____________________
Mūsų ir apie Mus.
http://net.niekas.eu/
http://net.niekas.eu/mk/
http://net.niekas.eu/mildak/
http://net.niekas.eu/skarolis/
-----------------------------
Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
____________________
Mūsų ir apie Mus.
http://net.niekas.eu/
http://net.niekas.eu/mk/
http://net.niekas.eu/mildak/
http://net.niekas.eu/skarolis/
-----------------------------
Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
Ech, abu tokie...tokie... Na, bet gal as ir uz Ryziu Lipika... Ai, nepykit Maziaus fanai , man jis ir be galo mielas...
____________________
BlackAngel: "I don't know what to do, I just can't stop thinking about You... ...maybe it's better to cry or just stop breathing and die...
____________________
Mūsų ir apie Mus.
http://net.niekas.eu/
http://net.niekas.eu/mk/
http://net.niekas.eu/mildak/
http://net.niekas.eu/skarolis/
-----------------------------
Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~
____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____
" Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 27 d. 13:26:59
lipikas, lipikas, lipikas lipikas!!!!!!!!!!!/cia jo palaikymo komanda/
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
____________________
Mūsų ir apie Mus.
http://net.niekas.eu/
http://net.niekas.eu/mk/
http://net.niekas.eu/mildak/
http://net.niekas.eu/skarolis/
-----------------------------
Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugpjūčio 31 d. 07:41:23
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 20:46:24
____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 20:14:45
____________________
endis irgi kafka
2005 m. rugpjūčio 27 d. 19:58:39
LYGIOOOOS!
2005 m. rugpjūčio 27 d. 19:17:54
____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 19:17:18
____________________
BlackAngel: "I don't know what to do, I just can't stop thinking about You... ...maybe it's better to cry or just stop breathing and die...
2005 m. rugpjūčio 27 d. 18:59:50
____________________
Legendinis
2005 m. rugpjūčio 27 d. 18:28:33
2005 m. rugpjūčio 27 d. 18:04:47
Aš už ryžus, ryžius ir šiaip kiniečius!
____________________
= nemiegu.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 17:38:54
2005 m. rugpjūčio 27 d. 16:27:00
____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 16:13:42
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~ ____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____ " Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
2005 m. rugpjūčio 27 d. 16:10:44
____________________
Be yourself by yourself
2005 m. rugpjūčio 27 d. 14:03:45
____________________
birbt.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 13:55:10
____________________
Raudonas kaspinas.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 13:45:38
____________________
Kartais ir praradimai tiekia paguoda, o kartais ir laimejima karciai apverkiame...
2005 m. rugpjūčio 27 d. 13:41:27
____________________
The day the music died I started singin’
2005 m. rugpjūčio 27 d. 13:26:59
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. rugpjūčio 27 d. 13:14:50
____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 12:44:28
____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.