Na netikiu, kad daina taip ims ir pastūmės į savižudybę.. Nebent žmogus tuo momentu rimtai galvoja apie ją..
Niu man dabar labai slogi nuotaika, bet nemanau, kad kas atsitiks jei paklausysiu.. Beje kur jūs orginalą radot, aš norėčiau grynai orginalą pasiklausyt, nes kai dainą perdainuoja jau nebėra tos tokios nuotaikos. Nes tik tas žmogus kuris tai išgyveno ir sukūrė tą dainą žino kaip ją reikia sudainuoti.
as jau siunciuosi per emule..tikiuosi nenusizudysiu;]..o siaip tai netikiu,kad taip jau visi,kas klause,ir nusizude..nzn..
____________________
Nusivylusiems - meile - tai ne poetu issigalvojimas....
Egoistams - jei tikiesi kazka gauti,visu pirma privalai duoti....
Vejavaikiams - gyvenimas bet kuria sekunde gali apsiversti....
Visiems kitiems - tikra meile - tai jega,galinti nugaleti net mirti
Satan's sadists versija man nepatiko, manau, kad kai kuriems gal labiau patiko jos pavadinimas
nepaisant mano mažvaikiško pesimizmo ir juodų minčių, daina visai nepakenkė. Kai būna liūdna, paniūniuoju ją sau - pasidaro geriau. Keista, ar ne?
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Paklawsiau tos dainos Dar gyva Šiaip man ji visai nepatiko, bet parsisiunčiau Satan's sadists versiją ir pasirodė visai nebloga daina...
Klausau ir klausau vis iš naujo, bet jokio poveikio lyg ir nejaučiu... Nors šiaip slegia šiek tiek...
____________________
I never apologize.
I'm sorry, but that's just the way I am.
Pasiklydus rašė: Aš siunčiuosi Bjork versiją, bet klausysiu rytoj... Nes jei šiandien paklausysiu, tai neužmigsiu, niūniuosiu tą melodiją ir prisigalvosiu visokių nesąmonių ir kraupių dalykų, nes man visados taip būna
Nepergyvenk, ten is tikruju ner taip baisu, Tiesiog mes per daug prisisnekam ir taip save lb igasdiname.
Aš siunčiuosi Bjork versiją, bet klausysiu rytoj... Nes jei šiandien paklausysiu, tai neužmigsiu, niūniuosiu tą melodiją ir prisigalvosiu visokių nesąmonių ir kraupių dalykų, nes man visados taip būna
____________________
I never apologize.
I'm sorry, but that's just the way I am.
Prieš klausant nieko nebuvau girdėjusi, bet paveikė. Na, bet aplinkybių nenoriu pasakoti.
____________________
The sky is not the limit I know
´Cause I feel higher today
---------------------------------------------------------
Diena be šypsenos - prarasta diena;)
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugpjūčio 14 d. 16:34:35
Niu man dabar labai slogi nuotaika, bet nemanau, kad kas atsitiks jei paklausysiu.. Beje kur jūs orginalą radot, aš norėčiau grynai orginalą pasiklausyt, nes kai dainą perdainuoja jau nebėra tos tokios nuotaikos. Nes tik tas žmogus kuris tai išgyveno ir sukūrė tą dainą žino kaip ją reikia sudainuoti.
2005 m. rugpjūčio 14 d. 16:19:24
____________________
Nusivylusiems - meile - tai ne poetu issigalvojimas.... Egoistams - jei tikiesi kazka gauti,visu pirma privalai duoti.... Vejavaikiams - gyvenimas bet kuria sekunde gali apsiversti.... Visiems kitiems - tikra meile - tai jega,galinti nugaleti net mirti
2005 m. rugpjūčio 14 d. 16:14:31
____________________
I need a HERO
2005 m. rugpjūčio 14 d. 16:11:21
nepaisant mano mažvaikiško pesimizmo ir juodų minčių, daina visai nepakenkė. Kai būna liūdna, paniūniuoju ją sau - pasidaro geriau. Keista, ar ne?
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. rugpjūčio 14 d. 16:07:45
2005 m. rugpjūčio 14 d. 16:02:21
Klausau ir klausau vis iš naujo, bet jokio poveikio lyg ir nejaučiu... Nors šiaip slegia šiek tiek...
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 22:51:07
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 22:48:08
https://www.snopes.com/music/songs/gloomy .htm
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 22:47:38
Aš siunčiuosi Bjork versiją, bet klausysiu rytoj... Nes jei šiandien paklausysiu, tai neužmigsiu, niūniuosiu tą melodiją ir prisigalvosiu visokių nesąmonių ir kraupių dalykų, nes man visados taip būna
Nepergyvenk, ten is tikruju ner taip baisu, Tiesiog mes per daug prisisnekam ir taip save lb igasdiname.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 22:44:14
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 12:55:42
____________________
I need a HERO
2005 m. rugpjūčio 11 d. 20:46:46
kazhko jus chia pamishot
tiket ka rasho wisokios burejos....
hehh, nors dajnos gal ir rejk paieshkot
2005 m. rugpjūčio 11 d. 20:37:24
paklausyk Satan's_Sadists versija! Ji kitokia nei tos kitos, matyt del to man ir patiko!
irgi berysio. man tik zodziai lb patinka
____________________
I have simply decided to dislike You now.
2005 m. rugpjūčio 11 d. 18:25:38
____________________
endis irgi kafka
2005 m. rugpjūčio 11 d. 17:32:27
____________________
Pralaimi tie, kurie nebetiki.
2005 m. rugpjūčio 11 d. 17:18:45
2005 m. rugpjūčio 11 d. 17:03:52
2005 m. rugpjūčio 11 d. 16:54:56
____________________
I need a HERO
2005 m. rugpjūčio 11 d. 16:51:07
____________________
The sky is not the limit I know ´Cause I feel higher today --------------------------------------------------------- Diena be šypsenos - prarasta diena;)
2005 m. rugpjūčio 11 d. 16:48:11