Vakar buvau šiame filme.Nustebino.Netgi labai.Lietuviai juk tokie niūrūs žmonės,į įvykius,kurie vyko anuop metu,žvelgia tik su nuoskaudomis ir skausmu.O filme gretinama situacijų beveltiškumas ir originalus humoras.Na taip,knyga tragikomiška,bet tokio požiūrio ir perteikimo nesitikėjau.
Filmas nėra tobulas,nes labai "išlenda" teatrališkumas,"neskoningas lietuvškums",bet visumoje - 9 balai.Tikrai vertas dėmesio.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis
Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
filmas vykes. man labai patiko...kaip tik ji maciau per premjera.
gyvenimas koncentracijos lageriuose perteiktas labai tikroviskai. tikejausi baisesiniu siuzetu, taciau...nebuvo tokiu vietu, kurios keltu pasibjaurejima. musimo scenos man pasirode kiek nenaturalios ar perdetos. bet tai nenuostabu, kadangi zmogaus protas negali to suvokti. to kas vyko tuo laikotarpiu. puikiai perteikta ironija.
verta nueiti ir pamatyti si filma.
norėčiau pamatyti, nes knyga man labai patiko. Be to, ten masinėse scenose vaidins lietuviškos popmuzikos žvaigždė Minedas
O ar vykęs filmas, galėsiu pasakyti tik jį pamačiusi.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Turbut ne vienas esat perskaite Sruogos "Dievu miska" ir matet reklama, kad jau yra pastatytas filmas pagal jo rankrascius. Siandien jau rodomas kino ekranuose. Gal kas eisit? Kaip manot ar vykes filmas? Ar pavyko perteikti kas vyko koncentracijos lageriuose?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 28 d. 10:53:43
Filmas nėra tobulas,nes labai "išlenda" teatrališkumas,"neskoningas lietuvškums",bet visumoje - 9 balai.Tikrai vertas dėmesio.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. rugsėjo 28 d. 07:55:37
____________________
"Fizine prasme laikas yra griovejas,nors dvasine jis dazniau buna atgaivintojas" T. M. R
2005 m. rugsėjo 25 d. 16:36:29
____________________
Life sucks.
2005 m. rugsėjo 25 d. 14:22:10
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
2005 m. rugsėjo 24 d. 17:16:36
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. rugsėjo 24 d. 17:00:05
gyvenimas koncentracijos lageriuose perteiktas labai tikroviskai. tikejausi baisesiniu siuzetu, taciau...nebuvo tokiu vietu, kurios keltu pasibjaurejima. musimo scenos man pasirode kiek nenaturalios ar perdetos. bet tai nenuostabu, kadangi zmogaus protas negali to suvokti. to kas vyko tuo laikotarpiu. puikiai perteikta ironija.
verta nueiti ir pamatyti si filma.
2005 m. rugsėjo 23 d. 10:46:32
O ar vykęs filmas, galėsiu pasakyti tik jį pamačiusi.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2005 m. rugsėjo 23 d. 10:43:41