Niekada. Lietuva man neberupi, perdaug meslo cia vyksta. Jei vyktu karas ir ji i ji pakliutu, reiskias butu paciu kalte. O ir jei kada taip nutiks, manes iki to laiko cia nebebus.
____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
nezinau kaip butu. nesakau kad eiciau akriaut.o ir kvailai skamba ir neitikinamai , kai skao tikrai eiicau , man px jei mirciau ir panasu suda stuma , tai istikruju ateitu akras ir isigastum ir panasei , tai enaisku kaip ten butu.
Palinkę gluosniai tyliai verkė/ kai partizane tu kritai/ kai tavo akys užsimerkė/ sustingo sielvarte laukai/ Prie upės krūmuose nutilo/ lakštutė suokusi linksmai/ skausme lelijų žiedai sviro/ nuliūde apmirė šilai/ Už laisvę žemės mūs gimtinės/ tu savo galvą paguldei/ niekada nepamirš didvyrių/ mūsų laisvos tautos vaikai/ Lietuvos sesės tavo kapą/ Vainikais rūtų padabins/ Sūnelio motina netekus/ Čia širdį ašaroms ramins/ tau laurų spindinčią karūną/ Nupins poetai dainose/ Garbė ir meilė tau tebūna/ Per amžiu mūsų širdyse
[rockgirl]>>> Tiesa, kankinimai yra žiauriausia viso ko dalis Bet dėl to ketinimai betkam ir nepasakomi, kad psichologiniu ar milžinišku smurtu paveikti žmonės nepasakytų
o, tiesąsakant, sunku būtų paskuj mirt esant išdaviku,kad tu esi kaltininkas daugelio kitų mirčių ir tėvynės nelaimių
Nežinau, neįsivaizduoju, kaip pati daryčiau.
Jei padėčiau, tai tik šviečiamuoju keliu, nes menka kitokia nauda būtų iš manęs
O partizanam nežinau ar padėčiau, ar pasitikėčiau Aišku, yra tarp jų šaunuolių ir tt. Bet mano giminę praretino be priežasties Taip kad jie irgi nėra vien tik geradariai
Nezinau. Tikriausiai sekciau tevo pedom, bet.. Mane trikdo tik galimybe, kad tave gali kankinti, tai jau po vieno durio su adata po nagu - viska isplepeciau: )...
Beto, nezinia kaip kiekvienas pasielgtu, karas siaubingas dalykas ir nesvarbu: ar tu sajungininkas ar grynai kovoji uz savo laisve.
jo, dammit. Eičiau kariaut, neščiau pietus partizanams, lopyčiau kareivių kojines ir skersčiau priešus, jei reikėtų.
Tėvynė - ne Lanzbergis, Brazauskas ar Muntianas. Ir net ne Valdukas. Tėvynė yra valstybė (šiuo atveju Lietuvos). O valstybė - žmonės ir vietos, tarp kurių yra ir mano tėvai, giminės, draugai, pirmojo bučinio, pirmosios meilės gimimo, augimo ir mirties vietos. Man asmeniškai visa tai yra brangu.
Paskaičiau aš čia jūsų postus bišky.
Šiknos, jūs, šiknos. Įsivaizduoju, prasideda karas, o jūs, pirdžiai, ir toliau laktumėt alų ir music.lt visokius šūdus rašytumėt. Bent jau turėtumėt gėdos po lova palįsti, kol ateis priešas ir sutarkuos jums subines, ko visiems aborta nuotrupams, nematantiems toliau savo snarglinos nosies, nuoširdžiausiai linkiu
____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Aš eičiau. Nori nenori, bet neiti būtų nebrandu, bailu ir socialiai neatsakinga.
Xz, kas ten mus pultų, bet jei laimėtume, būtų labai gėda pasižiūrėti į akis tiems, kurie ėjo.
____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Aš eičiau.
Aš apskritai, gal naiviai, bet tikiu, kad kiekvienam žmoguj yra tas dalykėlis, patriotizmu vadinamas, ir iškilus laisvės grėsmei tas dalykėlis neilgai trukus pasireikštų. Kiekviename savaip, bet savanorių, manau, netruktų. Kad ir kaip peikiam, keikiam šitą šalį, bet kiekvienas mylim, daugiau ar mažiau, tik gal pasakyti garsiai bijom. Nebijotumėm, kai tik ateitų laikas.
