pala as zinojau viena jos daina.
va susiradau po ilgu ieskojimu intike. goodies.
ta daina turi viska, ko reikia populiariam klipui (pagal ka tegalima vertinti daina). masinos, pinigai, nigeriau reperiai, besiraitancios mergo ir sportiniai automobiliai. vaaaa. atsimenu skaitykloj isgirdus sita daina issiziojau. mane tikrai labai nustebino , pritrenke etc..
tokio prasto balso ir tokios sup***** dainos reikia labai ieskot, o as pamaciau visai netycia ir buvau del to tokia nekalta. paskui ta daina buvo topuose ir, kol siauliu kabeline rode VIVA kanala skaitykloj dazniausiai teskambedavo sita daina.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
"Pripazhysta" Chia ka, kokia nors sekta? Nustokit juokint. diamond_girl, tikrai "krutai pavarei" Grizhtant prie temos, apie Chiara negaliu pasakyti nieko gero. Eilinis komercijos pavyzdys. Vokalas nulinis, o apie jos nauja ishrasta stiliu net pagalvoti butu baisu. Jei dar daugiau shudinu stiliu bus, tai tikrai geriau nebus. Atleiskit uzh mano tokia kategorishka ir netolerantishka nuomone.
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
O man ji labai labai patinka! Jos ir dainos jega, ir soka jinai labai profesionaliai- moka zmogus judeti. Man ypac patinka nauja daina Oh, bet 1, 2 Step ir Goodies irgi labai saunios!
Zodziu, man ji nepakartojama ir pateko i mano megstamiausiu atlikeju sarasa
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
curious_girl> zinok tikrai tau negaleciau pasakyti koks ten stilius yra siaip kzk perskaiciau.... ir kadangi pas mane kanareles smegenis... tai tikrai neprisimenu kaip tas stailas vadinas
____________________
i'm so tired of being here
suppressed by all of my childish fears
and if you have to leave
i wish that you would just leave
because your presence still lingers here
and it won't leave me alone
diamond_girl> nu zmogau ir pasneki...tai pagal tave koks ten stilius?
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
curious_girl rašė: ''naujas stilius''? siaip cia r&b...nieko nauja...
cia tikrai ne r&b.... skiriasi... lygtai nu nznsiaip pasidomejau...
____________________
i'm so tired of being here
suppressed by all of my childish fears
and if you have to leave
i wish that you would just leave
because your presence still lingers here
and it won't leave me alone
''naujas stilius''? siaip cia r&b...nieko nauja...
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
Professional_Widow rašė: Diamond_girl>>Ir koki muzikos staila ji isrado jei ne paslaptis?
Na,ne ji isrado nauja style,o daina prodiusaves Lil'John. Nepamenu to naujojo style'o pavadinimo,bet pati pirmoji daina tuo stiliumi buvo Usher "Yeah". O Ciara buvo viena pirmuju (tiksliau,antroji),kuri atlieko tokio stiliaus muzika
____________________
How can happiness feel so wrong?
diamond_girl rašė: kas tokios nepazystat... tad demesio, susikaupkit, supazindinu.....
shi mergike nesenai izenge i muzikos pasauli o jau sklando gandai kad ji isrado nauja muzikos staila.... viena pirmuju jos dainu su Mis Eliot - 1 2 step
kai krutai cia pavariau
tai.....
ciara sudas man ji ne patinka ir jos dainu stilius fe
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. liepos 3 d. 08:07:17
____________________
Sviesa galima skleisti dviem budais:buti zvake arba ja atspindinciu veidrodziu. (Edith Wharton)
2005 m. liepos 3 d. 07:05:25
2005 m. liepos 2 d. 20:36:35
Pala o tas tipo "naujas" stilius gal krankas(neisivaizduoju kaip rasos) ane?Kazkokia tai sintetine muzika kur sukaliojama visokie "yeah" ir pan...fuj.
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. liepos 2 d. 20:22:55
va susiradau po ilgu ieskojimu intike. goodies.
ta daina turi viska, ko reikia populiariam klipui (pagal ka tegalima vertinti daina). masinos, pinigai, nigeriau reperiai, besiraitancios mergo ir sportiniai automobiliai. vaaaa. atsimenu skaitykloj isgirdus sita daina issiziojau. mane tikrai labai nustebino , pritrenke etc..
tokio prasto balso ir tokios sup***** dainos reikia labai ieskot, o as pamaciau visai netycia ir buvau del to tokia nekalta. paskui ta daina buvo topuose ir, kol siauliu kabeline rode VIVA kanala skaitykloj dazniausiai teskambedavo sita daina.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2005 m. liepos 2 d. 20:15:15
____________________
Its funny how from simple things, The best things begin. Don't let your mind rule over your heart...
2005 m. liepos 2 d. 06:01:00
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. liepos 1 d. 11:02:59
Zodziu, man ji nepakartojama ir pateko i mano megstamiausiu atlikeju sarasa
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2005 m. liepos 1 d. 10:41:54
____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
2005 m. liepos 1 d. 10:29:22
____________________
;]]]
2005 m. liepos 1 d. 10:25:08
____________________
…and I’m so sorry I’m so helpless in this angry world if only I could change it for one day…
2005 m. birželio 26 d. 11:12:57
____________________
i'm so tired of being here suppressed by all of my childish fears and if you have to leave i wish that you would just leave because your presence still lingers here and it won't leave me alone
2005 m. birželio 25 d. 19:40:45
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. birželio 25 d. 19:38:19
2005 m. birželio 25 d. 19:26:50
''naujas stilius''? siaip cia r&b...nieko nauja...
cia tikrai ne r&b.... skiriasi... lygtai
____________________
i'm so tired of being here suppressed by all of my childish fears and if you have to leave i wish that you would just leave because your presence still lingers here and it won't leave me alone
2005 m. birželio 25 d. 18:12:10
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. birželio 25 d. 18:09:33
Diamond_girl>>Ir koki muzikos staila ji isrado jei ne paslaptis?
Na,ne ji isrado nauja style,o daina prodiusaves Lil'John. Nepamenu to naujojo style'o pavadinimo,bet pati pirmoji daina tuo stiliumi buvo Usher "Yeah". O Ciara buvo viena pirmuju (tiksliau,antroji),kuri atlieko tokio stiliaus muzika
____________________
How can happiness feel so wrong?
2005 m. birželio 25 d. 17:37:32
____________________
gyvenam čia ir dabar!
2005 m. birželio 25 d. 17:34:06
____________________
NORIU SUMUŠTINIO SU DRAMBLIUKŲ UOGIENE!!!!!
2005 m. birželio 25 d. 16:58:17
2005 m. birželio 25 d. 16:29:55
kas tokios nepazystat... tad demesio, susikaupkit, supazindinu.....
shi mergike nesenai izenge i muzikos pasauli o jau sklando gandai kad ji isrado nauja muzikos staila.... viena pirmuju jos dainu su Mis Eliot - 1 2 step
kai krutai cia pavariau
tai.....