|
Naujienos
|
Dienoraščiai
|
Stiliai
|
|
Grojaraščiai
Diskusijų temos
|
Kūryba
|
Vartotojai
|
|
Komentarai
|
Dainų tekstai
|
Gairės
|
|
|
|
|
Koks, jūsų nuomone, yra blogiausias koveris?
Susijusi muzika: pasirinkti
Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
2006 m. liepos 19 d. 20:13:51
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. liepos 19 d. 14:59:31
Fantasy<<<<< biskeli kartojiesi, pora komentaru atgal, as ta pati is esmes parasiau.
Niu sorry, as ne visada suspeju visus komentarus paskaityti, tad tai nereiske, kad norejau atkartoti tavo mintis. Truputuka nesupratau, kas tau cia labai sutrukde. Pasirodo, kad musu mintis sutapo, ir tiek.
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2006 m. liepos 19 d. 11:10:49
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
2006 m. liepos 19 d. 09:33:15
Avrril - Chop Suey (SOAD) verkt norisi...
pritariu
2006 m. liepos 18 d. 18:43:20
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2006 m. liepos 18 d. 16:48:07
ka jus manot apie Kelio i zvaigzdes koverius?
vakar tingejau rasyt...man sie koveriai - siaubas
Ten ne koveriai, o plagiatai. Koverius darant, kiek zinau turi buti abipuse sutartis tarp atlikeju, deja lnk ir valinskas kazkokiu stebuklingu budu nuo visko issisuko, nors spauda rase, jog gresia teismai. Kazkaip keistai tyliai viskas pasibaige.
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
2006 m. liepos 18 d. 15:57:38
____________________
If you notice this notice, you will notice, that this notice is not worth your notice...m/
2006 m. liepos 18 d. 11:15:39
ka jus manot apie Kelio i zvaigzdes koverius?
vakar tingejau rasyt...man sie koveriai - siaubas
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. liepos 18 d. 00:16:32
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
2006 m. liepos 17 d. 23:50:19
Vakar girdėjau tragiškiausią koverį, Ronan Keating perdainavo Goo Goo Dolls - Irish. Nu šakės, kažkoks išsišaipymas
As pritariu...Tokia nuostabi daina, bet cover versija tai...niu, nesu as pries Ronana, taciau vis tiek man atrodo, kad jis tarsi "isniekino" daina.
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2006 m. liepos 17 d. 21:44:29
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
2006 m. liepos 17 d. 21:44:23
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. liepos 17 d. 21:43:04
2006 m. sausio 4 d. 15:33:56
____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
2005 m. gruodžio 28 d. 14:31:39
2005 m. lapkričio 5 d. 21:34:55
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
2005 m. lapkričio 5 d. 16:40:13
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2005 m. lapkričio 5 d. 16:32:52
2005 m. lapkričio 5 d. 16:23:03
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. lapkričio 5 d. 15:51:01
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]