su mama is dalies surtariam ... jin mane supranta kai jai tas yra patogu ir ji to nori...o vat tevas manes niekada nesuprato niekada ir nesupras...ir man visikai nesvarbu ar jis mane supranta...is dalies..
amzina ir neissprendziama problema... jie TIKRAI ne visada mus supranta, bet klausimas, ar mes savo tevus visada suprantame?.. mano manymu, tai del kartu skirtumo - jie augo prie visai kitokios sistemos, ju laikais savizudybiu buvo labai mazai, gal todel taip ir sureagavo.
siaip mane viena karta labai sunervino, kai tetis pasake: "tu manai, kad tokiame amziuje gali buti teisus?" tai ne nx...
Jie gal ir nori mane suprasti, bet reikalas tme, kad as esu gana uzdara ir nelb ka jiems pasakoju. Bet man taip gerai. Kazkaip. O siaip , mano tevai geri zmones... bet ne visada
Nera to supratimo poreikio. O ir velniop? Beprasmiska, nesvarbu ar tai tevai, ar kazkas.
Tevai - zmones, kurie idomus pasnekovai ir (deja) pinigu saltinis.
Mama- 45metai, dirba 9.00-19.00. Megsta-braskes, linkin park,
filma alien vs. predator,ir patogius batus. Nemegsta : amerie,
j.lo, melodramu,laidos atleisk, jurgitos tvarijonaites(ta blondine kuri nuoga pozavo ant kaskurio kompakto neprisimenu pav.) , sunkiu tortu
ir britnes. Tetis - megsta: nesamoningus veiksmo filmus be logikos,
viska kas sveika, lietuviska muzika, ir savo masina . Nemegsta : rap, rock, ar bet ko,ko klausosi normalus zmones, nemegsta normaliu filmu, visu mano draugu, sako kad nemegsta sokolado bet meluoja..
Jo skiriamasis bruozas: visada ant manes rekia, niekur neisleidzia, ir seka kiekviena zingsni(beje vis dar mano kad man 10 metu) Kaip gerai kad jis isvaziaves i ussieni...
Ir kodel jie susituoke?????!!!!!!!!!!!
nzn manes tevai tai tikrai nesupranta,nervina be galo kiek gali,rekia del visokiu menkniekiu.o ypac motinele uzsirauna be jokios priezasties.tevukas tai dar nieko...pvz man buna taip:jei nesusitvarkysi spintos kelnes matysi kaip savo ausis.arba jei to nepadarysi irgi tas ir anas bus...
o dar labiau nervina kai pradeda varyti man visokias nesamoneles apie cigareciu zala,alkoholiniu gerimu zala...nu isviso gali nusprogt...
dar buna taip...jau tapusi tradicija apsipirkineti kiekviena vasara tokiam turguj dabar uzkrito pavadinimas...nu ir cia praeita vasara buvo.Pamaciau tokias super kelnes.Pasakiau tevukui kad butent tokiu noriu,o jis mamyte dw ateik paziuret i sitas kelnes.Argi jos tau netiktu.....o tada tai is vis vos nepradejau isterikuoti.Mano mamutciuke labai nori buti panasi i 20 metu mergina kuri apsimauna mini sijoneli ir eina gatve...ai dar vakar susipykom kam as nenuemiau rubu nuo virves...tai reke abu ant manes kiek begalejo.
Skaito visokius moralus kad as tipo bjauri palikau isnaglejau..
Daugumos jusu tevelius palyginus su mano - jie super Mama vadovauja, aukleja sako kas gerai, o kas blogai... NU kartais tas aiskinimas uzknisa, bet... Ji tikrai stengiasi mane suprasti ir klausineja kaip sekasi ir pan. O kadangi as tetuko mergaite tai jis visada mane uzstoja ir t.t. Mano tetis nuostabus !!! Siaip abu mano tevai manimi pasitiki ir isleidzia visur. Manau jei nebutu pasitikejimo viskas butu kitaip... Jie tiki ka as sakau nes niekuomet ju nenuviliu ir sakau tiesa, retkarciais kai ka praleidziu bet nemeluoju... Labai dziaugiuosi kad tevai mane supranta
____________________
Juk nedaznai sakau myliu, kai istikruju tai jauciu...
Juk nedaznai apkalbinu, kai noriu to, bet negaliu..
mano mama tai sako, kad as is mazos grazios mergites isaugau i gerass emocijas siurbianti demona. tai galima isivaizduot, kokie musu sanktykiai buna pykcio metu.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Ai as jau su tevais beveik nesisneku ir ramu. Jie gyvena savaip as savaip ir viskas ok! Nors seip tai jau kuo toliau tuo labiau tevai nusipeza ir nieko neleidzia!
kuo toliau tuo labiau jauchiu kad mamai y mane nusispjaut, aishq man nuo to tik geriau, bet kai bl parneshiau sutarty ish mokyklos del kitu metu, padejau ant shaldytuvo ir pora kartu pasakiau kad pasirashytu, ir bl gruzhtu po savaites namu, o sutartis kaip gulejusi taip ir guli, nu nx tuomet jau supykau, vapshe, atsakomybes pas ja 0. zhodhziu jau 3 dienos pykstames , gerai kad jos shiandien namie nera, o va su tetchiu tai viskas tvarkoj
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
Kaip kada...bet dazniausiai ne...dazniausiai mane supranta tetis,o jau is mamos supratimo nelauk...mes su ja pykstames del kiekvieno menkniekio..taigi nesijauciu suprasta.
