lacunacoil rašė: mano megstamiausia yra barca ir m.united bet manchesteriui siemet nelabai sekasi tai tikiuosi barcos sekmes.
megstamiausias zaidejas yra fernando moriantes ir edgar davids
mano megstamiausia yra barca ir m.united bet manchesteriui siemet nelabai sekasi tai tikiuosi barcos sekmes.
megstamiausias zaidejas yra fernando moriantes ir edgar davids
O mano megstamiausi yra Gunners'ai (Londono Arsenal). Tikiuosi simet ju tarptautinis sezonas bus toks pat sekmingas kaip ir pastarieji nacionaliniai cempionatai!!!
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Jei Portas laimės, išrašysiu visiems čekius po 100 Lt kas paprašys. Pačiausia pačiausia - Monakas. Prijaučiu - Juvei, PSV, Spartai, Barcelonai, Anderlecht ir t. t. Roma aukštai neturėtų lipt. Porto stipriausia vieta pernai buvo treneris ir Jankauskas . Tolesnes mintis išdėstysiu vėliau
Futbolo fanai!fanatikai!tifozai!chuliganai!
Kuri komanda jum is dabar rungtyniaujanciu UEFA arba bent jau rungtyniaujanciu jum yra pati paciausia,geriausia,mylimiausia?
Kokios jusu prognozes siam sezonui?
Ar Portui pavyks apgint taure???
Kuris is zaideju jum atrodo geriausias,saunausias,priimtiniausias?
Mano nuomone siemet Chelsea turetu parodyti kad yra neblogas klubas! Nors tiesa sakant sergu tikrai uz gan daug klubu...simpatijos (didziausios) Manchesterio United,Chelsea,Ajax'as,Roma + Portas...Tiesa sakant ir Roma,man atrodo,gan aukstai turetu pasokt...Leverkuzeno Bayer taip pat susitygavusi neblogai,man atrodo...Kazkaip is sitos komandos manau galima nemazai sulaukt... Portas nelabaj (mano nuomone turi sansu apgint savo taure - be kai kuriu zaideju bus jiem sunku....) Na va!
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2004 m. spalio 21 d. 16:55:04
____________________
gyvenk ir zvenk
2004 m. spalio 9 d. 14:49:30
mano megstamiausia yra barca ir m.united bet manchesteriui siemet nelabai sekasi tai tikiuosi barcos sekmes.
megstamiausias zaidejas yra fernando moriantes ir edgar davids
man irgi patinka davidsas
2004 m. spalio 7 d. 21:57:15
megstamiausias zaidejas yra fernando moriantes ir edgar davids
____________________
The Riddle Wants To Be...
2004 m. spalio 7 d. 20:39:57
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. spalio 6 d. 10:31:43
____________________
SD#13
2004 m. spalio 3 d. 15:21:53
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2004 m. spalio 2 d. 23:30:42
2004 m. spalio 2 d. 20:10:11
____________________
www.jukebox.lt
2004 m. spalio 1 d. 17:21:17
2004 m. rugsėjo 30 d. 20:41:49
Kuri komanda jum is dabar rungtyniaujanciu UEFA arba bent jau rungtyniaujanciu jum yra pati paciausia,geriausia,mylimiausia?
Kokios jusu prognozes siam sezonui?
Ar Portui pavyks apgint taure???
Kuris is zaideju jum atrodo geriausias,saunausias,priimtiniausias?
Mano nuomone siemet Chelsea turetu parodyti kad yra neblogas klubas! Nors tiesa sakant sergu tikrai uz gan daug klubu...simpatijos (didziausios) Manchesterio United,Chelsea,Ajax'as,Roma + Portas...Tiesa sakant ir Roma,man atrodo,gan aukstai turetu pasokt...Leverkuzeno Bayer taip pat susitygavusi neblogai,man atrodo...Kazkaip is sitos komandos manau galima nemazai sulaukt... Portas nelabaj (mano nuomone turi sansu apgint savo taure - be kai kuriu zaideju bus jiem sunku....) Na va!