16 metų, Tada mačiau galimybę, ja pasinaudojau, ir man tai labiau patiko nei leisti laiką mokykloje. Man buvo visai smagu, tačiau niekada nesakiau, kad "Busted" groja ką nors geriau už popsą. Ši grupė nėra mano svajonių grupė. Ir tai visai nesusiję su pinigais. Pinigai man nieko nereiškia. Aš tiesiog laimingas grodamas su "Fightstar", ir man nesvarbu, kas bus vėliau", - sakė Charlie.
Nu ir kaip jums patinka?Zjb...bjaurybe kox!!!Sake,kad nealiks Busted,del Fightstar....ot melagis as jam parodysiu!!!Matot jam nesvarbu "kas bus veliau"
2005 m. sausio 12 d. 14:23:12
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2005 m. sausio 11 d. 22:24:45
2005 m. sausio 11 d. 18:54:41
2005 m. sausio 11 d. 18:35:19
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. sausio 11 d. 18:33:34
2005 m. sausio 11 d. 18:28:30
2005 m. sausio 10 d. 21:27:25
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2005 m. sausio 10 d. 16:21:58
2005 m. sausio 8 d. 16:53:39
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2005 m. sausio 8 d. 13:32:45
nes ash juos dievinu ir tikrai norechiau pamatyti
____________________
Lawrac:D
2005 m. sausio 8 d. 13:29:27
smagu tau
Siaip tu panelyte,negalwok,kad nusimuilinsi
2005 m. sausio 7 d. 20:54:44
2005 m. sausio 7 d. 14:07:40