įdomu kas tęsia tą naikinimą ir kam tai turi konkrečios naudos? ;>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Siaip labai noreciau kokiem keliem menesiams isvaziuoti, bet niekada nepasilikti. Visdelto seima, draugai..
____________________
Pagelto pirstai nuo prasto tabako
ruduoKas beko daro savo
Pridedu ranka prie gelstanciu lapu
jos visai nesimato
taip ir stovim
berankiai
V.L
Ne. Nemanau. Patinka man Lt. Ar bent noriu padaryti ją tokią, kad patiktų.
Keliaut keliausiu. Būtinai. Daug. Kelionės - gėris.
Bet pagrindinis atskaitos taškas visada bus čia, tėvynėje. Tikiuosi.
Grįšiu.
____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
kai kalba zinai,tai nelabai jauciasi ta emigracija.as lietuvoj daugieu jauciuosi emigrantas.ha
is Stocholmo atskrendi greiciau i namus,negu is Vilniaus parvaziuoju i Ukmerge.
Šiaip esu prieš išvykimą visam gyvenimui, tačiau daug kas sakosi išvyksią metams, dvejiems, o taip ir negrįžta. Aš maniau, kad niekada neišvyksiu, bet niekada nesakyk niekada, nors db neplanuoju.. xD
____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
Mokytis emigruosiu keletai metų. (trims-keturiems). Ir kažkur dar šeši žmonės kartu su kuriais gyvensiu turbūt. Tuo pat metu užsidirbęs, pakeliausiu, ten kur norėčiau, ko negalėčiau sau leisti, likdamas čia..
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Nocturnal_Ritual rašė: O kam dar delst? Važiuok šiemet, pabaigus mokyklą. Nepagalvojai, kad galbūt per tave kažkoks žmogus, kuriam patinka čia, Lietuvoje, ir čia jis planuoja kurti savo ateitį, neteks vietos universitete? Vistiek valstybei iš tavęs jokios naudos, tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
dingusi_kazkur rašė: Ir iš tikro: kodėl gi Tau nevažiavus iškart iš čia, kur ir švietimas geresnis, anot Tavęs?
Egoistiška ar ne, ne viskas taip paprasta kaip atrodo. Už mokslą apmokės tėvai, dėl kurių būtent ir negaliu iškarto taip gražiai iš čia iššuoliuot.
____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
Mirtis rašė: Bėkit, bėkit Žinau N atvejų, kai tokie antilietuviai kruvinom ašarom verkė, nes... grįžt atgal pasirodė ne taip jau paprasta
Anyway, man be jų net geriau. Pozityvesnė atmosfera pasidaro.
niu cia gal tas versliukas jop?" tautieciu apiplesinejimas ir zlugdimas"?pas tokius papuolus ir i Lt gryst nelabai norisi.niu nebent jai kokiam kaime gyvweni tai gal ir px,bet jaigu ne tai patys suprantat.......
renny rašė: dabar negaleciau pasakyti ar begsiu. jei bus toks atvejis kad niekur neistosiu negausiu darbo (labai daznas atvejis) tai tada leksiu ir as. bet is tikruju man gerai ir cia. nuvaziavus TEN prasideda ilgesys ir t.t...
niu kad Lt dabar su darbais tikrai turbut problemu nieraar ne?aisku kitur galima daugiau uzsidirbtjai turi artmu zmoniu kurie tau yra brangus,tai vietoj taves tikrai nevaziuociau
aš taip pat manau. dar žinant kaip 'kokybiškai' vyksta statybos ir kokios kainos tikrai nelabai logiška klimpti į paskolas, kad iš tavo vargo kitas lobtų. tiek metų valdė AMB, kuris vadinasi socialdemokratu dabar, o socialdemokratijos 0 Lietuvoj.
'Ar gali būti kitaip?
Gali. Tai labai paprasta – atsikratyti Šeimininko ir patiems tapti savo reikalų šeimininkais, t.y., piliečiais. Daug šalių tokias reformas darė ir padarė. Reikia tik pasimokyti iš jų ir žengti pirmyn. Patiems tapus šeimininkais, labai paprasta sutvarkyti ir visas kitas mūsų valstybės gyvenimo sritis'
Aš norėčiau pakeliaut. Pamatyt koks gyvenimas ten, palygint. O gal kur nors kitur bus geriau? Vidus šaukias savo, o čia savo aš nerandu. Tai labai blogai? Tikriausiai.. Reikėtų pasilikt čia, be jokių asmeniškumų ir padėt užsidirbt dideliem ponam kruvas pinigų.. Ir tikrai norint nusipirkt butą tektų imt didelę paskolą.. kurią nežinia už kiek laiko galima būtų išsimokėt. Ir kam būtų iš to nauda? He, visgi spėju , jog ne man.. Bet kaip ten bus iš tikrųjų gyvenimas parodys.
mano įsitikinimu Lietuva nieko nedarydama eina į bedugnę. taigi jeigu savaime (plauksim pasroviui) tai ten ir atsidursim.
bet tada aš ir mano vaikai ne šioj šaly gyvens seimo rinkimai ir bus matyt. ne toks jaunas esu, kad spėtų pasikeisti visa šalis per tą laiką kai man reiks imti paskolas butui, mašinai ir t.t.
