aisq kad blogai ir netgi labai blogai,nemegstu muzikos kuri kuriama ne is sirdies o tik del pinigu,tai viena is priezasciu kodel as nekenciu popsuchos.
____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis).
But I'm not a slave to god that doesn't exist
And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson).
In life - I have no religion
besides the heavy metal gods.(Dream Evil).
"It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain)
I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot)
“Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
savaime suprantama, visur apstu komercijos ir mes ne kokiam akmens amziuj gyvenam (kur nebuvo normaliu prekybiniu santykiu), kad jos isvengtumem.
komercija MUZIKOJE yra blogai tuomet, kai grupe ar atlikejas apleidzia savita stiliu ir ima glaustis prie populeresnio, idant siuo budu uzdirbtu daugiau pinigu.
komercija-neisvengiama, taciau ji nebutinai totaliai neigiamas reiskinys.
iuriu cia daug kas isikande ta komercija ir varo ant komerciniu gabalu (bet garantuoju kad patys ju ir klauso)
aaa man kazkaip juokinga daros kai visi cia lyg susitare varo ant komerciniu gabalu ... ; anksciau kazkaip normaliai atrodo bet dab man visiskai px pasidare kas ko klauso .. :}}}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
JusT_Chi rašė: sejp is tikruju komercija yra wisa muzika, is kurios muzikantas nors kazkiek uzdirba, kaip sakant tai yra 99,(9)% muzikos, taciau asmeniskai ash si termina naudoju tik toms grupems kurioms px i muzika, jos kokybe, kurioms rupi tik slamantys. wa tai ash wadinu komercija
jei butu px i kokybe ar kzka pan , tai ta grupe nei velnio tu slamanciu neuzsidirbtu
Koks tu naivus....
____________________
You talk about your woman
I wish you could see mine
Komercija prasideda tada, kai grupė ar atlikėjas pasirašo pirmą sutartį su leidybine kompanija. Ir nesvarbu, ar tiražas 100 vienetų, ar 10 000. : D Jie už tai gauna pinigus. O visi tie a lia filosofiniai išvedžiojimai, kad grupė parduoda milijonus albumų ( dar juokingiau- singlų ar kokio bieso) vien tam, kad jiem patinka dainuoti arba groti, ir, kad jiems nerūpi, ar rūpi pinigai, o tik moralinis pasitenkinimas, ar dar kas, manau, yra bezabrazė. Ne, nesakau, kad visiems rūpi pinigai, bet mūsų nuomonės yra per daug subjektyvios tam, kad vertintume ir kažkokiu fantastiniu būdu sužinotume kas dedasi muzikantų galvose, dažniausiai jų net nepažinodami. Šypt.
____________________
I like my coffee black as my metal.
JusT_Chi rašė: sejp is tikruju komercija yra wisa muzika, is kurios muzikantas nors kazkiek uzdirba, kaip sakant tai yra 99,(9)% muzikos, taciau asmeniskai ash si termina naudoju tik toms grupems kurioms px i muzika, jos kokybe, kurioms rupi tik slamantys. wa tai ash wadinu komercija
jei butu px i kokybe ar kzka pan , tai ta grupe nei velnio tu slamanciu neuzsidirbtu
tie kurie groja rusiuose ir trukdo kaimynams ramu gyvenima, tie nesusije su komercija......vnz nera bapkiu nera BEVEIK nieko, o juk atlikejas nori kad ji isgirstu ne tik kaiminysteje gyvenancios bobulytes ir nenori visa gyvenima groti su ta pacia paluzusia gitara ir visa kita
sejp is tikruju komercija yra wisa muzika, is kurios muzikantas nors kazkiek uzdirba, kaip sakant tai yra 99,(9)% muzikos, taciau asmeniskai ash si termina naudoju tik toms grupems kurioms px i muzika, jos kokybe, kurioms rupi tik slamantys. wa tai ash wadinu komercija
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
visiskai nekomerciniu grupiu deja beveik visiskai nera...visur vis tiek slypi dalis komercijos...as pats didelio demesio i tai ar komercija ar nea beveik neskiriu...svarbu kad man patiktu... ir aisq bent prasme butu...
komercija yra dvieju tipu:
1. kai atlikejas tera grazus veidelis - viskas padaryta kieno nors kito. tai tik pinigu kalimas ir norejimas atsidurti ant zurnelio virselio. tai yrta grynoji komercija. neretai vadainama pop {popular}
2. Kai kuriama tai kas norima. ir tokiu budu uzsidirbama.
nekomercija, mano supratimu, kai grojimas tera hobis ir tu uz tai negauni nieko arba gauni supermazai. kai is to pradeda gamintis $ - welcome to komercija.
____________________
Kristupas Kolumbas isrado Ameriga!
muzika yra viena nuostabiausių meno rūšių. Muzika - menas. Kiekvieno žmogaus sukurtas individualus menas. Niekas negali tau įsakinėti apie ką dainuot, ar kokį bytą imti - viskas yra tavo saviraiškos laisvė. Muzika gali būti prekė, tačiau ne per šimtus rankų parduodama. Aš griežtai prieš komerciją muzkoje.
