Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Rod Strickland'o atėjimas į "Žalgirį". Kaip vertinate?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
ReMark
2005 m. liepos 31 d. 16:56:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pagaliau zalgiris padare pirma gera sprendima perkant zaidejus nuo tada kai nusipirko tanoka.
nepiskit proto, kad nusipirko perdegusi seni. su tanoka abu ir tems visa komanda pasikeisdami. normalu snaiperi tures.

Atsakyti
Undagroundd (Užblokuotas)
2005 m. liepos 31 d. 16:02:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Undagroundd>> taip, Lietuvos krepšinis pasaulyje gerbiamas. Bet štai tau pavyzdys: daug metų NBA žaidęs ir net NBA čempionu tapęs Dickey Simpkinsas prieš kelis metus atėjo į Lietuvos Rytą ir ten buvo laikytas labai geru pirkiniu , daug vilčių į jį buvo dedama. .o ką jis parodė? nieko. shit. per svarbiausius mačus sumovė visą Ryto ir žaidimą ir tiek. Kodėl taip atsitiko? nes jis perdaug atsainiai žiūrėjo į savo kaip krepšininko darbą, manė kad čia Lietuvoje viskas labai lengva ir etc. .jei Stricklandas padarys tą patį bus nieko gero. Bet aš kažkodėl nemanau kad būtent taip bus.
o dėl šaro man irgi būtų jėga, bet nieko tokio. . daabr galėsim sirgti ne tik už Kings ir Cavaliers bet dar ir už Pacers. ..ir Hornets

Turėjai galvoj Nuggets

____________________
There's no Undagroundd no more Peace young homeys No G ain't means there's reason for stopping
Atsakyti

2005 m. liepos 31 d. 15:47:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Playa, sutinku su tavimi. š tikro aš neįsivaizduoju kaip Rodas atrodys Žalgiry, apskritai nežinau jo žaidimo stiliaus, nes nesumatęs nei vienu NBA rungtybnių kada jis žaidžia. . .bet kažkodl man atrodod kad js bus naudingas

Atsakyti
green_moon
2005 m. liepos 31 d. 10:37:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vertinu tejgiamaj...zalgiriuj jau senai rejkejo geru zajdeju...!!!

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
playa
2005 m. liepos 31 d. 10:19:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kol kas dar nevertinu. KAi pamatysiu kaip žaidžia, tada ir pasakysiu savo nuomonę apie jį.

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti
pvs
2005 m. liepos 30 d. 19:44:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu as ji vertinciau atsargiai: senas, tempramentingas, gali buti atsainus poziuris i komanda

Atsakyti

2005 m. liepos 30 d. 19:13:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Undagroundd>> taip, Lietuvos krepšinis pasaulyje gerbiamas. Bet štai tau pavyzdys: daug metų NBA žaidęs ir net NBA čempionu tapęs Dickey Simpkinsas prieš kelis metus atėjo į Lietuvos Rytą ir ten buvo laikytas labai geru pirkiniu , daug vilčių į jį buvo dedama. .o ką jis parodė? nieko. shit. per svarbiausius mačus sumovė visą Ryto ir žaidimą ir tiek. Kodėl taip atsitiko? nes jis perdaug atsainiai žiūrėjo į savo kaip krepšininko darbą, manė kad čia Lietuvoje viskas labai lengva ir etc. .jei Stricklandas padarys tą patį bus nieko gero. Bet aš kažkodėl nemanau kad būtent taip bus.
o dėl šaro man irgi būtų jėga, bet nieko tokio. . daabr galėsim sirgti ne tik už Kings ir Cavaliers bet dar ir už Pacers. ..ir Hornets

_aaJJaa_>> visiškai nesutinku, manau kad šviežių talentų reikia ieškoti Lietuvoje, o štai legionieriai turi būti būtent toki kaip šis - patyrę ir galintys iškarto sustiprinti komandą. Aš manau kad jis bus naudingas Žalgiriui

Atsakyti
_aaJJaa_
2005 m. liepos 30 d. 16:07:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nemanau...vietoj to, kad zalgiris ieskotu svieziu talentu, nusiperka kazkokia perdegusia NBA zvaigzde, nemanau kad is jo bus labai didele nauda.(bet kaip zalgirio fanas tikiuosi, kad klystu)

____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
Atsakyti
Undagroundd (Užblokuotas)
2005 m. liepos 30 d. 15:24:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
DefLeppard>> Tai aišku, gi jam jau 39 metai. Bet visgi ta 17 metų NBA patirtis yra neįkainojama. ir jam gal kada pritrūks greičio bet protu ir žaidimo supratimu niekas neaplenks. .čia panašiai kaip su Saboniu. vienintelis dalykas kuris gali sutrukdyti yra Rodo požiūris į visą žalgirio komandą, juk visgi perėjus iš AMericos ir nba į Lietuvą, jam gali atrodyti kad čia galima daryti betką, nesitreniruoti ir kitaip š malti.

Hopeless, man atrodo, kol kas Lietuvos krepšinis pasauly gerbiamas, beje ne į temą, bet man būtų patikę, jei Šaras būtų nuėjęs į Cavaliers ir Cleveland'o komandoj būtų trys (beveik kas trečias) kauniečiai. =]

____________________
There's no Undagroundd no more Peace young homeys No G ain't means there's reason for stopping
Atsakyti
Arny
2005 m. liepos 30 d. 15:15:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
noreciau pamatyt kaip jis atrodo aiksteje, nes spresti vien is faktu ir statistikos nedristu siaip dabartinis vertinimas teigiamas

____________________
Its funny how from simple things, The best things begin. Don't let your mind rule over your heart...
Atsakyti

2005 m. liepos 30 d. 13:47:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DefLeppard>> Tai aišku, gi jam jau 39 metai. Bet visgi ta 17 metų NBA patirtis yra neįkainojama. ir jam gal kada pritrūks greičio bet protu ir žaidimo supratimu niekas neaplenks. .čia panašiai kaip su Saboniu. vienintelis dalykas kuris gali sutrukdyti yra Rodo požiūris į visą žalgirio komandą, juk visgi perėjus iš AMericos ir nba į Lietuvą, jam gali atrodyti kad čia galima daryti betką, nesitreniruoti ir kitaip š malti.

Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 30 d. 13:43:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieko chia nuostabaus. Zhalgiriui aisq didele nauda ish to, bet pats zhaidejas jau speju vienus ish paskutiniu sezonu zhais.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
guskis
2005 m. liepos 30 d. 13:40:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Aš asmeniškai nustebau kaip šis garsus NBA veteranas atėjo į Kauno komandą. .manau jis žalgiriui bus tinkamas įžaidėjas ir tikras lyderis.

as taip pat manau kad jis tikrai pades zalgiriui

____________________
pravalas
Atsakyti

2005 m. liepos 30 d. 13:25:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš asmeniškai nustebau kaip šis garsus NBA veteranas atėjo į Kauno komandą. .manau jis žalgiriui bus tinkamas įžaidėjas ir tikras lyderis.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Underworld Underworld
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 184
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 157757