Whatsername rašė: nu man tie lietuviu aktoriai visi panasus, neatskyriau kuris ten kuris... Izabeles Sorijano ar storules Valentinos as beje neziuriu...
ziurejau ir netikejau, kad lietuviai suko sita filma. jei axx filmai buvo labiau televizinio zanro, tai dievu miskas buvo tikru tikriausias vaidybinis filmas. rasau 10.
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis
Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
ne, ne, tu nesupranti. ash lb norejau paskaityt, zhinai, kai wisi man pripasakojo, kokia ten hipowa knyga, tipo lb shauni ir tt.
bet pasiemiau, perskaichiau gal du skyrius ir.. ir wiskas! nepasakychiau, kad ji man per sunki, ar kad ash jai per mazha.. ar dar kaip nors protingai. papraschiausiai man nepatinka jo rashymo stilius ir ash negaliu skaityt. tiesa sakant, skaitydama jauchiu kone fizini skausma..
Visi čia kiek matau iš filmų tikisi žiaurumo,trumpumo, veiksmo ir bukumo dozės. O ko norėti.
O filmas ne autentiškas knygai,nes tai ne knyga ir tik jos motyvais.Ar jūs tokie buki, kad nesuprantat ką kiti dešimt kartų jums rašė??
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
tai niekas ir nesake, kad sitas filmas, knygos ekranizacija tai buvo kazkas panasaus i tai, kai rezisierius perskaites knyga pastato filma, taip kaip jis ta knyga suvoke.... zodziu kazkas tokio.
____________________
Its funny how from simple things,
The best things begin.
Don't let your mind rule over your heart...
Nu as snd ziurejau tai napasakyciau, kad lbai suzavejo, bet siaip tai visai nieko... tik ganetinai ilgas tai atsibodo sedeti ir kojos nutirpo,..ir siaip tikejausi kazko ziauresnio..
nu bet negaliu sakyti kad jis labai blogas,visai nieko
jau paziurejo.. siek tiek nuvyle, bet taip tai viskas neblogas.. knyga daug geresne. filme daug kas perteikta netaip.. bet tingiu cia rasyt, kas buvo ne taip.. nes jau cinema.lt parasiau
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. sausio 21 d. 13:05:21
nu man tie lietuviu aktoriai visi panasus, neatskyriau kuris ten kuris... Izabeles Sorijano ar storules Valentinos as beje neziuriu...
pati kalta
2006 m. sausio 20 d. 18:26:25
o knyga taj tikraj SUPER
2006 m. sausio 20 d. 17:44:49
____________________
pasaulis neteko daug geniju, ensteinas mire, bethovenas apkurto, o va jau ir man galva skaudet pradeda..:D
2006 m. sausio 20 d. 13:00:23
____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
2006 m. sausio 19 d. 20:40:53
____________________
-
2006 m. sausio 18 d. 20:49:38
2006 m. sausio 18 d. 12:54:45
____________________
pasaulis neteko daug geniju, ensteinas mire, bethovenas apkurto, o va jau ir man galva skaudet pradeda..:D
2006 m. sausio 18 d. 10:53:21
2006 m. sausio 17 d. 22:13:08
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
2006 m. sausio 15 d. 09:58:05
____________________
-
2005 m. lapkričio 23 d. 18:16:17
____________________
for a life without rules
2005 m. lapkričio 23 d. 17:16:23
____________________
And you and you and you! Party people;D
2005 m. lapkričio 21 d. 17:13:58
____________________
Zmogus sutwertas ne pralaimeti... Zmogu galima sunaikinti, taciau nugaleti jo neimanoma... Ernest Hemingway
2005 m. lapkričio 21 d. 17:02:43
bet pasiemiau, perskaichiau gal du skyrius ir.. ir wiskas! nepasakychiau, kad ji man per sunki, ar kad ash jai per mazha.. ar dar kaip nors protingai. papraschiausiai man nepatinka jo rashymo stilius ir ash negaliu skaityt. tiesa sakant, skaitydama jauchiu kone fizini skausma..
2005 m. lapkričio 21 d. 16:58:19
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. lapkričio 21 d. 16:54:42
param param param param - - - kaip man ta knyga nepatinka..
2005 m. lapkričio 21 d. 16:50:21
O filmas ne autentiškas knygai,nes tai ne knyga ir tik jos motyvais.Ar jūs tokie buki, kad nesuprantat ką kiti dešimt kartų jums rašė??
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. lapkričio 21 d. 16:25:09
____________________
Its funny how from simple things, The best things begin. Don't let your mind rule over your heart...
2005 m. lapkričio 21 d. 16:13:14
nu bet negaliu sakyti kad jis labai blogas,visai nieko
____________________
Shine On You Crazy Diamond.
2005 m. lapkričio 21 d. 15:34:45
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis