Man patinka Ciara, o patinka tuo, kad ji moka dainuoti + soka nerealiai...Ciaros dainos atitinka soki...Megstu jos dainas ,,1,2 step", ,,Oh", ,,Get up"....
Mieganti rašė: Suzavejo Unfaithful daina... Parsisiunciau daugiau, bet kitos ispudzio nepaliko. Siaip mergina balsa turi ;]
Uoj, sorry... Nekreipkit demesio, nes susimaise dainininkiu vardai... < Sorry..
____________________
Say you won't leave me no more...I'll take you back again...No more excuses no, no...'Cos I've heard them all before...A hundred times or more
Suzavejo Unfaithful daina... Parsisiunciau daugiau, bet kitos ispudzio nepaliko. Siaip mergina balsa turi ;]
____________________
Say you won't leave me no more...I'll take you back again...No more excuses no, no...'Cos I've heard them all before...A hundred times or more
nu jai tikrai lb toli iki wyru...manau seip kas norejo gandu paskleist...
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
As galiu jos klausyt kai isgirstu pvz per radija, bet siaip man nelabai...labai jau balselis silpnas
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~
____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____
" Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
Kwon (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 10 d. 06:02:00
Gandai sklando, kad ji buvo vyras... Beje as nieko nesakau, bet jos veido bruozai visai gali buti ir transvestitiski... Nors is pradziu taip nemaniau...
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2007 m. birželio 18 d. 08:21:34
2007 m. birželio 16 d. 10:57:05
2007 m. gegužės 21 d. 22:23:02
____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
2007 m. gegužės 21 d. 20:41:38
____________________
http://agotakeee.myminicity.com/
2007 m. sausio 4 d. 21:50:56
Nepatinka,niekuo neissiskiria nuo visu tu Jameliu,Rihannu ir t.t.
Nelabai ja ir jos muzika domiuosi,bet ji kaip tik išsiskiria iš visų Jamelių,Rihannų ;]
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
2006 m. gruodžio 31 d. 11:18:48
2006 m. gruodžio 28 d. 16:41:37
2006 m. gruodžio 28 d. 16:34:26
____________________
Ne grozis,o muzika isgelbes pasauli! WORLD PEACE!!! SHOW MUST GO ON
2006 m. gruodžio 27 d. 19:06:28
Suzavejo Unfaithful daina... Parsisiunciau daugiau, bet kitos ispudzio nepaliko. Siaip mergina balsa turi ;]
Uoj, sorry... Nekreipkit demesio, nes susimaise dainininkiu vardai... <
____________________
Say you won't leave me no more...I'll take you back again...No more excuses no, no...'Cos I've heard them all before...A hundred times or more
2006 m. gruodžio 27 d. 19:02:55
____________________
Say you won't leave me no more...I'll take you back again...No more excuses no, no...'Cos I've heard them all before...A hundred times or more
2005 m. rugsėjo 12 d. 18:42:31
____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
2005 m. rugsėjo 10 d. 14:27:25
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2005 m. rugsėjo 9 d. 19:52:24
2005 m. rugsėjo 7 d. 16:00:27
____________________
"Fizine prasme laikas yra griovejas,nors dvasine jis dazniau buna atgaivintojas" T. M. R
2005 m. rugpjūčio 12 d. 04:49:23
____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
2005 m. rugpjūčio 10 d. 13:07:14
____________________
Man daznai i galva ateina protingos mintys, bet kaip gerai, kad man pavyksta nuo ju pabegti :) pa:*
2005 m. rugpjūčio 10 d. 13:02:11
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
2005 m. rugpjūčio 10 d. 08:57:42
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~ ____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____ " Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
2005 m. rugpjūčio 10 d. 08:46:44
____________________
NORIU SUMUŠTINIO SU DRAMBLIUKŲ UOGIENE!!!!!
2005 m. rugpjūčio 10 d. 06:02:00
____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]