Norėčiau studijuoti užsienyje. Ale kas nenorėtų..
Ir šiaip, ko gero važiuosiu padirbėti, pliusas yra tas, kad mano brolis ten beveik 3 metai ir grįžti artimiausiu metu neketina. Žinoma tokia galimybė laaabai vilioja.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
nu ir dar jeigu apie Lietuvos žiniasklaida, tai ji iteigia žmonėms, kad jie protingi ir gali rinktis ir iš karto siūlo konkretų pasirinkimą. nors apskritai visa žiniasklaida tai iteigia. tai mažina žmonių savistabą (refleksiją), kurios labai trūksta Lietuvoje. t.y. žmonės per silpni pripažinti savo kvailumą ir klaidas. Mane tai labai užknisa nes vakaruose žmonės paprasčiausiai moka išrinkti protingiausius į valdžią todėl ir klesti. Lietuvoj gi "kaip čia aš už kažką kvailesnis"
Man patiko šitas:
Kiek besvarstytum, išryškėja keli pagrindiniai pasirinkimo variantai:
1. Toliau būti abejingam (būti apolitišku, nepilietišku ir balsuoti už 'partiją' „man dzin“);
2. Kartu su sitema plaukti pasroviui ir „rinktis atsakingai“ (loterija be bilieto);
T.y. išsirinkti mažiausią blogybę, kuri atėjusi į valdžią taps didele. o t.y. bet kuriuo atveju pralošti nes iš blogybės - tik blogis.
3. Pritarti judėjimo „Kitas pasirinkimas“ nuostatai („prieš visus“);
Gadinti biuletenius išbraukiant visas partijas.
4. Įsijungti į naujų ideologija paremtų politinių jėgų kūrimą.
Ne.
Jei išvažiuoti, tai jau baigus mokslus čia pasibastyti po pasaulį... Ne į Airiją ir ne UK, bet kur nors, tarkim, į Islandiją... Kur nors, kur papilnėtų ne tik kišenė, bet ir siela.
Vis vien, myliu Lietuvą. Jeigu čia negerai, turi būti tokių, kurie lieka ir padaro gerai...
ne, niekas nenusigers Mes esam labiausiai nusigere, pirmoji pokolonijene karta, o toliau tik geres.
Man pvz. tai cia ziauriai patinka. Del bendruomines Lietuvoje nebuvimo tai esi daugmaz teisus teisus xdm(nors, manau, kad su laiku atsiras), bet as turejau galvoje betkokia visuomenine veikla, kurios Lietuvoje be parkiu gali imtis, o uzsienieje niekaip, buti dalimi kazko, tiesiog buti, o ten tu esi pasmerktas patogiai egzistencijai(cia bandau atkartoti Donskio minti). Siaip sutinku su viskuo. Del ziniasklaidos, tai susiprate randa alternatyvas, pvz. internete bernardinai.lt kur tikrai kazka gali perskaityt gero, nros irgi reikia atsirink tarp religijos fanatiku. Bet reikia tik noret, dziugu, kad cia dar yra zmoniu, kurie yra patenkinti, kad turi shaknis, isvis cia belenkaip gerai.
būtent, kad daug tokių kuriems visur blogai. o t.y. tiesiog yra vergai ir nežino ko nori. LT žiniasklaida būtent tokias nuomones ir kuria - priešina visuomenę.
Buvo labai gera paskutinę praito sezono "Be pykčio" - ten ir buvo kalbama, kad yra 2 Lietuvos: žiniasklaidos vaizduojama ir reali. Aš dar pridėčiau 3 - realios savivaldos nebūvimas atkerta ir sukuria elito Lietuvą. https://www.lrt.lt/archyvas/ 2007 05 30 laida
iš esmės pritariu invisible_man, dzimas ir kitiems kai sako, kad galima ir čia gyvenimą gražų kurtis. Iš tikro univere, draugų rate ir t.t. gyvenimas visai ne juodas, o nuostabus . galų gale pasidomėjus gali rasti ir dorų politikuojančių žmonių. Tai tikrai didelis kiekis žmonių kuriuos matai kaip gražią Lietuvos dalį ir ateitį. Dėja dar nėra kritinės jų masės. aš iš tų, kurie negali kurti savo gyvenimo tik sau. aš taip džiaugtis nemoku. todėl viena iš emigracijos priežasčių būtų likusi Lietuvos visuomenės dalis, kuriai dažnai jaučiu antipatiją ir kuo toliau tuo sunkiau ją slopinti. nes jie daro veiksmus, kurie prieštaraują klestinčios Lietuvos vizijai. pvz., renka ir renka visokius suvirintojus, komunistus ir lakūnus į valdžią, o paskui tą pačią valdžią kaltina lyg jie jos nebūtų išrinkę. t.y. nesuvokia ko nori. nesuvokia, kad yra pavergti žiniasKLAIDOS, demagogijos...