Bet šiaip, labai linkiu, kad to karo nebūtų.
zinoma, kariauciau, as myliu lietuva — mano tevyne
____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis).
But I'm not a slave to god that doesn't exist
And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson).
In life - I have no religion
besides the heavy metal gods.(Dream Evil).
"It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain)
I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot)
“Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. kovo 2 d. 00:34:40
2008 m. vasario 26 d. 16:02:52
____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
2008 m. vasario 25 d. 14:49:37
2008 m. vasario 25 d. 14:25:56
2008 m. vasario 24 d. 18:36:47
____________________
Riaugt:)
2008 m. vasario 24 d. 18:35:42
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2008 m. vasario 24 d. 18:19:20
2008 m. vasario 24 d. 18:18:00
2008 m. vasario 24 d. 18:17:09
jei buchiau vyras- gal.
gal?
2008 m. vasario 24 d. 18:16:44
2008 m. vasario 24 d. 18:09:39
o, tiesąsakant, sunku būtų paskuj mirt esant išdaviku,kad tu esi kaltininkas daugelio kitų mirčių ir tėvynės nelaimių
Nežinau, neįsivaizduoju, kaip pati daryčiau.
Jei padėčiau, tai tik šviečiamuoju keliu, nes menka kitokia nauda būtų iš manęs
O partizanam nežinau ar padėčiau, ar pasitikėčiau
____________________
Riaugt:)
2008 m. vasario 18 d. 11:19:42
Beto, nezinia kaip kiekvienas pasielgtu, karas siaubingas dalykas ir nesvarbu: ar tu sajungininkas ar grynai kovoji uz savo laisve.
2008 m. vasario 18 d. 10:53:08
Tėvynė - ne Lanzbergis, Brazauskas ar Muntianas. Ir net ne Valdukas. Tėvynė yra valstybė (šiuo atveju Lietuvos). O valstybė - žmonės ir vietos, tarp kurių yra ir mano tėvai, giminės, draugai, pirmojo bučinio, pirmosios meilės gimimo, augimo ir mirties vietos. Man asmeniškai visa tai yra brangu.
____________________
ARBATOS KLUBAS!
2008 m. vasario 17 d. 23:38:01
Šiknos, jūs, šiknos. Įsivaizduoju, prasideda karas, o jūs, pirdžiai, ir toliau laktumėt alų ir music.lt visokius šūdus rašytumėt. Bent jau turėtumėt gėdos po lova palįsti, kol ateis priešas ir sutarkuos jums subines, ko visiems aborta nuotrupams, nematantiems toliau savo snarglinos nosies, nuoširdžiausiai linkiu
____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
2008 m. vasario 17 d. 23:30:39
Xz, kas ten mus pultų, bet jei laimėtume, būtų labai gėda pasižiūrėti į akis tiems, kurie ėjo.
____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
2008 m. vasario 17 d. 16:59:18
Čia nuo nuotaikos priklauso.
tokie dalykai nuo nuotaikos priklausyt negali
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2008 m. vasario 17 d. 16:46:58
2008 m. vasario 17 d. 02:21:23
Aš apskritai, gal naiviai, bet tikiu, kad kiekvienam žmoguj yra tas dalykėlis, patriotizmu vadinamas, ir iškilus laisvės grėsmei tas dalykėlis neilgai trukus pasireikštų. Kiekviename savaip, bet savanorių, manau, netruktų. Kad ir kaip peikiam, keikiam šitą šalį, bet kiekvienas mylim, daugiau ar mažiau, tik gal pasakyti garsiai bijom. Nebijotumėm, kai tik ateitų laikas.
Bet šiaip, labai linkiu, kad to karo nebūtų.
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2008 m. vasario 17 d. 01:39:49
____________________
rather be a bandit than a lover
2008 m. vasario 17 d. 00:47:42
____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)