komercija gerai, nes ir atlikejams reikia is kazko gyventi ir islaikyti savo seimas. Be reklamos, kuri yra didele komercijos dalis, jie nebutu populiarus ir mes apie juos nezinotume. Taciau komercija tam tikra prasme naikina muzikos verte menine prasme. Cia kaip ir daugumoje dalyku, izvelgiama tiek geroji tiek blogoji puse.
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu,
Tu skrendi, nors Tavo netikri...
beveik viskas kas zinoma is muzikantu pasauliniu pastu yra komercija... nuo jos niekur nedingsi ir kartais pasirodo visai geri tos komercijos produktai..
ot
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
Blogai kai vaikai eina ir garsiai rėkia "nekenčiu komercijos" ir po to prideda "myyliu The Rasmus" . Apskritai juokinga nekęsti ir smerkti komerciją. Ji reikalinga.
Tik viskas,kas yra šiam pasauly turi būti daromna/gaminama/veikiama su saiku.
____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
Kodėl komercija muzikoje gerai: tuo, kad atriekia dalį pinigų nuo visos žmonių pinigų sumos, paruoštos išlaidoms. todėl žmonės daugiau vartoja muzikos (ir + nepopuliarios arba nepop muzikos). Statomos muzikos įrašų parduotuvės, kuriamos televizijos, radijo kanalai, stadioniniai koncertai, bet kartu ir didėja veiksminga konkurencija: tobulėja instrumentai, scenos šou menas, didėja honorarai, auga $$$ įplaukos į muziką apskritai ir t.t.
Kodėl komercija muzikoje blogai: tuo, kad neskatina mąstyti, daugiau domėtis ir suprasti tikrą muz. kūrinio vertę: dėl to ir hamburgeriai po truputį nukonkuruoja savo rankomis darytus sumuštinius, nes tai yra gatavas, paruoštas, tik dar nesukramtytas produktas.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
mano manimu komercine muzika yra filmu ir kitu sh soundtrack kuriuriuos kuria manau ne is sirdies, o del $ ir buna tikrai geru soundtracku O siaip manau beveik visi atlikejai nori isgarseti ir uzsidirbti is to ka jie daro ir nieko cia blogo.
Mano manymu, jog visi, na, tikrai dauguma, atlikėjai kuria ir dirba iš širdies ir pašaukimo. Nes jeigu lipti ant scenos komerciniais sumetimais - nematau reikalo, ypač jeigu tau ši veikla nemiela, o be to juk ir pats atlikėjas nėra dundukas, ir pats kuo puikiausiai supranta, ar jis sugeba tai daryti ar ne. Nors net ir prasčiausiai dainuojantis žmogus gali jausti, jog scena yra jo gyvenimas. Ir tai nebus komercija. Nors imant klausytojo nuomonę, tai susidarys įspūdis, jog kiekvienas blogai ar klausytojui nepriimtinai dainuojantis atlikėjas dirba dėl to, kad užsidirbti kuo daugiau pinigų ar pelnyti šlovę. Nors taip realybėje net nebus.
O be to, kaip atskirti, kuri atlikėjas kuria iš širdies, o kuris tariamais komerciniais sumetimais? Nemanau jog tai lengva
komercija yra gerai, ir undergroundas yra gerai ir visa ir visokia muzika yra gerai nes ji atpalaiduoja, uzveda ir t.t as klausau ir to ir to ir ano man po.... kas ka pasakys
____________________
I ain't a killa but dont push me
mane tai biski uzknisa toks poziuris, kad jei muzikantas gauna uz atlikima pinigu, tai is nieko nevertas komerciskas parsidavelis. kodel kitu profesiju zmones gali gaut uz savo darba babkes, o muzikantai ne, nors tai irgi yra ju profesija?? tipo jie turi maitintis savo ikvepimu? chaaa.nejuokinkit.
komercija muzikoj yra neatsiejamas dalykas....
aisq nekalbu apie tuos kur undergrounde sedi ar sep yr zmoniu kurie tik sau kuria bet....
bet atlikejai priklauso nuo vadybininku kurie , nori ar ne, padaro ta komercine muzika....
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
Kiekvieno pirštai į save lenkti. Visi nori gyventi gerai ir patogiai. Patogumas tiesiogiai proporcingas piniginės storiui. Visa kas, duoda pelno nėra smerktina, jei tai neprasilenkia su įstatymais ar žmogiškumo principais. Taigi komercija muzikoje nėra jau taip blogai, jei tai duoda naudos ją kuriantiems ir suteikia džiaugsmo jos besiklausantiems.
Na o man komercinė muzika netinka. Bet ir boikotuot jos nesiruošiu... lai būna sau..
____________________
Oooooo... what does this button do?
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2006 m. balandžio 15 d. 18:36:15
____________________
www.last.fm/user/xnerex (pasiziurekit ka as dar siaip pasiklausau) xstraight edgex xsXex xnerex
2006 m. balandžio 15 d. 18:29:58
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
2006 m. balandžio 15 d. 18:20:05
____________________
Man, man, man!
2006 m. balandžio 1 d. 13:12:26
ot
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
2006 m. kovo 31 d. 21:03:10
Tik viskas,kas yra šiam pasauly
____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
2006 m. kovo 31 d. 04:00:03
Kodėl komercija muzikoje blogai: tuo, kad neskatina mąstyti, daugiau domėtis ir suprasti tikrą muz. kūrinio vertę: dėl to ir hamburgeriai po truputį nukonkuruoja savo rankomis darytus sumuštinius, nes tai yra gatavas, paruoštas, tik dar nesukramtytas produktas.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. sausio 19 d. 18:39:03
____________________
Pumpkin seed
2006 m. sausio 19 d. 13:47:14
2006 m. sausio 19 d. 12:30:38
2006 m. sausio 19 d. 10:20:04
2006 m. sausio 6 d. 18:42:54
____________________
graffi.tai.lt
2006 m. sausio 5 d. 20:35:46
Bet kaip kitaip žvaigždės užsikaltų milijonus? Ir iš kur jie litų gautų???
2006 m. sausio 5 d. 20:00:59
Madam>>> visiskai sutinku su tavim
2006 m. sausio 5 d. 19:03:42
O be to, kaip atskirti, kuri atlikėjas kuria iš širdies, o kuris tariamais komerciniais sumetimais? Nemanau jog tai lengva
2006 m. sausio 5 d. 18:39:27
____________________
I ain't a killa but dont push me
2006 m. sausio 5 d. 11:37:07
____________________
taram
2006 m. sausio 5 d. 11:13:23
____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
2005 m. gruodžio 5 d. 11:25:56
____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
2005 m. lapkričio 29 d. 21:02:46
aisq nekalbu apie tuos kur undergrounde sedi ar sep yr zmoniu kurie tik sau kuria bet....
bet atlikejai priklauso nuo vadybininku kurie , nori ar ne, padaro ta komercine muzika....
____________________
Gyvenimas tei mirtina liga plintanti lytiniu budu....=]]] OT=]]]]
2005 m. lapkričio 28 d. 17:19:50
Na o man komercinė muzika netinka. Bet ir boikotuot jos nesiruošiu... lai būna sau..
____________________
Oooooo... what does this button do?