daina vadinasi "gloomy sunday"
autorius rezso seress
tačiau dėl orginalo tiksliai dar nežinau (t.y. nežinau, ar viena dainų, kurią turiu, yra tikrai originali).
kelis koverius galima rasti kad ir delit.net, paieškoje suvedus "gloomy sunday"
dar kelis radau kažkur kitur, nors puslapių, be abejo, jau nebeatsiminsiu, nes tikrinau visus iš eilės
Šiaip Bjork versija labai graži.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Chia geras, , paskaiciau hole ir ypach ladypank zinutes net siurpuliukai perejo per kuna. .gr. . .gal jau kas nors isiaiskinote sios dainos tikra pavadinima? as per google kazka ziurejau,bet tixliai rasti nepavyko
turit originalią?
vieną be atlikėjo atsisiunčiau ir aš, bet nežinau, ar ta. įrašas, matosi, akmens amžiaus kokybės.
ar originalioj versijoj grojama su gitara?...
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Beje ta daina buvo parasyta sekmadieni kai ta vyra paliko mergina.tas vyras nunese daina i viena irasu kompanija jie jos atsissake ,nes per daug liudna.Kita kompanija susidomejo ,nes ta daina trauke.O po to vyko savizudybes mirdavo tie kurie perdainuodavo ta daina arba zmones kurie jos klausydavosi.Vienas mergina diena nakti leido visu garsu ta daina kaimynai bijojo tos dainos taigi po vienos dienos nuejo islauze duris ir rado ja nsizudziusia.Po to ta daina uzdraude.Beje ir pats autorius nusizude.psichologai teikia jog ta daina pastumejo zudytis tuos kurie ir anksciau buvo apie tai galvoje...(cia kam idomu parasiau is atminties ka perskaiciau zurnale)
O siaip is kur ta daina gauti nzn...Kam pavyko atsisiusti pasidalinkit ispudziais
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
hole rašė: tai va. šiandien mane drauge apsviete,kad yra tokia daina.
si daina ypatinga tuo,kad jos autorius kurdamas daina buvo paskendes labai giliuose ir skausminguose vidiniuose apmastymuose ir tt.
yra teigiama, kad butent si daina yra pastumejusi ne viena dvejojanti savizudybes link.
beda ta,kad as zinau tik lietuviska jos pavadinima....
lietuviskai tai turetu skambeti Reso Sereso "Apniukes sekmadienis"
gal kas zino ka nors daugiau apie sita daina???
As apie tai skaiciau visai neseniai siuo menesio zurnale bureja buvo apie ta daina parasyta...Nors siaip as nlb tikiu jog daina gali vesti link savizudybes...
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
neteko girdėti, bet sudomino. vat norėtųsi pasiklausyti. deja, perėjau per vienos neblogos mp3 svetainės paieškos sistemą, ten dainos neradau, o tuo labiau nežinau, kaip originalo kalba rašosi atlikėjas bet mane, paviršutiniško proto savininkę, sudomino, nes man įdomu, kaip žmogų žudytis gali pastūmėti daina...
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
tai va. šiandien mane drauge apsviete,kad yra tokia daina.
si daina ypatinga tuo,kad jos autorius kurdamas daina buvo paskendes labai giliuose ir skausminguose vidiniuose apmastymuose ir tt.
yra teigiama, kad butent si daina yra pastumejusi ne viena dvejojanti savizudybes link.
beda ta,kad as zinau tik lietuviska jos pavadinima....
lietuviskai tai turetu skambeti Reso Sereso "Apniukes sekmadienis"
gal kas zino ka nors daugiau apie sita daina???
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. liepos 1 d. 23:30:11
autorius rezso seress
tačiau dėl orginalo tiksliai dar nežinau (t.y. nežinau, ar viena dainų, kurią turiu, yra tikrai originali).
kelis koverius galima rasti kad ir delit.net, paieškoje suvedus "gloomy sunday"
dar kelis radau kažkur kitur, nors puslapių, be abejo, jau nebeatsiminsiu, nes tikrinau visus iš eilės
Šiaip Bjork versija labai graži.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. liepos 1 d. 23:25:36
beje, jau penkias skirtingas versijas klausau.
o visai graži melodija.
Bleeen,mirtie,gal gali tixlu pavadinima pasakyti ir is kur siuteisi?thanx
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. liepos 1 d. 23:24:01
2005 m. liepos 1 d. 23:10:56
o visai graži melodija.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. liepos 1 d. 21:31:50
vieną be atlikėjo atsisiunčiau ir aš, bet nežinau, ar ta. įrašas, matosi, akmens amžiaus kokybės.
ar originalioj versijoj grojama su gitara?...
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. liepos 1 d. 19:50:05
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
2005 m. liepos 1 d. 19:48:19
2005 m. liepos 1 d. 19:44:53
O siaip is kur ta daina gauti nzn...Kam pavyko atsisiusti pasidalinkit ispudziais
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
2005 m. liepos 1 d. 19:44:24
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. liepos 1 d. 19:38:28
tai va. šiandien mane drauge apsviete,kad yra tokia daina.
si daina ypatinga tuo,kad jos autorius kurdamas daina buvo paskendes labai giliuose ir skausminguose vidiniuose apmastymuose ir tt.
yra teigiama, kad butent si daina yra pastumejusi ne viena dvejojanti savizudybes link.
beda ta,kad as zinau tik lietuviska jos pavadinima....
lietuviskai tai turetu skambeti Reso Sereso "Apniukes sekmadienis"
gal kas zino ka nors daugiau apie sita daina???
As apie tai skaiciau visai neseniai siuo menesio zurnale bureja buvo apie ta daina parasyta...Nors siaip as nlb tikiu jog daina gali vesti link savizudybes...
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
2005 m. liepos 1 d. 19:31:55
2005 m. birželio 30 d. 21:48:04
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. birželio 30 d. 21:35:27
2005 m. birželio 30 d. 21:35:04
vardas yra Rezso Seress
o čia dainos tekstas:
Sunday is gloomy
My hours are slumberless
Dearest, the shadows
I live with are numberless
Little white flowers
Will never awaken you
Not where the black coach
Of sorrow has taken you
Angels have no thoughts
Of ever returning you
Would they be angry
If I thought of joining you?
Gloomy Sunday
Gloomy Sunday
In shadows I spend it all
My heart and I
Have decided to end it all
Soon there'll be candles
And tears that are shed I know
Let them not weep
Let them know that I'm glad to go
Death is no dream
For in death I'm caressing you
With the last breath of my soul
I'll be blessing you
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. birželio 30 d. 21:32:38
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. birželio 30 d. 21:31:38
2005 m. birželio 30 d. 21:26:21
bet bent jau emule nelabai ka randa.tiksliau-neranda
2005 m. birželio 30 d. 21:24:34
negi ji uždrausta? kažin ar galima būtų gauti mp3?
https://www.snopes.com/music/songs/gloomy .htm
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. birželio 30 d. 21:22:29
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. birželio 30 d. 21:08:27
si daina ypatinga tuo,kad jos autorius kurdamas daina buvo paskendes labai giliuose ir skausminguose vidiniuose apmastymuose ir tt.
yra teigiama, kad butent si daina yra pastumejusi ne viena dvejojanti savizudybes link.
beda ta,kad as zinau tik lietuviska jos pavadinima....
lietuviskai tai turetu skambeti Reso Sereso "Apniukes sekmadienis"
gal kas zino ka nors daugiau apie sita daina???