Dzimas rašė: Lieku LT. Emigracija pateisinu gal tik keliais atvejais, kai nera alternatyvu. Bet kai juodas paauglys sako kaip cia blogai, kaip jis cia nelaimingas, tai... Ar tu ten busi laimingas? Susilauksi daugiau pavirshutines pagarbos, demesio, bet tu ten busi NIEKAS. Kokia konstruktyvia veikla tu ten galesi uzsimt? Visi zmones jaucia poreiki priklausyti bendruominei, zinot kokiai bendruominei jus ten galesit priklausyt? EMIGRANTU. Busit mcdonald-sporto klubas apytakos sraigtelis. Turesit patogu nauja automobili su automatine pavaru deze, kuriuo treciadieniais vazinesit pas savo psichologe.
zinau ir net ne viena zmogu, kurie pragyveno uzsieny ~10metu ir yra laimingi. Priklauso nuo zmoniu su kuriais tu cia, ka veiki, ko nori pasiekti, kokie tavo planai ateiciai... tarkim tiems kurie isvyksta mokytis - cia tikrai nera blogai. Norint galima susitvarkyti dokumentus ir gauti negrazinamas studentiskas pasalpas is valstybes, kurios siekia net 3000 svaru, o kartais net daugiau... taipogi galiam gauti paskolas, kurias grazinti studentui reikia tik baigus mokslus, dirbant ir gaunant nemaza atlyginima. Beabejo yra tam tikros salygos, tokios kaip pragyventas laikas salyje ir darbo valandu kiekis, bet tai nera sunku susitvarkyti...
As manau, kad gerai gyventi galima tiek uzsieny tiek ir Lietuvoj. Priklauso nuo zmogaus poziurio... Kaikuriems visur blogai - tai ka apie tuokius ir bekalbeti...
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Norėčiau studijuoti užsienyje, savarankiškai pagyvent kitoje šalyje, būtų naudinga patirtis. Dabar atrodo, kad į tėvynę sugrįščiau, bet kas ten žino kaip gali atsitikt... Gal ištekėsiu už kokio turko ir užsieny visam laikui pasiliksiu , o gal net iš Lietuvos neišvažiuosiu... Kolkas viskas tik svaičiojimų lygy. Laiko pagalvot dar yra...
____________________
Hello cruel world!
Did you sleep well last night?
www.last.fm/user/mitochondrija/
Lieku LT. Emigracija pateisinu gal tik keliais atvejais, kai nera alternatyvu. Bet kai juodas paauglys sako kaip cia blogai, kaip jis cia nelaimingas, tai... Ar tu ten busi laimingas? Susilauksi daugiau pavirshutines pagarbos, demesio, bet tu ten busi NIEKAS. Kokia konstruktyvia veikla tu ten galesi uzsimt? Visi zmones jaucia poreiki priklausyti bendruominei, zinot kokiai bendruominei jus ten galesit priklausyt? EMIGRANTU. Busit mcdonald-sporto klubas apytakos sraigtelis. Turesit patogu nauja automobili su automatine pavaru deze, kuriuo treciadieniais vazinesit pas savo psichologe.
Nuo vasaros toliau Vilnius - Kaunas nebuvau ir niekur nenoriu išlėkti. Gera ir čia. Gera, kai tave čia gerbia ir nežiūri kaip į Rytų Europos emigrantą, kai gali su bet kuo susikalbėti, gera išgirsti lietuvių kalbą ir pamatyti nuoširdžias šypsenas. Daug kas išlekia į užsienį dėl materialinių gerybių. Šiai dienai užtenka jų ir Lietuvoje, ir paprastų darbininkų algos neblogos. Kultūra, bendravimas, vertybės? Saulėtekis, užtenka man ir jo. Bėgat nuo blogos nuotaikos, nerandate sau vietos čia? Bet ar TEN ją rasit? Sėkmės beieškant savo kelio.
____________________
" - Kai vairuoju, aš negeriu,- tarė jis, duodamas man pintos talpos butelį.
Gurkštelėjau ir pasiūliau jam.
- Velnias neims, - pasakė jis ir mauktelėjo." - Jack Kerouac "On The Road"
Dažnai pamąstau ir kuo toliau tuo labiau norisi dingti iš čia. Nesimato manęs Lietuvėlėj, nesimato. Nors ką gali žinoti, kur likimas nuves ten ir atsidursim.
____________________
Sometimes there is so much beauty in the world... i feel like i can't take it
žmonėms trūksta vienybės... užuot mušesi, pykesi, galėtų pripažinti skirtumus ir juos vertinti. susivienyti bendram tikslui - priežasčių sukelenčių emigracija pažabojimui. To nėra daroma. Aš tai turėjau omeny.
man atrodo visi galim daugiau nei darom. vieni mažiau kiti daugiau. ;]
Nocturnal_Ritual rašė: tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
leidimas blogiui vyraut ir nieko dėl to nedarymas irgi yra tam tikras egoizmas.
atrodo buvau tas kuris net nemąstė apie išvažiavimą. dėja kuo toliau tuo rimčiau tenka...
liko dveji seimo rinkimai ir bus viskas aišku kur - ten ar čia? ;]
šiuo atveju posakis "gimiau nei per velai nei per anksti" negalioja. galioja tik tuo atveju jei teks išvažiuot...
