Tai restartinu, bet paskui pages kas nors tai vėl reikės viską perinstaliuot.. Oi kol perinstaliuosiu penkiolika metų kaupiau žinias.. Nu bet pasikviesiu koki smegenines programerį, gal žinos ką daryt..
Baik tu jei nežinojai tai vasara dar tik prasideda ir ištikrųju ši vasara va kur eina tėra tik intro į tikrąją vasarą, nu toks savotiškas pasiruošimas vasarai. Tad dabar baigsisn intro po dviejų savaičių ir prasidės tikrų tikriausia vasara. Va be be be kiek aš daug nusišneku..
Jo šitą terminą būtinai reikės įdėti į traptautinių žodžių žodyną.. Hm kaip galėtų atrodyti šio termino iliustracija.. G_t mintys poruojasi su enigmatic mintimis..
Beje dėl tos rujos tai žinok, dabar iš tikrųjų visai ne vasaros pabaiga, o vasara dar tik prasideda todėl ir rujoja visis.
nu tu rimtai turi humoristes gysleleir vel zvengiu.
del tos rujos tai labai gali buti,nors dazniausiai rujoju pavasari,kai saulute labiau uzsildo ir paneles krutines islaisvina is kailinuku,"kurtkiu"
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
hole rašė: nea. daina be jokio poveikio.... nu bent jau man. gal turi buti kazkokia atitinkama formuluote,skambesys ar dar koks biesas. tai gal tas originalas(vengru ar kokia ten kalba) kuomnors ir veikia.
bet visos tos angliskos versijos. na-eilines liudnos dainuskos. tai jau tikrai yra NEBE TAI.
galetu koks lietuvis lietuviskai sukurt kazka tokio ypatingo-tada cia prasidetu masines savizudybes-idomu gal visai .... bet kadangi lietuviai muzikos srity nelabai, tai matyt lixim gyvi kolkas
pasiklausius yvos,manau kas trecias stabilios psichikos pilietis nori nusizudyti....
samoningai nesiklausau ju muzikos ir stengiuosi isvengti bet kokio ausu salycio su tais ju skleidziamais garsais. tad negaliu tvirtinti.
nors prielaida isties verta gilesnio apmastymo ir netgi panasejanti i tiesa, sakyciau.
Jo kai lietuvia ką nors sukuria tai ar taip ar taip kyla noras žudytis iš nevilties, kad lietuviai taip nusivažiavo ir klauso tokiu dainu kaip aš myliu myliu myliu, daug vyrų vyrų vyrų.. Nu jau šitą išgirdus tikrai gali nusižudyt..Chi pasaulį šiurpina tragiškos savižudybės lietuvoje. Žmonės pamatę ar išgirdę yva puola žudytis palikdami rašteliuss gal tenkur keliauju nebus tokių košmarų!
hole rašė: nea. daina be jokio poveikio.... nu bent jau man. gal turi buti kazkokia atitinkama formuluote,skambesys ar dar koks biesas. tai gal tas originalas(vengru ar kokia ten kalba) kuomnors ir veikia.
bet visos tos angliskos versijos. na-eilines liudnos dainuskos. tai jau tikrai yra NEBE TAI.
galetu koks lietuvis lietuviskai sukurt kazka tokio ypatingo-tada cia prasidetu masines savizudybes-idomu gal visai .... bet kadangi lietuviai muzikos srity nelabai, tai matyt lixim gyvi kolkas
pasiklausius yvos,manau kas trecias stabilios psichikos pilietis nori nusizudyti....
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugpjūčio 14 d. 22:05:26
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:57:14
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:54:29
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:52:31
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:50:53
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:46:33
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:44:52
Visgi techninė smegenų profilaktika.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:41:23
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:34:09
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:28:08
Beje dėl tos rujos tai žinok, dabar iš tikrųjų visai ne vasaros pabaiga, o vasara dar tik prasideda todėl ir rujoja visis.
smegenu nutekejimas ir toliau sekmingai pagrindziamas
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:10:52
Beje dėl tos rujos tai žinok, dabar iš tikrųjų visai ne vasaros pabaiga, o vasara dar tik prasideda todėl ir rujoja visis.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:09:15
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:06:57
del tos rujos tai labai gali buti,nors dazniausiai rujoju pavasari,kai saulute labiau uzsildo ir paneles krutines islaisvina is kailinuku,"kurtkiu"
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:06:51
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:04:21
2005 m. rugpjūčio 14 d. 21:01:25
nea. daina be jokio poveikio.... nu bent jau man. gal turi buti kazkokia atitinkama formuluote,skambesys ar dar koks biesas. tai gal tas originalas(vengru ar kokia ten kalba) kuomnors ir veikia.
bet visos tos angliskos versijos. na-eilines liudnos dainuskos. tai jau tikrai yra NEBE TAI.
galetu koks lietuvis lietuviskai sukurt kazka tokio ypatingo-tada cia prasidetu masines savizudybes-idomu gal visai
pasiklausius yvos,manau kas trecias stabilios psichikos pilietis nori nusizudyti....
samoningai nesiklausau ju muzikos ir stengiuosi isvengti bet kokio ausu salycio su tais ju skleidziamais garsais. tad negaliu tvirtinti.
nors prielaida isties verta gilesnio apmastymo ir netgi panasejanti i tiesa, sakyciau.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:59:05
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:56:59
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:56:42
nea. daina be jokio poveikio.... nu bent jau man. gal turi buti kazkokia atitinkama formuluote,skambesys ar dar koks biesas. tai gal tas originalas(vengru ar kokia ten kalba) kuomnors ir veikia.
bet visos tos angliskos versijos. na-eilines liudnos dainuskos. tai jau tikrai yra NEBE TAI.
galetu koks lietuvis lietuviskai sukurt kazka tokio ypatingo-tada cia prasidetu masines savizudybes-idomu gal visai
pasiklausius yvos,manau kas trecias stabilios psichikos pilietis nori nusizudyti....
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:54:28
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X