____________________
Sitting in the fire
Get along and have some fun
Floating to be higher
Maybe I'm your special one
Silent testifier
Breathe the moon
And eat the sun
Sitting in the fire
nu bet kazka bendro turi....lindsay saves kaip siuksles nepristato.....jei butum mates saturday night live lindsay lohan hilary duff and avril lavigne sketch tikrai taip nesakytum ir dar butum gerai prisizvenges =]]]]
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
aaaaij va!!! Pries pora metu Aaronas Carteris (Kazkurio is Back street boys brolis) draugavo su hilary duff, dar neissikires su hilary jis pradejo draugaut su lindsay...nu zodziu metesi =]]. Tai va po situ ivykiu jos tapo big prieses ir lindzes fanai sako, kad hilary nuo lindzes kopina, o hilary fanai, kad lindze nuo hilary....nors nemanau, kad jos viena kita kopina...tiesiog turi panasumu....
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
debesiena rašė: Labai labai negaliu pakesti, kai zmones lipa i scena neturedami talento. Ji buvo populiari aktore - negi jai to dar neuzteko? Bet ne, uzsimane dainuoti, nors to ir nesugeba
dar tada ji nebuvo populiari aktore beto balsas pas ja tikrai neprastesnis nei pas brit....
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Labai labai negaliu pakesti, kai zmones lipa i scena neturedami talento. Ji buvo populiari aktore - negi jai to dar neuzteko? Bet ne, uzsimane dainuoti, nors to ir nesugeba
Echmm..siaip ka galiu pasakyti apie ja...tai tiek kad...Ash ja pasishlykstejau kai pamaciau kaip jinai ziauriai atrodo...baisu..feee...tie kaulai...ne..ne..cia ne grozis..O dainininke kaip ir nebloga...
nezhinau kwon, ar taj tinka wiskam.... nu bushas uzh mane daugiau pasiekes, bet kazhin, ar turechiau ji gerbt
o del lindsay sutinku su tawim wisom keturiom!!
ajste rašė: ash sutinku su Kwon.
ishpradzhiu nenorjau sakyt sawo nuomones, bet kadangi dauguma chia LL apwaro, taj ka jau....
man ji irgi grazhi mergaite ir tokia kazhkokia sawotishka. bet uzh hilary duff taj ji man tikrai geresne 10 kartu. nu bent jau naturalesne.
toliau. desperation rashe, kad kazhkur girdejo/skaite/blahblah kad ji anoreksike. ir dbr tipo del to ji liewa liewa liewa. wisgi niekas nezhino. jej zhmogus numete sworio ir gerai jauchiasi, reikia ja paswejkint ir tiek, o ne waryt del to.
nu o reziume butu tokia, kad i herbi ash nejsiu
Pasiskaityk komentarus sioje temoje ir kitose- pastebesi,kad daugiau nei pusei truksta tolerancijos ir mokejimo objektyviai bei konstruktyviai isreiksti savo nuomone. Todel taip viskas ir yra.
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
ash sutinku su Kwon.
ishpradzhiu nenorjau sakyt sawo nuomones, bet kadangi dauguma chia LL apwaro, taj ka jau....
man ji irgi grazhi mergaite ir tokia kazhkokia sawotishka. bet uzh hilary duff taj ji man tikrai geresne 10 kartu. nu bent jau naturalesne.
toliau. desperation rashe, kad kazhkur girdejo/skaite/blahblah kad ji anoreksike. ir dbr tipo del to ji liewa liewa liewa. wisgi niekas nezhino. jej zhmogus numete sworio ir gerai jauchiasi, reikia ja paswejkint ir tiek, o ne waryt del to.
nu o reziume butu tokia, kad i herbi ash nejsiu
kraupu.. As kai pas viena drauge nueinu, visa laika groja hilary, lindsey (sr, jei yra klaidu) etc. Nuo ju balsu man net galva pradeda skaudeti
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus.
Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis.
Spindi menesiena.
Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai.
Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
yep as ir pastebejau ,kad jai parenka tokius filmus.......kurie nera labai pritraukiantis....nors beje ji ir atlieka pagrindinius vaidmenis,bet filmu rezisura nekokia....nors siaip is jos aktore butu nebloga....