____________________
You're The Center Of Adrenaline
Gera lygtis {;
Prekė prekei nelygu - gali btūi komercinė,bet gera muzika ir dėl to jos nurašyti {jei patinka,bet tas stebūklingas žodelis - KOMERCIJA) nereiktų. Todėl manau,kad komercija muzikoje nėra smerktinas,kaip tik - sveikintinas reiškinys,aišku,su visais minusais ir pliusais,išvedžiojimais ir pan...
Kas dėl MTV,nemanau,kad ten Totaliai viskas yra sh - ten grojama tai,kas patinka masei žmonių - tai nereiškia,kad tai - bloga muzika. Skonis negali būti geras ar blogas.Tik priimtinas arba nepriimtinas.O kas nepriimtina,nereiškia,kad bloga,Tiek.[/b[
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. lapkričio 26 d. 18:30:51
____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
2005 m. lapkričio 26 d. 18:16:35
komercija MUZIKOJE yra blogai tuomet, kai grupe ar atlikejas apleidzia savita stiliu ir ima glaustis prie populeresnio, idant siuo budu uzdirbtu daugiau pinigu.
komercija-neisvengiama, taciau ji nebutinai totaliai neigiamas reiskinys.
2005 m. lapkričio 26 d. 18:05:38
aaa man kazkaip juokinga daros kai visi cia lyg susitare varo ant komerciniu gabalu ... ;
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. lapkričio 26 d. 18:05:08
sejp is tikruju komercija yra wisa muzika, is kurios muzikantas nors kazkiek uzdirba, kaip sakant tai yra 99,(9)% muzikos, taciau asmeniskai ash si termina naudoju tik toms grupems kurioms px i muzika, jos kokybe, kurioms rupi tik slamantys. wa tai ash wadinu komercija
jei butu px i kokybe ar kzka pan , tai ta grupe nei velnio tu slamanciu neuzsidirbtu
Koks tu naivus....
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. lapkričio 26 d. 17:34:33
2005 m. lapkričio 26 d. 17:23:41
____________________
I like my coffee black as my metal.
2005 m. lapkričio 26 d. 16:18:42
sejp is tikruju komercija yra wisa muzika, is kurios muzikantas nors kazkiek uzdirba, kaip sakant tai yra 99,(9)% muzikos, taciau asmeniskai ash si termina naudoju tik toms grupems kurioms px i muzika, jos kokybe, kurioms rupi tik slamantys. wa tai ash wadinu komercija
jei butu px i kokybe ar kzka pan , tai ta grupe nei velnio tu slamanciu neuzsidirbtu
2005 m. lapkričio 26 d. 14:49:52
____________________
Pumpkin seed
2005 m. lapkričio 26 d. 14:45:48
2005 m. rugsėjo 23 d. 12:35:27
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
2005 m. rugsėjo 21 d. 12:18:03
2005 m. rugsėjo 19 d. 15:58:06
____________________
Then it comes to be that spoothig light At the end of your tunnel Was just a freight train comin' your way
2005 m. rugsėjo 17 d. 22:15:11
1. kai atlikejas tera grazus veidelis - viskas padaryta kieno nors kito. tai tik pinigu kalimas ir norejimas atsidurti ant zurnelio virselio. tai yrta grynoji komercija. neretai vadainama pop {popular}
2. Kai kuriama tai kas norima. ir tokiu budu uzsidirbama.
nekomercija, mano supratimu, kai grojimas tera hobis ir tu uz tai negauni nieko arba gauni supermazai. kai is to pradeda gamintis $ - welcome to komercija.
____________________
Kristupas Kolumbas isrado Ameriga!
2005 m. rugsėjo 17 d. 09:30:28
____________________
Life sucks.
2005 m. rugsėjo 15 d. 17:27:20
muzikos profesionalumo iur gerumo prasme>blogai
cia manau nepalyginsi kokio robio su kokiais Kreator...ir taip aisku kas geriau
____________________
The Riddle Wants To Be...
2005 m. rugsėjo 15 d. 17:21:10
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. rugsėjo 15 d. 14:31:06
____________________
You're The Center Of Adrenaline
2005 m. rugsėjo 15 d. 11:14:49
komercija + muzika= preke.
= prekes ne visada buna kokybishkos.
Gera lygtis {;
Prekė prekei nelygu - gali btūi komercinė,bet gera muzika ir dėl to jos nurašyti {jei patinka,bet tas stebūklingas žodelis - KOMERCIJA) nereiktų. Todėl manau,kad komercija muzikoje nėra smerktinas,kaip tik - sveikintinas reiškinys,aišku,su visais minusais ir pliusais,išvedžiojimais ir pan...
Kas dėl MTV,nemanau,kad ten Totaliai viskas yra sh - ten grojama tai,kas patinka masei žmonių - tai nereiškia,kad tai - bloga muzika.
Skonis negali būti geras ar blogas.Tik priimtinas arba nepriimtinas.O kas nepriimtina,nereiškia,kad bloga,Tiek.[/b[
2005 m. rugsėjo 14 d. 19:40:38
komercija ir muzika derinasi taip pat kaip zuvis ir pienas!
mmmm...zuvis ir pienas....
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. rugsėjo 14 d. 08:49:31
komercija ir muzika derinasi taip pat kaip zuvis ir pienas!