k_b rašė: Visur yra ir visur visada bus ta komerciją, vienus sugadina, kitus ne, bet didesne ar mazesne itaka ji daro ir nieko cia nepadarysi. Nors, kad ir kaip nemegciau materializmo, bet be pinigu tu nieko nepasieksi, reikia investuoti, kad pasiektum teigiamu rezultatu. Pinigai suteikia laisve, bet kaip ir sakiau kitus sugadina..
daugumoj pritariu išsakytai nuomonei, taigi vienareikšmiškai negalima atsakyt: blogai/gerai(?)
taigi negerai, bet ir neblogai..
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Vienareikšmiško atsakymo čia negali būti.Nes jei nebūtų komercijos,tai muzikantai grotų tik rūsyje,ir mes apie juos nieko nežinotume.Čia esmė kaip derinti savo darbą su komercija,kad darbo kokybė nuo jos nenukentėtų.Viskas
Jei grupė vaikosi populiarumo, kuria muziką masėms TIK dėl pinigų, ir nesvarbu kokį mėšlą sukurs, svarbu, kad visi pirktų - tai yra blogai. Bet jeigu grupė kuria iš tiesų nuoširdžią ir kokybišką muziką daugiausia savo malonumui, tai kodėl už tai nepasiimt pinigėlio? Juk, šiaip ar taip, tai irgi darbas, nors ir teikiantis malonumą.
LoseControl rašė: , na zinoma, reikia atlikejams pinigu valgiui .
Jei gauni alga,ar tai komercija?
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
it is EVIL! EEEEEEVIIIILLLL!!! koktu man nuo tokiu komerciniu grupiu ir aplamai muzikos
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Kas butu jei nebutu komercijos? ogi mes negirdetume jokios muzikos!!! Visi grotu undergraunde ir nelystu i dienos sviesa. Mes cia lietuveleje turetume tik Mamontova Manau nebutu labai linksma....
____________________
Wait a time to spare these lies we tell ourselves
These days have come and gone
But this time is sweeter than honey...
Visur yra ir visur visada bus ta komerciją, vienus sugadina, kitus ne, bet didesne ar mazesne itaka ji daro ir nieko cia nepadarysi. Nors, kad ir kaip nemegciau materializmo, bet be pinigu tu nieko nepasieksi, reikia investuoti, kad pasiektum teigiamu rezultatu. Pinigai suteikia laisve, bet kaip ir sakiau kitus sugadina..
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Madam rašė: kodel kitu profesiju zmones gali gaut uz savo darba babkes, o muzikantai ne, nors tai irgi yra ju profesija?? tipo jie turi maitintis savo ikvepimu? chaaa.nejuokinkit.
nu cia tai pritariu...
kita vertus, daug nekomerciniu muzikantu turi pasonej kita specialybe o daznai net ir darba...
aisku tada sunku sudernt darba ir muzika...
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų -
Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla.
[Myra Cohn Livingston]
Komercija komercijai nelygu.
Galima būtų palyginti: geras kūrinys, sukurtas siekiant pinigų ir visiškos klejonės, iš pašaukimo, tarkim.
Bent jau aš už kokybišką, gerą muziką. Ir visiškai nesvarbu paskata, svarbiausia, jog kūryba teiktų džiaugsmo ir malonumo.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2011 m. spalio 7 d. 20:55:27
Visur yra ir visur visada bus ta komerciją, vienus sugadina, kitus ne, bet didesne ar mazesne itaka ji daro ir nieko cia nepadarysi. Nors, kad ir kaip nemegciau materializmo, bet be pinigu tu nieko nepasieksi, reikia investuoti, kad pasiektum teigiamu rezultatu. Pinigai suteikia laisve, bet kaip ir sakiau kitus sugadina..
daugumoj pritariu išsakytai nuomonei, taigi vienareikšmiškai negalima atsakyt: blogai/gerai(?)
taigi negerai, bet ir neblogai..
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2011 m. spalio 7 d. 19:32:26
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2011 m. spalio 7 d. 17:36:26
2008 m. spalio 4 d. 12:13:14
2008 m. spalio 3 d. 23:25:36
, na zinoma, reikia atlikejams pinigu valgiui .
Jei gauni alga,ar tai komercija?
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. spalio 3 d. 21:56:44
2008 m. spalio 3 d. 21:34:51
2008 m. spalio 3 d. 20:37:38
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. spalio 3 d. 20:17:06
____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
2008 m. spalio 3 d. 20:11:04
2006 m. liepos 1 d. 21:39:08
____________________
we are the nobodies
2006 m. birželio 19 d. 19:40:02
2006 m. birželio 19 d. 19:39:15
2006 m. birželio 19 d. 19:25:13
____________________
Wait a time to spare these lies we tell ourselves These days have come and gone But this time is sweeter than honey...
2006 m. gegužės 15 d. 23:14:52
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gegužės 15 d. 23:11:19
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. gegužės 1 d. 11:59:39
kodel kitu profesiju zmones gali gaut uz savo darba babkes, o muzikantai ne, nors tai irgi yra ju profesija?? tipo jie turi maitintis savo ikvepimu? chaaa.nejuokinkit.
nu cia tai pritariu...
kita vertus, daug nekomerciniu muzikantu turi pasonej kita specialybe o daznai net ir darba...
aisku tada sunku sudernt darba ir muzika...
____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų - Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla. [Myra Cohn Livingston]
2006 m. gegužės 1 d. 10:39:12
____________________
ho ho ho - Merry August!
2006 m. balandžio 16 d. 20:31:35
____________________
aš nelaužau įstatimu-įstatymai laužo mane...
2006 m. balandžio 15 d. 18:41:26
Galima būtų palyginti: geras kūrinys, sukurtas siekiant pinigų ir visiškos klejonės, iš pašaukimo, tarkim.
Bent jau aš už kokybišką, gerą muziką. Ir visiškai nesvarbu paskata, svarbiausia, jog kūryba teiktų džiaugsmo ir malonumo.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X