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. rugsėjo 29 d. 16:43:48
Kopina Hilary Duff, balso nera, ai zodziu
o tau jau lab rupi kad jicopy hilary duff?
2005 m. rugsėjo 29 d. 16:42:29
____________________
Sitting in the fire Get along and have some fun Floating to be higher Maybe I'm your special one Silent testifier Breathe the moon And eat the sun Sitting in the fire
2005 m. rugsėjo 29 d. 15:50:05
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
2005 m. rugsėjo 29 d. 14:24:09
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. rugsėjo 29 d. 13:07:27
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
2005 m. rugsėjo 4 d. 14:55:10
Dainos liux ir balsas lb grazus
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2005 m. rugsėjo 4 d. 11:08:59
____________________
Kiekviename musu miega genijus, ir kiekviena diena vis giliau... ;D
2005 m. rugsėjo 2 d. 19:26:43
Ash ja pasishlykstejau kai pamaciau kaip jinai ziauriai atrodo...baisu..feee...tie kaulai...ne..ne..cia ne grozis..
Zinai... Kaip kam...
nu jo..kaip kam
2005 m. rugpjūčio 29 d. 20:18:10
Labai labai negaliu pakesti, kai zmones lipa i scena neturedami talento. Ji buvo populiari aktore - negi jai to dar neuzteko? Bet ne, uzsimane dainuoti, nors to ir nesugeba
dar tada ji nebuvo populiari aktore beto balsas pas ja tikrai neprastesnis nei pas brit....
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 08:14:18
2005 m. rugpjūčio 26 d. 18:48:51
2005 m. rugpjūčio 25 d. 17:32:42
2005 m. rugpjūčio 25 d. 13:09:32
o del lindsay sutinku su tawim wisom keturiom!!
2005 m. rugpjūčio 25 d. 13:00:37
ash sutinku su Kwon.
ishpradzhiu nenorjau sakyt sawo nuomones, bet kadangi dauguma chia LL apwaro, taj ka jau....
man ji irgi grazhi mergaite ir tokia kazhkokia sawotishka. bet uzh hilary duff taj ji man tikrai geresne 10 kartu. nu bent jau naturalesne.
toliau. desperation rashe, kad kazhkur girdejo/skaite/blahblah kad ji anoreksike. ir dbr tipo del to ji liewa liewa liewa. wisgi niekas nezhino. jej zhmogus numete sworio ir gerai jauchiasi, reikia ja paswejkint ir tiek, o ne waryt del to.
nu o reziume butu tokia, kad i herbi ash nejsiu
Pasiskaityk komentarus sioje temoje ir kitose- pastebesi,kad daugiau nei pusei truksta tolerancijos ir mokejimo objektyviai bei konstruktyviai isreiksti savo nuomone. Todel taip viskas ir yra.
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2005 m. rugpjūčio 25 d. 10:08:50
ishpradzhiu nenorjau sakyt sawo nuomones, bet kadangi dauguma chia LL apwaro, taj ka jau....
man ji irgi grazhi mergaite ir tokia kazhkokia sawotishka. bet uzh hilary duff taj ji man tikrai geresne 10 kartu. nu bent jau naturalesne.
toliau. desperation rashe, kad kazhkur girdejo/skaite/blahblah kad ji anoreksike. ir dbr tipo del to ji liewa liewa liewa. wisgi niekas nezhino. jej zhmogus numete sworio ir gerai jauchiasi, reikia ja paswejkint ir tiek, o ne waryt del to.
nu o reziume butu tokia, kad i herbi ash nejsiu
2005 m. rugpjūčio 23 d. 19:32:31
Kaip aktorė tai lėva,kaip dainininkės negirdėjau... Tiesa ta,kad Hilary Duff kopijuoja... ;}
sutinku
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2005 m. rugpjūčio 23 d. 19:24:23
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus. Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis. Spindi menesiena. Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai. Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
2005 m. rugpjūčio 22 d. 11:10:14
____________________
If you see me getting mighty If you see me getting high Knock me down... Y NICKA NEKREIPKIT DEMESIO...:)
2005 m. rugpjūčio 18 d. 14:18:31
Siaip nieko.
____________________
Ne grozis,o muzika isgelbes pasauli! WORLD PEACE!!! SHOW MUST GO ON
2005 m. rugpjūčio 18 d. 13:13:32
____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.