Hmz. .aš kiek girdėjau apie tą ekranizaciją tai vieni minusai. O kaip paskaičiau jūsų komentarus pamačiau kad gal ten ir geras filmas visai. Esmė, kad pats jo nemačiau . .bet tikiuosi pamatysiu
Labai geras filmas. Negalvojau, kad lietuviai gali taip profesionaiiai ir tikroviskai padaryti. Labai puikiai perteiktos ziaurumo scenos. Ypac isimine, tiek paskaicius knyga, tiek paziurejus filma "vaziuojant i konclageri dantis geriau palikti namie".
____________________
rather be a bandit than a lover
Bent jau knyga tai man lb.patiko.Ten pasakoja apie šiurpius įvykius,gyvenimą tuose lageriuose su pašaipa,humoru.Smagu skaityti.Kaip pats B.Sruoga sakė apie savo knyga, pakaruokliškas humoras.O filmą taip labai norėčiau pamatyti tik nelabai yra galimybių.
citreenka, pasiroda kad mana tews turejau knyga "dievu miskas" nusipirkes, ir tureja TADO BLINDOS 4 DALIS.... jauti?!;/ bet reikeja pinigu ir nunese 4 pilnus maisus ivairiu knygu i biblioteka...
Vakar buvau, tikrai neblogas filmas, nesigailiu kad buavu. Tik vienas minusas (?)
tie tikrieji ziaurumai kokius patirdavo zmones ten nebuvo perteikti... Labai maza dalis..
ice_dream (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 29 d. 17:21:40
rytoj eisiu...
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
Maciau ir patiko, tikrai geras. Aisku, knyga geresne, bet taip visada buna - jei knyga labai gera, negalima pagal ja pastatyt geresnio filmo. Siaip patiko, kad taip pat gerai perteikta ironija, tikrai neblogai susuktas filmukas. Eiciau dar karta
____________________
Sakyk, ką galvoji,
Galvok, ką sakai.
ziauriai noriu pamtyti sita filma..ziaurus tikriausiai,bet knyga man patiko,tai ir filmas turetu patikti..
____________________
Nusivylusiems - meile - tai ne poetu issigalvojimas....
Egoistams - jei tikiesi kazka gauti,visu pirma privalai duoti....
Vejavaikiams - gyvenimas bet kuria sekunde gali apsiversti....
Visiems kitiems - tikra meile - tai jega,galinti nugaleti net mirti
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. spalio 14 d. 16:08:51
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2005 m. spalio 10 d. 18:19:22
2005 m. spalio 10 d. 18:16:02
eth,slepkites infantilai, nezinantys ,kas yra balys sruoga.
____________________
i'll be sorry, once you've said. i'm not sorry. bang! you're dead.
2005 m. spalio 9 d. 16:42:00
____________________
. .debesys buvo taip zemai . .kad norint buti po jais . .reikejo pasilenkti . . . . .
2005 m. spalio 9 d. 15:05:43
2005 m. spalio 9 d. 15:00:35
Tiesiog lb daug geru nuomoniu apie ja girdejau.
2005 m. spalio 9 d. 14:56:22
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. spalio 9 d. 14:40:27
2005 m. spalio 3 d. 18:11:40
dbr skaitau knyga.... ooo, warge. "trepu-trepu, shlepu-shlepu". man rodos ash kazhko lb neraukiu....
2005 m. spalio 1 d. 15:51:29
2005 m. spalio 1 d. 15:25:03
____________________
...tuo tarpu ir uzteks.
2005 m. spalio 1 d. 14:33:23
tie tikrieji ziaurumai kokius patirdavo zmones ten nebuvo perteikti... Labai maza dalis..
2005 m. spalio 1 d. 12:48:21
____________________
IMPOSSIBLE IS NOTHING
2005 m. rugsėjo 29 d. 17:21:40
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. rugsėjo 29 d. 17:13:54
____________________
Sakyk, ką galvoji, Galvok, ką sakai.
2005 m. rugsėjo 29 d. 16:53:35
____________________
Nusivylusiems - meile - tai ne poetu issigalvojimas.... Egoistams - jei tikiesi kazka gauti,visu pirma privalai duoti.... Vejavaikiams - gyvenimas bet kuria sekunde gali apsiversti.... Visiems kitiems - tikra meile - tai jega,galinti nugaleti net mirti
2005 m. rugsėjo 28 d. 16:42:04
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugsėjo 28 d. 16:38:18
lb lb lb laukiu, nes man atrodo nerealus filmas
dar kazhkur knyga dulejo, rejkia susirast ir paskaityt
2005 m. rugsėjo 28 d. 16:19:02
____________________
AS graziausia!!!
2005 m. rugsėjo 28 d. 10:54:54
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X