Siaip reiketu ju paklausyt...arba paprastai pasakysiu-popsa
išskirtinis tas jų popsas . .kitoks. ;] nesulyginsi tu 'Scissor Sisters' su kokia nors Britney ar pvz 'Chipz; man jų dainos primena ankstesnius dešimtmečius, tokia 'senoviška' muzika
O as kaip tik manau kad jie perdare Comfortably Numb nerealiai(ir taip,as suprantu kad originalas geresnis so piss off)!Taip savitai...dziaugsmas klausyt.
Patinka jie man.Originalus.
____________________
You talk about your woman
I wish you could see mine
jo labai faina grupele. kai ju klausai kazkox crazas uzeina. privercia galvot atvirksciai. kaip is kosmoso. atsijungi ir taip pailsi.
____________________
...dede Henris sako dabar zinąs, kad sensta. Mat aną savaitę vagys įsilauze į jo automobilį ir pavoge kasecių deklą, o pacias juostas paliko...
nepritarsiu nei nevermind, nei DefLeppard. Zinoma, Pink Floyd atliekama yra geresne nesuskaiciuojama galybe kartu, bet scisor sisters , mano manymu, visai padoriai perdainavo.
_nevermind_ rašė: nieko pries juos neturiu bet comfortably numb tai jie visiskai sugadino.. paklausykit originala ir poto ju versija! apsoliutus dainos isniekininimas...
visishkai pritariu
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
nieko pries juos neturiu bet comfortably numb tai jie visiskai sugadino.. paklausykit originala ir poto ju versija! apsoliutus dainos isniekininimas... siaip gana unikali grupe, nebloga...
Man patinka jie. Tokia keistoka ju isvaizda( to vokalisto ispustos akys), muzika lengva ir smagi, manau, savo stiliumi jie gerai perdainavo Comfortably Numb. Taip kad nieko prie juos neturiu.
____________________
Sitting in the fire
Get along and have some fun
Floating to be higher
Maybe I'm your special one
Silent testifier
Breathe the moon
And eat the sun
Sitting in the fire
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. lapkričio 2 d. 19:35:46
2005 m. spalio 8 d. 21:51:19
kokia jie muzika groja?
Siaip reiketu ju paklausyt...arba paprastai pasakysiu-popsa
išskirtinis tas jų popsas . .kitoks. ;] nesulyginsi tu 'Scissor Sisters' su kokia nors Britney ar pvz 'Chipz;
2005 m. spalio 8 d. 08:29:01
____________________
love
2005 m. spalio 8 d. 06:42:08
____________________
tomorrow never knows
2005 m. spalio 5 d. 15:56:05
kokia jie muzika groja?
Siaip reiketu ju paklausyt...arba paprastai pasakysiu-popsa
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. spalio 5 d. 15:52:08
2005 m. spalio 5 d. 15:47:29
____________________
http://69eyes.psl.lt
2005 m. spalio 5 d. 09:45:36
2005 m. spalio 5 d. 09:42:17
Patinka jie man.Originalus.
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. spalio 5 d. 09:29:31
2005 m. rugpjūčio 4 d. 08:25:16
____________________
...dede Henris sako dabar zinąs, kad sensta. Mat aną savaitę vagys įsilauze į jo automobilį ir pavoge kasecių deklą, o pacias juostas paliko...
2005 m. rugpjūčio 3 d. 22:28:59
2005 m. liepos 23 d. 12:56:26
____________________
taram
2005 m. liepos 18 d. 22:40:13
nieko pries juos neturiu bet comfortably numb tai jie visiskai sugadino.. paklausykit originala ir poto ju versija! apsoliutus dainos isniekininimas...
visishkai pritariu
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. liepos 18 d. 15:03:33
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. liepos 18 d. 15:03:19
____________________
www.jukebox.lt
2005 m. liepos 18 d. 15:02:33
____________________
www.jukebox.lt
2005 m. liepos 18 d. 14:57:33
____________________
I love Dj
2005 m. liepos 18 d. 11:23:56
____________________
Don’t ever let anybody tell you music is stupid. Fucking assholes! (John Frusciante)
2005 m. liepos 18 d. 11:16:04
____________________
Sitting in the fire Get along and have some fun Floating to be higher Maybe I'm your special one Silent testifier Breathe the moon And eat the sun Sitting in the fire