va pagalvojau, kokia cia gera ideja kino filmui, reikia mums ja uzpatentuoti bo koks nors shmikis nugvelbs, tai net procentu po to negausim help
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
hole rašė: rocky>>>
oh god!
(pries akis kazko iskilo hitlerio ir stalino karikatura,kur jie eina suristom kojom ir susikibe uz parankiu-vaizdelis nikox )
butu ziauruma-ir nusautu abi.eina sau! arba,jei nusautu tik viena,bet ji butu taip iskibus kitai i paranke,kad ranka taip ir neatsileistu-tai taip ir vaiksciotu kazkuri su lavonu parankej.... eina sau.ziuriu,tas Remarkas man ne i nauda
gera vaizduote turi o ta karikatura tai nemirtinga, anu metu istikos valstybiniame egze buvo na, bet jei lavonas parankej, tai toliau pletojant ta tema, laikui begant lavonas suira, taip kad ne taip jau ir blogai, po truputi gabalais nukristu, gal tik kvapas nekox. ne nezinia tuo atveju geriau buti lavonu ar gyvuoju
o man siu metu istorijos kontre buvo-menu-lyg viskas dar vakar buvo-padave lapa-ir se tau!!!
tai jau tikrai,kad neaisku katruo geriau but.... -veikejas no.1-GYVASIS-dar turi vilties apskritai issigelbet ir po karo palikti gyvu-vietiniai karo ligonines chirurgai ta lavona kaipnors jau amputuotu -veikejas no.2-LAVONAS-jau ir taip yra issigelbejes
hole rašė: rocky>>>
oh god!
(pries akis kazko iskilo hitlerio ir stalino karikatura,kur jie eina suristom kojom ir susikibe uz parankiu-vaizdelis nikox )
butu ziauruma-ir nusautu abi.eina sau! arba,jei nusautu tik viena,bet ji butu taip iskibus kitai i paranke,kad ranka taip ir neatsileistu-tai taip ir vaiksciotu kazkuri su lavonu parankej.... eina sau.ziuriu,tas Remarkas man ne i nauda
gera vaizduote turi o ta karikatura tai nemirtinga, anu metu istikos valstybiniame egze buvo na, bet jei lavonas parankej, tai toliau pletojant ta tema, laikui begant lavonas suira, taip kad ne taip jau ir blogai, po truputi gabalais nukristu, gal tik kvapas nekox. ne nezinia tuo atveju geriau buti lavonu ar gyvuoju
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
rocky>>>
oh god!
(pries akis kazko iskilo hitlerio ir stalino karikatura,kur jie eina suristom kojom ir susikibe uz parankiu-vaizdelis nikox )
butu ziauruma-ir nusautu abi.eina sau! arba,jei nusautu tik viena,bet ji butu taip iskibus kitai i paranke,kad ranka taip ir neatsileistu-tai taip ir vaiksciotu kazkuri su lavonu parankej.... eina sau.ziuriu,tas Remarkas man ne i nauda
hole rašė: rocky>>> save isivaizduoju analogiskai!
bet vistiek eiciau.is idejos.esu pernelyg didele patriote,kad leisciau sau ten nedalyvauti.
tada galetume kartu eit i kara, uz parankiu susikabine
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
oj, nieko nera blogiau uz boba kare juokauju ka as ten veikciau, bendrai zinau ka ten daryciau, klykciau, zviegciau ir ivesciau visishka chaosa, uztai mane pacia pirma savishkiai nushautu
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
klausimas nepriklausomai nuo lyties(nors mes ir iprate,kad merginos dazniausiai nekariauja).
ar,prasidejus karui,eitumete savanoriu? kodel taip?arba kodel ne?
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. liepos 3 d. 22:06:25
skubu lekiu i patentu biura
2005 m. liepos 3 d. 22:03:57
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. liepos 3 d. 21:54:50
rocky>>>
oh god!
(pries akis kazko iskilo hitlerio ir stalino karikatura,kur jie eina suristom kojom ir susikibe uz parankiu-vaizdelis nikox
butu ziauruma-ir nusautu abi.eina sau! arba,jei nusautu tik viena,bet ji butu taip iskibus kitai i paranke,kad ranka taip ir neatsileistu-tai taip ir vaiksciotu kazkuri su lavonu parankej.... eina sau.ziuriu,tas Remarkas man ne i nauda
gera vaizduote turi
o man siu metu istorijos kontre buvo-menu-lyg viskas dar vakar buvo-padave lapa-ir se tau!!!
tai jau tikrai,kad neaisku katruo geriau but....
-veikejas no.1-GYVASIS-dar turi vilties apskritai issigelbet ir po karo palikti gyvu-vietiniai karo ligonines chirurgai ta lavona kaipnors jau amputuotu
-veikejas no.2-LAVONAS-jau ir taip yra issigelbejes
2005 m. liepos 3 d. 21:48:10
rocky>>>
oh god!
(pries akis kazko iskilo hitlerio ir stalino karikatura,kur jie eina suristom kojom ir susikibe uz parankiu-vaizdelis nikox
butu ziauruma-ir nusautu abi.eina sau! arba,jei nusautu tik viena,bet ji butu taip iskibus kitai i paranke,kad ranka taip ir neatsileistu-tai taip ir vaiksciotu kazkuri su lavonu parankej.... eina sau.ziuriu,tas Remarkas man ne i nauda
gera vaizduote turi
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. liepos 3 d. 21:43:25
oh god!
(pries akis kazko iskilo hitlerio ir stalino karikatura,kur jie eina suristom kojom ir susikibe uz parankiu-vaizdelis nikox
butu ziauruma-ir nusautu abi.eina sau! arba,jei nusautu tik viena,bet ji butu taip iskibus kitai i paranke,kad ranka taip ir neatsileistu-tai taip ir vaiksciotu kazkuri su lavonu parankej.... eina sau.ziuriu,tas Remarkas man ne i nauda
2005 m. liepos 3 d. 21:38:48
rocky>>> save isivaizduoju analogiskai
bet vistiek eiciau.is idejos.esu pernelyg didele patriote,kad leisciau sau ten nedalyvauti.
tada galetume kartu eit i kara, uz parankiu susikabine
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. liepos 3 d. 21:37:53
bet vistiek eiciau.is idejos.esu pernelyg didele patriote,kad leisciau sau ten nedalyvauti.
2005 m. liepos 3 d. 21:37:37
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. liepos 3 d. 21:34:46
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. liepos 3 d. 21:33:25
ar,prasidejus karui,eitumete savanoriu? kodel taip?arba kodel ne?