The_Wicked_One>>>o pas mane...:
- kur eini?
- pas drauge.
- pas kokia?
- tu nepazysti.
- tai kas cia per drauge? papasakok.
- koks tau skirtumas?
Ir iseinu. bet grizus visada susipykstam tipo as su mama netinkamai kalbuosi... nervin...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. liepos 7 d. 09:23:16
____________________
o kodėl ne?
2005 m. liepos 7 d. 09:19:13
____________________
[img]http://elda.puslapiai.lt/Foto/Gifai/icon1.gif[/img] [img]http://www.karykatury.com/muzyczne/2-eminem.jpg[/img] [img]http://images.allposters.com/images/153/429616.jpg[/img]
2005 m. liepos 7 d. 09:17:10
siaip mane viena karta labai sunervino, kai tetis pasake: "tu manai, kad tokiame amziuje gali buti teisus?" tai ne nx...
____________________
Parašas.
2005 m. liepos 5 d. 19:24:49
____________________
taram
2005 m. liepos 4 d. 09:06:03
____________________
birbt.
2005 m. liepos 4 d. 08:58:54
____________________
[i] Join the masquerade [/i]
2005 m. liepos 3 d. 18:01:18
Nera to supratimo poreikio. O ir velniop? Beprasmiska, nesvarbu ar tai tevai, ar kazkas.
Tevai - zmones, kurie idomus pasnekovai ir (deja) pinigu saltinis.
2005 m. liepos 3 d. 10:35:35
filma alien vs. predator,ir patogius batus. Nemegsta : amerie,
j.lo, melodramu,laidos atleisk, jurgitos tvarijonaites(ta blondine kuri nuoga pozavo ant kaskurio kompakto neprisimenu pav.) , sunkiu tortu
ir britnes. Tetis - megsta: nesamoningus veiksmo filmus be logikos,
viska kas sveika, lietuviska muzika, ir savo masina . Nemegsta : rap, rock, ar bet ko,ko klausosi normalus zmones, nemegsta normaliu filmu, visu mano draugu, sako kad nemegsta sokolado bet meluoja..
Jo skiriamasis bruozas: visada ant manes rekia, niekur neisleidzia, ir seka kiekviena zingsni(beje vis dar mano kad man 10 metu) Kaip gerai kad jis isvaziaves i ussieni...
Ir kodel jie susituoke?????!!!!!!!!!!!
2005 m. liepos 3 d. 10:02:57
2005 m. liepos 3 d. 09:41:00
____________________
sakykit tiesa nes kitaip busiu priverstas issitrauktu tam specialu prietaisa.:)
2005 m. liepos 3 d. 09:17:42
o dar labiau nervina kai pradeda varyti man visokias nesamoneles apie cigareciu zala,alkoholiniu gerimu zala...nu isviso gali nusprogt...
dar buna taip...jau tapusi tradicija apsipirkineti kiekviena vasara tokiam turguj dabar uzkrito pavadinimas...nu ir cia praeita vasara buvo.Pamaciau tokias super kelnes.Pasakiau tevukui kad butent tokiu noriu,o jis mamyte dw ateik paziuret i sitas kelnes.Argi jos tau netiktu.....o tada tai is vis vos nepradejau isterikuoti.Mano mamutciuke labai nori buti panasi i 20 metu mergina kuri apsimauna mini sijoneli ir eina gatve...ai dar vakar susipykom kam as nenuemiau rubu nuo virves...tai reke abu ant manes kiek begalejo.
Skaito visokius moralus kad as tipo bjauri palikau isnaglejau..
2005 m. liepos 3 d. 09:08:38
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2005 m. liepos 3 d. 09:00:17
____________________
Juk nedaznai sakau myliu, kai istikruju tai jauciu... Juk nedaznai apkalbinu, kai noriu to, bet negaliu..
2005 m. liepos 3 d. 08:43:32
2005 m. liepos 3 d. 08:40:46
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2005 m. liepos 3 d. 08:23:22
2005 m. liepos 3 d. 08:10:57
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2005 m. liepos 3 d. 08:10:07
____________________
Sviesa galima skleisti dviem budais:buti zvake arba ja atspindinciu veidrodziu. (Edith Wharton)
2005 m. liepos 3 d. 07:59:32
2005 m. liepos 2 d. 19:56:54
- kur eini?
- pas drauge.
- pas kokia?
- tu nepazysti.
- tai kas cia per drauge? papasakok.
- koks tau skirtumas?
Ir iseinu. bet grizus visada susipykstam tipo as su mama netinkamai kalbuosi... nervin...