Priklausytu nuo aplinkybiu: Del ko kariaujama, karo kilimo priezastys, kas karo agresores ir panasiai. O ar dalyvauciau grynai priklausytu nuo mano principu
nors šiaip jau aš totalus pacifistas-pxuistas bet AIŠKU nes šūdžiai kurie ižeidžia lietuvą įžeidžia ir mane asmeniškai o jeigu kokie rusų neonaciai sugalvotų okupuot tai tikrai eičiau kariaut. tikrai
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama.
Rimtai.
PerGessle rašė: niekada gyvenime, del salies nei lito neatiduociau , del manes tegu ji isnyksta. Per daug negeru dalyku cia yra, kad galima butu uz ja kovot.
tai dulkinkis iš čia. jeigu jau tai viskas blogai.
____________________
...
**
. . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
Priklauso nuo to, ką tuo "karu" laikyti reiktų. Karas ne vien kardai, kulkosvaidžiai ir mp40... Ir apskritai, karo niekada niekas nelaimi.
Su nepriklausomybe, lietuviai, tikiuos vertinate, kad esate laisva tauta, o ne Rusijos utėlės. Deja, šitas mano "idealizuojantis" sakinys pusiau dirbtinis, kadangi daug kas nuvilia mane šioje šaly.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Perskaiciau viska... ir supratau, kad eh.... kaip nusiritom per tuos laisves metus... gaila tu, kurie aukojo gyvybes, kad butu laisva ta lietuva... ar kariauciau? Zinoma, jei butu nors menkute viltis ta kova ka nors pasiekti, bet ne i beviltiska situacija.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
manau, kad karas nėra išeitis. bet jei tai būtų paskutinė viltis - turbūt kariaučiau. Niekada sau neatleisčiau žinodama jog kažkada galėjau prisidėti prie savo tėvynės likimo, bet pasitraukiau.
tačiau yra daug kitų būdų priešintis. ne tik jėga.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. vasario 16 d. 22:45:43
2008 m. vasario 16 d. 22:35:03
____________________
.........
2008 m. vasario 16 d. 18:17:37
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2008 m. vasario 16 d. 10:56:59
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2008 m. vasario 16 d. 10:34:00
niekada gyvenime, del salies nei lito neatiduociau , del manes tegu ji isnyksta. Per daug negeru dalyku cia yra, kad galima butu uz ja kovot.
tai dulkinkis iš čia. jeigu jau tai viskas blogai.
____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
2008 m. vasario 16 d. 10:28:48
Su nepriklausomybe, lietuviai, tikiuos vertinate, kad esate laisva tauta, o ne Rusijos utėlės. Deja, šitas mano "idealizuojantis" sakinys pusiau dirbtinis, kadangi daug kas nuvilia mane šioje šaly.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2006 m. rugpjūčio 9 d. 18:41:00
as taip pat
____________________
with your blood now i am free and we live forever in to hell :*
2006 m. rugpjūčio 9 d. 16:34:37
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. rugpjūčio 9 d. 16:32:43
____________________
cia turetu but parasyta kazkas idomaus...
2006 m. rugpjūčio 8 d. 15:09:00
____________________
Kuo daugiau žmonių imu pažinti, tuo labiau imu mylėti kompiuterius.
2006 m. rugpjūčio 8 d. 14:09:58
____________________
Lapute, laputėle, koks tavo vardas?
2006 m. rugpjūčio 8 d. 08:28:09
____________________
I want more than I am
2006 m. rugpjūčio 8 d. 01:30:05
____________________
norėsiu ir gyvensiu.
2006 m. rugpjūčio 8 d. 01:29:44
____________________
norėsiu ir gyvensiu.
2006 m. rugpjūčio 5 d. 14:54:16
____________________
And the Gods made love.
2006 m. rugpjūčio 5 d. 14:12:14
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. rugpjūčio 5 d. 14:03:03
tikrai neičiau,nu gal jai bučiau gimusi Lenino kūne...Gal tada,bet dabar ne be tie laikai..Myliu Leniną
2006 m. rugpjūčio 5 d. 01:01:55
2006 m. rugpjūčio 4 d. 20:57:39
____________________
(_/) (O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him dominate the world!
2006 m. rugpjūčio 4 d. 20:52:26
tačiau yra daug kitų būdų priešintis. ne tik jėga.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo