Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
metaly
2005 m. rugsėjo 29 d. 16:43:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gloria rašė:
Kopina Hilary Duff, balso nera, ai zodziu .



o tau jau lab rupi kad jicopy hilary duff?

Atsakyti
_psichė_
2005 m. rugsėjo 29 d. 16:42:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
missixty> o tai ko ten tokio juokingo buvo?

____________________
Sitting in the fire Get along and have some fun Floating to be higher Maybe I'm your special one Silent testifier Breathe the moon And eat the sun Sitting in the fire
Atsakyti
missixty
2005 m. rugsėjo 29 d. 15:50:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu bet kazka bendro turi....lindsay saves kaip siuksles nepristato.....jei butum mates saturday night live lindsay lohan hilary duff and avril lavigne sketch tikrai taip nesakytum ir dar butum gerai prisizvenges =]]]]

____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Atsakyti
VoteForPedro
2005 m. rugsėjo 29 d. 14:24:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ot ir neturi:Lindsay save pristato kaip siuksle,o Hilarry-kaip feja ruzavom lupom.

____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
Atsakyti
missixty
2005 m. rugsėjo 29 d. 13:07:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aaaaij va!!! Pries pora metu Aaronas Carteris (Kazkurio is Back street boys brolis) draugavo su hilary duff, dar neissikires su hilary jis pradejo draugaut su lindsay...nu zodziu metesi =]]. Tai va po situ ivykiu jos tapo big prieses ir lindzes fanai sako, kad hilary nuo lindzes kopina, o hilary fanai, kad lindze nuo hilary....nors nemanau, kad jos viena kita kopina...tiesiog turi panasumu....

____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Atsakyti
Waiwutia
2005 m. rugsėjo 4 d. 14:55:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ji gera ir aktore , ir dainininke
Dainos liux ir balsas lb grazus Tiesiog malonu klausyt

____________________
>> Neaiškink << ;]]~
Atsakyti
CilitBang
2005 m. rugsėjo 4 d. 11:08:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jinai man labai patinka kaip aktore , vien is megstamiausiu!

____________________
Kiekviename musu miega genijus, ir kiekviena diena vis giliau... ;D
Atsakyti
fanelp
2005 m. rugsėjo 2 d. 19:26:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kwon rašė:
fanelp rašė:
Ash ja pasishlykstejau kai pamaciau kaip jinai ziauriai atrodo...baisu..feee...tie kaulai...ne..ne..cia ne grozis..

Zinai... Kaip kam...

nu jo..kaip kam

Atsakyti
missixty
2005 m. rugpjūčio 29 d. 20:18:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
debesiena rašė:
Labai labai negaliu pakesti, kai zmones lipa i scena neturedami talento. Ji buvo populiari aktore - negi jai to dar neuzteko? Bet ne, uzsimane dainuoti, nors to ir nesugeba

dar tada ji nebuvo populiari aktore beto balsas pas ja tikrai neprastesnis nei pas brit....

____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Atsakyti
debesiena
2005 m. rugpjūčio 27 d. 08:14:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai labai negaliu pakesti, kai zmones lipa i scena neturedami talento. Ji buvo populiari aktore - negi jai to dar neuzteko? Bet ne, uzsimane dainuoti, nors to ir nesugeba

Atsakyti
fanelp
2005 m. rugpjūčio 26 d. 18:48:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Echmm..siaip ka galiu pasakyti apie ja...tai tiek kad...Ash ja pasishlykstejau kai pamaciau kaip jinai ziauriai atrodo...baisu..feee...tie kaulai...ne..ne..cia ne grozis..O dainininke kaip ir nebloga...

Atsakyti
Leann
2005 m. rugpjūčio 25 d. 17:32:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dainu jos nemegstu, o filmas spastai tevams, kuriame vaidino, tai patiko! net nezinojau kad ten ji tas dvynes vaidino...

Atsakyti
ajste
2005 m. rugpjūčio 25 d. 13:09:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nezhinau kwon, ar taj tinka wiskam.... nu bushas uzh mane daugiau pasiekes, bet kazhin, ar turechiau ji gerbt
o del lindsay sutinku su tawim wisom keturiom!!

Atsakyti
Fantasy
2005 m. rugpjūčio 25 d. 13:00:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ajste rašė:
ash sutinku su Kwon.
ishpradzhiu nenorjau sakyt sawo nuomones, bet kadangi dauguma chia LL apwaro, taj ka jau....
man ji irgi grazhi mergaite ir tokia kazhkokia sawotishka. bet uzh hilary duff taj ji man tikrai geresne 10 kartu. nu bent jau naturalesne.
toliau. desperation rashe, kad kazhkur girdejo/skaite/blahblah kad ji anoreksike. ir dbr tipo del to ji liewa liewa liewa. wisgi niekas nezhino. jej zhmogus numete sworio ir gerai jauchiasi, reikia ja paswejkint ir tiek, o ne waryt del to.
nu o reziume butu tokia, kad i herbi ash nejsiu

Pasiskaityk komentarus sioje temoje ir kitose- pastebesi,kad daugiau nei pusei truksta tolerancijos ir mokejimo objektyviai bei konstruktyviai isreiksti savo nuomone. Todel taip viskas ir yra.

____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
Atsakyti
ajste
2005 m. rugpjūčio 25 d. 10:08:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ash sutinku su Kwon.
ishpradzhiu nenorjau sakyt sawo nuomones, bet kadangi dauguma chia LL apwaro, taj ka jau....
man ji irgi grazhi mergaite ir tokia kazhkokia sawotishka. bet uzh hilary duff taj ji man tikrai geresne 10 kartu. nu bent jau naturalesne.
toliau. desperation rashe, kad kazhkur girdejo/skaite/blahblah kad ji anoreksike. ir dbr tipo del to ji liewa liewa liewa. wisgi niekas nezhino. jej zhmogus numete sworio ir gerai jauchiasi, reikia ja paswejkint ir tiek, o ne waryt del to.
nu o reziume butu tokia, kad i herbi ash nejsiu

Atsakyti
hip-hop_daughter
2005 m. rugpjūčio 23 d. 19:32:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ShadowOfDeath rašė:
Kaip aktorė tai lėva,kaip dainininkės negirdėjau... Tiesa ta,kad Hilary Duff kopijuoja... ;}

sutinku

____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
Atsakyti
desperation
2005 m. rugpjūčio 23 d. 19:24:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kraupu.. As kai pas viena drauge nueinu, visa laika groja hilary, lindsey (sr, jei yra klaidu) etc. Nuo ju balsu man net galva pradeda skaudeti

____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus. Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis. Spindi menesiena. Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai. Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
Atsakyti
awriliuke
2005 m. rugpjūčio 22 d. 11:10:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nepatinka man

____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
Atsakyti
lokyte
2005 m. rugpjūčio 18 d. 14:18:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KAI isgirdau jos daina Rumours nesusidomejau,bet man patinka filmas ,,Mean Girls"
Siaip nieko.

____________________
Ne grozis,o muzika isgelbes pasauli! WORLD PEACE!!! SHOW MUST GO ON
Atsakyti
missixty
2005 m. rugpjūčio 18 d. 13:13:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
yep as ir pastebejau ,kad jai parenka tokius filmus.......kurie nera labai pritraukiantis....nors beje ji ir atlieka pagrindinius vaidmenis,bet filmu rezisura nekokia....nors siaip is jos aktore butu nebloga....

____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Wolfgang Amadeus Mozart Wolfgang Amadeus Mozart
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2835
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 236026