emm..kodel smerkiat ju muzika jei jums nepatinka popsas neklausykit...nieks nekisa i rankas tu ju kompaktiniu disku ar panasiai...o be to dauguma smerkiat tokias dainas o kai nueini i koki tusiuka tai tie patys baisus roko gerbejai ar netgi metalistai, kurie baisiai varo ant popso, mielai ir labai linksmai soka pagal elementariausia popsa...is vis apsidairykit...sakot nekenciu popso...popsas sudas...dabar betkuriame stiliuje(iskyrus sena roka bei metala)galima izvelgti popso elementu...tiesiog baisiai norit save paaukstini kad jau jei as nekenciu popso tai as cool...vienetai yra tokiiu kurie tikrai visiskai neklauso popso...
____________________
gyvenimas trumpesnis nei akimirka, bet as gyvenu tik sia akimirka...reikia dziaugtis tuo ka turi, reikia myleti tuos kas salia taves, reikia GYVENTI o ne vien tik egzistuoti.........
haha tiesa turiu pasakyt jie mane prajuokina. ypac kai isgirstu juos vadinant save reperiais. Yo dawg, tada vos ne visa diena issisiepes vaikstau. nu negaliu, darzelinukai uz juos geriau repuoja
____________________
don't push me nigga cuz I'm close to the edge and I'll jump off with a rope that's wrapped around your head..
"Regis, „Kastanedos" vaikinams pavyko atrasti savo populiarumo receptą, nes muzikos gerbėjus žavi jų nuotaikingos, linksmos, pernelyg neįpareigojančios, tačiau ir nebanalios dainos, kurios ypač tinka smagiems vasariškiems vakarėliams. Beje, paskutinysis jų albumas netgi taip ir vadinosi - „Mūsų fiestos". "
nu nixuja sibie blt "nebanalios dainos" "viskas ko reikia - seksualiai nusiteikti" bbd ant tokiu veikeju, o jei yra dar tokiu duxu kurie perka sita suda kai jo visos pakampes pilnos tada jau nebezinau kas bus rytoj..... uzpisa sita popkultura
____________________
don't push me nigga cuz I'm close to the edge and I'll jump off with a rope that's wrapped around your head..
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2005 m. liepos 11 d. 10:03:18
____________________
Kai tu ka nors myli, tavo blakstienos virpa, o is taves skraido mazos zvaigzdutes:))
2005 m. liepos 7 d. 20:54:08
____________________
gyvenimas trumpesnis nei akimirka, bet as gyvenu tik sia akimirka...reikia dziaugtis tuo ka turi, reikia myleti tuos kas salia taves, reikia GYVENTI o ne vien tik egzistuoti.........
2005 m. liepos 7 d. 06:53:01
2005 m. liepos 6 d. 20:44:55
____________________
If only we would start believe in dreams...
2005 m. liepos 5 d. 21:55:47
____________________
don't push me nigga cuz I'm close to the edge and I'll jump off with a rope that's wrapped around your head..
2005 m. liepos 5 d. 21:55:26
____________________
don't push me nigga cuz I'm close to the edge and I'll jump off with a rope that's wrapped around your head..
2005 m. liepos 5 d. 21:52:51
nu nixuja sibie blt "nebanalios dainos" "viskas ko reikia - seksualiai nusiteikti" bbd ant tokiu veikeju, o jei yra dar tokiu duxu kurie perka sita suda kai jo visos pakampes pilnos tada jau nebezinau kas bus rytoj..... uzpisa sita popkultura
____________________
don't push me nigga cuz I'm close to the edge and I'll jump off with a rope that's wrapped around your head..
2005 m. liepos 5 d. 13:00:43
____________________
:))
2005 m. liepos 3 d. 17:21:54
2005 m. liepos 3 d. 16:38:25
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
2005 m. liepos 3 d. 14:13:33
____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
2005 m. liepos 3 d. 13:43:54
____________________
mano asmenybe remia stoga... neieskokime nepaprastumo, geriau pastebekime paprastuma....
2005 m. liepos 3 d. 13:12:44
2005 m. liepos 3 d. 07:28:26
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2005 m. liepos 2 d. 19:09:09
____________________
"..kiekvienas musu- viensparnis angelas, todel galim skraidyti tik apsikabine vienas su kitu..." Luciano De Crescenzo
2005 m. liepos 2 d. 13:22:04
____________________
And you and you and you! Party people;D
2005 m. liepos 2 d. 13:20:29
____________________
And you and you and you! Party people;D
2005 m. liepos 2 d. 12:37:31
____________________
i lost my phone number... can i borrow yours? :)
2005 m. liepos 2 d. 08:47:42
2005 m. liepos 1 d. 19:49:51
____________________
[P!ATD]