o aciu Diewui,kad ne Charlie ja parase,bent tiek gerai nu nzn kodel bet man kazaip palengwejao...Charlie su James krapsto nosi fui bet kad ir kaip man jie patiktu,as del ju taip wistiek nedarysiu,
P.S. pas Charlie tokie pat sportbaciai kaip pas mane... aip faina
Dunc_lover>>>ne tik Charlie dievina britney, siaip James'as irgi del jos alpsta, o ta daina Jeames ir parase.placiau apie tai ir dar daugiau gali papasakoti Pantera, nes ji zino apie juos beveik viskajau patikekit....
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
as zinau ka psakyt siandien drauge is wokietijos atsiunte straipsi apie busted,aisju wokiskai,bet wokiskai man ne problema ir dar ten tokios unreal fotkes,kad as ziauriai swaigstu jua pora walanu beje ten parasyta kad Chalie diewin britney spears,aisku kodel ju wiena daina taip wadinasi
nesuprantu ko tie wisi grazuoliukai Dunc irgi ja taip isiziureje nera ji tokia grazi
Na ir as pasireiskiau pagaliau busted temoj tai wa man fainiausios dainos busted Blah Blah Blah; You said; Losing You ir t.t. istikruju tai daug dainu ju yra labai fainos
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. spalio 13 d. 16:01:19
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2004 m. spalio 12 d. 16:13:14
P.S. pas Charlie tokie pat sportbaciai kaip pas mane...
2004 m. spalio 11 d. 21:30:22
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2004 m. spalio 11 d. 15:15:58
nesuprantu ko tie wisi grazuoliukai Dunc irgi ja taip isiziureje
2004 m. spalio 10 d. 19:21:50
____________________
2die4BLuE....never give up ... ;D
2004 m. spalio 10 d. 16:30:58
mano megstamiausios daineles yra Who\'s David\",3Am,Losing you ir aisku dar kitos patinka
2004 m. spalio 10 d. 09:45:58
____________________
Lawrac:D
2004 m. spalio 10 d. 09:08:59
...can you help me remember how to smile...
2004 m. spalio 9 d. 23:29:54
____________________
2die4BLuE....never give up ... ;D
2004 m. spalio 9 d. 17:56:33
____________________
Smile when you want to cry...and do ask me why..
2004 m. spalio 8 d. 20:58:21
____________________
2die4BLuE....never give up ... ;D
2004 m. spalio 8 d. 14:24:31
2004 m. spalio 7 d. 17:04:01
____________________
All The Best With Love
2004 m. spalio 7 d. 17:01:53
2004 m. spalio 7 d. 17:00:57
2004 m. spalio 7 d. 17:00:37
____________________
All The Best With Love
2004 m. spalio 7 d. 16:56:16
____________________
All The Best With Love
2004 m. spalio 7 d. 16:50:29
2004 m. spalio 7 d. 16:42:49
____________________
All The Best With Love
2004 m. spalio 7 d. 16:42:00
____________________
All The Best With Love