Juliusx rašė: tas "vokalistas" atsiprašant, neturi balso. kai būna pačioj pradžioj tas will tai taip eina per nervus kad negaliu. negali išdainuot paprastų žodžių. o kurioj vietoj čia yra rokas?
Tas "vokalistas" yra unreal vokalistas ir turi gerą balsą, ir labai gražiai dainuoja, ir niekas ten neina per nervus. O Kurioj vietoj rokas? Ats.: dainose. tik čia ne Hard Rock, o Soft Rock yra. Va taip vat.
O "She Will Be Loved" labai graži daina duočiau daugiau balų, bet kad tik 10 daugiausiai galima tai ką jau padarysi..
Frodo (Užblokuotas)
2004 m. lapkričio 17 d. 20:01:44
Dj muni, kaip matau, tu pats levakas esi, jei nieko nekerti muzikoje, tai patylek ir nerasinek nesamoniu.Nera ka lyginti su kokiu Amberlife..toli jam iki Maroon 5 vokalisto
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. spalio 4 d. 21:39:32
grazu ;)
2010 m. kovo 15 d. 18:47:38
____________________
Tu gimei su sparnais. Tai kodėl nori šliaužti per gyvenimą?
2007 m. rugsėjo 11 d. 15:17:17
____________________
lorabeliuxxx
2006 m. gegužės 27 d. 13:23:44
tas "vokalistas" atsiprašant, neturi balso. kai būna pačioj pradžioj tas will tai taip eina per nervus kad negaliu. negali išdainuot paprastų žodžių. o kurioj vietoj čia yra rokas?
O "She Will Be Loved" labai graži daina
____________________
Follow the White Rabbit.
2005 m. birželio 22 d. 11:55:25
tokia miela ir zodziai grazus
2005 m. sausio 2 d. 00:37:42
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
2004 m. gruodžio 27 d. 18:03:12
2004 m. gruodžio 27 d. 11:13:09
____________________
m
2004 m. gruodžio 26 d. 20:34:49
2004 m. gruodžio 26 d. 17:50:16
____________________
Make Love, not war
2004 m. gruodžio 20 d. 01:49:06
____________________
:P~~~
2004 m. gruodžio 13 d. 11:30:05
2004 m. gruodžio 8 d. 19:15:58
Undinke>> tikrai galiu pasakyti kad ne visų, aš šios dainos tikrai nemėgstu, ir nieko gražaus joje negirdžiu....
____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.
2004 m. lapkričio 27 d. 14:49:49
2004 m. lapkričio 22 d. 17:08:57
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. lapkričio 20 d. 14:08:00
____________________
Make Love, not war
2004 m. lapkričio 19 d. 12:45:13
____________________
ir galiausiai vistiek viskas bus GERAI ;]
2004 m. lapkričio 17 d. 20:01:44
2004 m. lapkričio 16 d. 17:06:08
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 14 d. 22:12:06