Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krepšinis: Ispanija - Kroatija (2005 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 14:13:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nzn kas cia ant ko raunasi, bet susitikit ir issiaiskinkit viena karta, nes uzknisa i jusu rietynes music'e ziureti.

____________________
Parašas.
Atsakyti
NegativeDaDeep (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:56:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR >> jo chia tas pac,jis kajp wisad rawnasi ant manes..

____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad I hear you talkin' but I ignore it Cause you garbage and your rhymes borin' So keep standin' on the corner, the thrash-man will collect you in the mornin' Sunaikinsiu tavo karjerą trim pirmom eilutėm, tai bus tik pirmas barjeras,nes parašysiu geriau nei tu parašysi gyvenime,per dvi minutes Tha War Is On http://odb.tinkle.lt
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:53:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oh no.... tik nesakykit kad Encore yra kwon ir Sometimes?... vel prasides judvieju nesamones?

____________________
Parašas.
Atsakyti
NegativeDaDeep (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:43:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Encore >> neacibodo apie mane kalbet?rimtai,pasakyk tu gejus?

____________________
Negative Tha Deep a.k.a MDP From Da RnG Squad I hear you talkin' but I ignore it Cause you garbage and your rhymes borin' So keep standin' on the corner, the thrash-man will collect you in the mornin' Sunaikinsiu tavo karjerą trim pirmom eilutėm, tai bus tik pirmas barjeras,nes parašysiu geriau nei tu parašysi gyvenime,per dvi minutes Tha War Is On http://odb.tinkle.lt
Atsakyti
Encore
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:36:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, nukrypom, o kam yra diskusijos, jeigu ne nuo jų nukrypti. Kodėl man sakykim atrodo, kad NegativeDaDeep yra 12 metų? Be galo keistas klausimas. Ats.: paskaityk 1 jo žinutę. Karoče aš irgi nesu 20 metų, bet bent rašyt moku (beje, man 14).

____________________
Do you want an Encore? Do you wanna more cookin' raw with this Klp boy? So it's like the one last time, try to make 'em some noise I'm cruisin' now round the way, Wit a hand in ma pocket (hand in ma pocket) New diss in its way Wit ma hand in da pocket (hand in ma pocket)
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:32:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Encore> aisku gali buti. del to ir parasiau "skaitaisi" siaip pamates komentarus kazkodel pagalvojau, kad mr_brightside yra 12-13 metu paauglys. bet mes nukrypom nuo temos

____________________
Parašas.
Atsakyti
Encore
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:30:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žinai... Aš irgi galiu parašyt kad man 20... Music.lt info labai jau tokia...

____________________
Do you want an Encore? Do you wanna more cookin' raw with this Klp boy? So it's like the one last time, try to make 'em some noise I'm cruisin' now round the way, Wit a hand in ma pocket (hand in ma pocket) New diss in its way Wit ma hand in da pocket (hand in ma pocket)
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:29:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Encore> bent jau taip infoj parasyta

____________________
Parašas.
Atsakyti
Encore
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:28:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
20metis zmogus

Tuo aš didžiai abejoju.

____________________
Do you want an Encore? Do you wanna more cookin' raw with this Klp boy? So it's like the one last time, try to make 'em some noise I'm cruisin' now round the way, Wit a hand in ma pocket (hand in ma pocket) New diss in its way Wit ma hand in da pocket (hand in ma pocket)
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:24:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o dar 20metis zmogus skaitaisi...

____________________
Parašas.
Atsakyti
Greven (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:24:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
,,zenges cia, vilti mesk i sali"...So, Answer, neieskok teisybes, nes bent jau cia jos nera...Shlamshtas visa tai...

Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:20:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside> ash tik isreiskiau savo nuomone apie tavo subrendima ir intelekta. stai ir viskas.

____________________
Parašas.
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:19:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taigi... politika krepsinyje, taip iseina?

____________________
Parašas.
Atsakyti
mr_brightside
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:18:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tu cia filosofuot ir vaidint protinga ruosiesi? man ner pointo , einu hearts- rangers ziuret

Atsakyti
Encore
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:16:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside rašė:
juk slykstynes visi srbai yra.

Be galo kvailas ir vaikiškas požiūris.

____________________
Do you want an Encore? Do you wanna more cookin' raw with this Klp boy? So it's like the one last time, try to make 'em some noise I'm cruisin' now round the way, Wit a hand in ma pocket (hand in ma pocket) New diss in its way Wit ma hand in da pocket (hand in ma pocket)
Atsakyti
AnsweR
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:16:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside rašė:
dejau, mano aplinkoj visi supranta

sitoks komentaras irgi ne itin intelekta isryskina... tipo pagal bandos instinkta jugus gali vadinti slykstynem?

____________________
Parašas.
Atsakyti
mr_brightside
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:13:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man geda del dariaus songailos ir dainiaus salengos

Atsakyti
mr_brightside
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:12:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
juk slykstynes visi srbai yra.

Atsakyti
Encore
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:12:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man gėda. Dėl Dovidavičiaus...

____________________
Do you want an Encore? Do you wanna more cookin' raw with this Klp boy? So it's like the one last time, try to make 'em some noise I'm cruisin' now round the way, Wit a hand in ma pocket (hand in ma pocket) New diss in its way Wit ma hand in da pocket (hand in ma pocket)
Atsakyti
mr_brightside
2005 m. rugsėjo 24 d. 13:12:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dejau, mano aplinkoj visi supranta

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Glasvegas Glasvegas
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 167
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 153896