Lietuvoj dar daug ko nera, nes esam idulkinti sovietu ir buki, dar be to mus vis dar dulkina: isijungi sestadienio diena tv3 ir rodo rusiska tuscia atseit humoro laida . Tai turim atsigaut iki kito nepriklausomybes praradimo.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. balandžio 25 d. 17:29:02
____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
2008 m. balandžio 25 d. 16:18:19
įdomu kas tęsia tą naikinimą ir kam tai turi konkrečios naudos? ;>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2008 m. balandžio 25 d. 15:50:02
Buvo miglotas kovo rytas,
Šalta rasa dar nenukritus.
Saulutė rengėsi tekėt –
Mus vežė Sibiran(Airijon) kentėt. /2x2/
Atrado mus bemiegančius,
Saldžius sapnus sapnuojančius.
Mes netikėjom niekados,
Kad mus išveš iš Lietuvos. /2x2/
Išdavė mus ne svetimi –
Kaimynai ir pažįstami. (Valdžia sava bet jos nekenčiam?)
Išvežė mus čionai kentėt,
Tėvynės savo neregėt. /2x2/
Apleidom turtus ir namus,
Plačius laukus ir sodelius.
Apleidom sesės darželius
Ir jauni broliai – žirgelius. /2x2/
Atskyrė tėvus nuo vaikų,
Brolius ir seses – nuo draugų.
Nuvežė mus toli toli,
Niekaip sugrįžti negali. /2x2/
aš visad sakiau, kad komunistų pradėtas darbas - lietuvių tautos naikinimas, yra tęsiamas iki šiol.
2008 m. kovo 28 d. 17:45:24
____________________
Pagelto pirstai nuo prasto tabako ruduoKas beko daro savo Pridedu ranka prie gelstanciu lapu jos visai nesimato taip ir stovim berankiai V.L
2008 m. kovo 26 d. 22:29:48
Keliaut keliausiu. Būtinai. Daug. Kelionės - gėris.
Bet pagrindinis atskaitos taškas visada bus čia, tėvynėje. Tikiuosi.
Grįšiu.
____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
2008 m. kovo 2 d. 00:45:44
is Stocholmo atskrendi greiciau i namus,negu is Vilniaus parvaziuoju i Ukmerge.
2008 m. kovo 1 d. 17:54:20
____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
2008 m. kovo 1 d. 11:25:17
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2008 m. kovo 1 d. 02:21:21
2008 m. kovo 1 d. 02:01:46
O kam dar delst? Važiuok šiemet, pabaigus mokyklą. Nepagalvojai, kad galbūt per tave kažkoks žmogus, kuriam patinka čia, Lietuvoje, ir čia jis planuoja kurti savo ateitį, neteks vietos universitete? Vistiek valstybei iš tavęs jokios naudos, tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
Ir iš tikro: kodėl gi Tau nevažiavus iškart iš čia, kur ir švietimas geresnis, anot Tavęs?
Egoistiška ar ne, ne viskas taip paprasta kaip atrodo. Už mokslą apmokės tėvai, dėl kurių būtent ir negaliu iškarto taip gražiai iš čia iššuoliuot.
____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
2008 m. vasario 29 d. 20:23:53
____________________
Triokšt
2008 m. vasario 29 d. 19:25:22
2008 m. vasario 29 d. 19:19:27
Bėkit, bėkit
Anyway, man be jų net geriau. Pozityvesnė atmosfera pasidaro.
niu cia gal tas versliukas jop?" tautieciu apiplesinejimas ir zlugdimas"?pas tokius papuolus ir i Lt gryst nelabai norisi.niu nebent jai kokiam kaime gyvweni tai gal ir px,bet jaigu ne tai patys suprantat.......
2008 m. vasario 29 d. 19:11:01
dabar negaleciau pasakyti ar begsiu. jei bus toks atvejis kad niekur neistosiu negausiu darbo (labai daznas atvejis) tai tada leksiu ir as. bet is tikruju man gerai ir cia. nuvaziavus TEN prasideda ilgesys ir t.t...
2007 m. lapkričio 11 d. 20:46:14
'Ar gali būti kitaip?
Gali. Tai labai paprasta – atsikratyti Šeimininko ir patiems tapti savo reikalų šeimininkais, t.y., piliečiais. Daug šalių tokias reformas darė ir padarė. Reikia tik pasimokyti iš jų ir žengti pirmyn. Patiems tapus šeimininkais, labai paprasta sutvarkyti ir visas kitas mūsų valstybės gyvenimo sritis'
2007 m. lapkričio 11 d. 20:19:13
____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
2007 m. lapkričio 11 d. 19:58:52
bet tada aš ir mano vaikai ne šioj šaly gyvens
2007 m. lapkričio 11 d. 17:35:57
____________________
All things to all men
2007 m. lapkričio 11 d. 17:30:11
2007 m. lapkričio 11 d. 17:17:57
____________________
All things to all men