|
Naujienos
|
Dienoraščiai
|
Stiliai
|
|
Grojaraščiai
Diskusijų temos
|
Kūryba
|
Vartotojai
|
|
Komentarai
|
Dainų tekstai
|
Gairės
|
|
|
|
|
Koks, jūsų nuomone, yra blogiausias koveris?
Susijusi muzika: pasirinkti
Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
2004 m. spalio 10 d. 18:30:37
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2004 m. spalio 9 d. 16:15:56
____________________
Jei ka ne taip parashiau, pasakykit:)
2004 m. spalio 9 d. 16:15:02
____________________
Jei ka ne taip parashiau, pasakykit:)
2004 m. spalio 9 d. 16:01:10
Ir isvis kuriems galams reikia leist koverius, nu jei per koncerta sugroji tai cia nieko, bet leisti singlo nereiketu.
____________________
Legendinis
2004 m. spalio 9 d. 13:26:11
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
2004 m. spalio 5 d. 10:54:38
____________________
Parašas.
2004 m. spalio 5 d. 08:21:35
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2004 m. spalio 4 d. 09:50:50
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2004 m. spalio 3 d. 21:22:46
....dekui Viespaciui aukstybese, kad neteko girdeti, kaip sia daina perkure Evanescence......
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2004 m. spalio 3 d. 15:32:45
____________________
I'm not scared of dying, I just don't want to... [img]http://www.fans-supreme.de/modules/coppermine/albums/userpics/10504/eternity.gif[/img] [img]http://www.geocities.com/therwpages/avater22.gif[/img]
2004 m. spalio 3 d. 12:44:16
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2004 m. spalio 2 d. 21:52:09
Taip pat nepatiko Limp Bizkit - behind blue eyes(originalas The Who)
____________________
Legendinis
2004 m. spalio 2 d. 21:31:49
Betrice, nu skaiciau kad jinai uztikrintai kalbejo kad tikrai gaus emmy uz sita daina
jei ta emmy gaus tik ne uz savo gera balsa ar ka kita, o uz nuostabia robbio daina, nes daina labai grazi ir jei ji ka laimes tai nebus jos nuopelnas, o manau robbio, nes vis del to kai tik sia daina isgirstu pirma mintis - robbie!
____________________
Angels was the first song Robbie Williams and Guy Chambers co-wrote together, and it was finished in under 30 minutes! To this day, it remains Robbie's most famous and loved song.
2004 m. spalio 2 d. 21:01:08
____________________
I'm not scared of dying, I just don't want to... [img]http://www.fans-supreme.de/modules/coppermine/albums/userpics/10504/eternity.gif[/img] [img]http://www.geocities.com/therwpages/avater22.gif[/img]
2004 m. spalio 2 d. 20:48:46
Nu coveris visalaika ir lieka tik coveriu. Robbie su juo bent jau nesieke emmy laimet
Emmy? koki dar Emmy, jai tik po lapais sleptis varnai tai, ot negaliu kaip pyktis sueme.
____________________
Angels was the first song Robbie Williams and Guy Chambers co-wrote together, and it was finished in under 30 minutes! To this day, it remains Robbie's most famous and loved song.
2004 m. spalio 2 d. 20:46:12
Jasi - nezinau... man asmeniskai, MM ta kurini atliko, neperteikdami dainos dvasios...
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2004 m. spalio 2 d. 20:42:56
____________________
I'm not scared of dying, I just don't want to... [img]http://www.fans-supreme.de/modules/coppermine/albums/userpics/10504/eternity.gif[/img] [img]http://www.geocities.com/therwpages/avater22.gif[/img]
2004 m. spalio 2 d. 18:00:01
O man "we are the champions" nelabai jau ir skiriasi nuo originalo...Robbie balsas dar grazesnis
man tai orginali geresne, seip jo balsas isties grazus, bet tas koveris tikrai nera pats geriausias, aisku ir ne blogiausias
____________________
Angels was the first song Robbie Williams and Guy Chambers co-wrote together, and it was finished in under 30 minutes! To this day, it remains Robbie's most famous and loved song.
2004 m. spalio 2 d. 17:54:21
____________________
I'm not scared of dying, I just don't want to... [img]http://www.fans-supreme.de/modules/coppermine/albums/userpics/10504/eternity.gif[/img] [img]http://www.geocities.com/therwpages/avater22.gif[/img]
2004 m. spalio 2 d. 17:37:45
ir jau minėtą dainą All Saints - Under the bridge
krc man tai dauguma koveriu lievi;]]] tik va RHCPEPERSAI gražiau perdainavo The Ramones dainą Hawana affair;]] ipūtė jai kažkokio šarmo.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo