ta filma maciau .. seniai. nieko neatsimenu. patiko. tik atsimenu, akd lola buvo raudonais plaukais, ir kad jinai bego. dabar reiks parsisiust.
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
nemačiau, bet kažkada turėjau progą ir labai norėjau pamatyt, bet neišėjo paskui..
Esu daug girdėjusi apie šitą filmą. Be to, mano sesią Lola praminė kaip tik dėl šito filmo..:} O paskui atsirado ir Lolita Junior...:} Žodžiu, filmas, kurio nemačiau, bet aš su juo susijusi
nepainioji nepainioji :}} o mane tai jie kaip tik knisdavo kazkaip :}} geriausia man tos vietos kur lola bega ir parodo kokio nors zmogaus ateiti .. tas vaizdas toks .. greitas jiega :}]
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
If u hatin you're bound to get irate
madness is what u demonstrate that's exactly how anger works and operates
U gotta have love just to set it straight
Take control of your mind and meditate
Let your soul gravitate to the love WILL.I.AM ir Black eyed pea
I ain't got no money
I ain't got no car to take you on a date
I can't even buy you flowers
I ain't got no Visa
I ain't got no Red American Express
We can't go nowhere exotic
It don't matter ----- poor TIMBALAND
Iš tikro tai, talentas tik labiau atsiskleidžia su metais, o ne mažėja, nes susidaro didžiausias sukauptos patirties / įgūdžių koncentratas. Bet išties įdomu, kaip jie "ant tiek" gerai grojo, kad Dream Theater toli dar.
Rush irgi savo kai kuriuose koncertuose atlieka Moving Pictures ištisai. Bet Rush kaitalioja setlistą ir turi didelę jūrą gabalų rezerve... tokias varijuot mėgstančias grupes aš labai gerbiu.
Darosi populiaru muzikantams susirinkti ir gyvai sugroti tam tikrą albumą ištisai (Cavalera, the Gathering) arba štai BEAT prikelia King Crimson. Seniems fanams pasidžiaugti, naujiems - atrasti.
Tuo tarpu aš po Beat konco Osle. Aš nesu matęs tiek talento scenoje, nepaisant 72 metų vidurkio. Dream Theater netgi, sakyčiau, nowhere near tos ketveriukės. Ištaškė absoliučiai. Gal kada ilgesnį recenzinį žodį skelsiu šia tema.
Liepos 21-osios naktį Ukrainos nusipelniusi am artistui ir baleto „L ife Dance“ teatro solistui Ol eksandrui Garbarčukui sustojo širdis. Šokėjas, kuris kartu su dainininke Ruslana 2004 m. nušvietė „Eurovizijos“ sceną pergalingo jų pasirodymo metu, mirė nuo s
2005 m. gruodžio 5 d. 15:32:47
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gruodžio 5 d. 15:17:13
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2005 m. lapkričio 5 d. 09:39:35
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. lapkričio 5 d. 08:31:54
____________________
aurb.
2005 m. lapkričio 5 d. 08:29:57
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2005 m. rugpjūčio 28 d. 12:38:34
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 17 d. 11:24:19
Esu daug girdėjusi apie šitą filmą. Be to, mano sesią Lola praminė kaip tik dėl šito filmo..:} O paskui atsirado ir Lolita Junior...:} Žodžiu, filmas, kurio nemačiau, bet aš su juo susijusi
____________________
= nemiegu.
2005 m. rugpjūčio 16 d. 10:38:39
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2005 m. rugpjūčio 15 d. 09:29:01
____________________
Meile stato,bet neapykanta griauna.
2005 m. rugpjūčio 5 d. 11:15:12
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 5 d. 11:13:07
____________________
NORIU SUMUŠTINIO SU DRAMBLIUKŲ UOGIENE!!!!!
2005 m. rugpjūčio 5 d. 11:09:02
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.