Ką turi omenyje, sakydamas "nieko"? Darau, pagal išgales. Šnekėdamas su draugais, pažįstamais visada pareiškiu savo nuomonę šiuo klausimu, kai ką net priverčiau rimtai susimąstyti, ar tikrai verta emigruoti. Ką aš daugiau galėčiau padaryt tavo nuomone? Primušt kiekvieną, kuris verkia kaip Lietuvoj blogai, ir kaip jis nori išvažiuot?
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. lapkričio 11 d. 14:24:55
Ir šiaip, ko gero važiuosiu padirbėti, pliusas yra tas, kad mano brolis ten beveik 3 metai ir grįžti artimiausiu metu neketina. Žinoma tokia galimybė laaabai vilioja.
____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
2007 m. lapkričio 11 d. 13:25:54
Man patiko šitas:
Kiek besvarstytum, išryškėja keli pagrindiniai pasirinkimo variantai:
1. Toliau būti abejingam (būti apolitišku, nepilietišku ir balsuoti už 'partiją' „man dzin“);
2. Kartu su sitema plaukti pasroviui ir „rinktis atsakingai“ (loterija be bilieto);
T.y. išsirinkti mažiausią blogybę, kuri atėjusi į valdžią taps didele. o t.y. bet kuriuo atveju pralošti nes iš blogybės - tik blogis.
3. Pritarti judėjimo „Kitas pasirinkimas“ nuostatai („prieš visus“);
Gadinti biuletenius išbraukiant visas partijas.
4. Įsijungti į naujų ideologija paremtų politinių jėgų kūrimą.
čia populiariausias matyt 1
2007 m. lapkričio 11 d. 10:45:00
Jei išvažiuoti, tai jau baigus mokslus čia pasibastyti po pasaulį... Ne į Airiją ir ne UK, bet kur nors, tarkim, į Islandiją... Kur nors, kur papilnėtų ne tik kišenė, bet ir siela.
Vis vien, myliu Lietuvą. Jeigu čia negerai, turi būti tokių, kurie lieka ir padaro gerai...
____________________
Byra Byra Karoliukai.
2007 m. lapkričio 11 d. 09:47:28
Norvegų politologas: "Lietuvos žiniasklaida atsistatydino" - taikliai
o šiaip Lietuvoje tikrai nėra dar pavadinkim liberalosios demokratijos pašalinių nepageidaujamų pasėkmių kaip vakaruose
2007 m. lapkričio 11 d. 00:59:18
Man pvz. tai cia ziauriai patinka. Del bendruomines Lietuvoje nebuvimo tai esi daugmaz teisus teisus xdm(nors, manau, kad su laiku atsiras), bet as turejau galvoje betkokia visuomenine veikla, kurios Lietuvoje be parkiu gali imtis, o uzsienieje niekaip, buti dalimi kazko, tiesiog buti, o ten tu esi pasmerktas patogiai egzistencijai(cia bandau atkartoti Donskio minti). Siaip sutinku su viskuo. Del ziniasklaidos, tai susiprate randa alternatyvas, pvz. internete bernardinai.lt kur tikrai kazka gali perskaityt gero, nros irgi reikia atsirink tarp religijos fanatiku. Bet reikia tik noret, dziugu, kad cia dar yra zmoniu, kurie yra patenkinti, kad turi shaknis, isvis cia belenkaip gerai.
____________________
All things to all men
2007 m. lapkričio 10 d. 22:42:42
2007 m. lapkričio 10 d. 22:11:18
Buvo labai gera paskutinę praito sezono "Be pykčio" - ten ir buvo kalbama, kad yra 2 Lietuvos: žiniasklaidos vaizduojama ir reali. Aš dar pridėčiau 3 - realios savivaldos nebūvimas atkerta ir sukuria elito Lietuvą.
https://www.lrt.lt/archyvas/ 2007 05 30 laida
iš esmės pritariu invisible_man, dzimas ir kitiems kai sako, kad galima ir čia gyvenimą gražų kurtis. Iš tikro univere, draugų rate ir t.t. gyvenimas visai ne juodas, o nuostabus
2007 m. lapkričio 10 d. 20:27:14
Lieku LT. Emigracija pateisinu gal tik keliais atvejais, kai nera alternatyvu. Bet kai juodas paauglys sako kaip cia blogai, kaip jis cia nelaimingas, tai... Ar tu ten busi laimingas? Susilauksi daugiau pavirshutines pagarbos, demesio, bet tu ten busi NIEKAS. Kokia konstruktyvia veikla tu ten galesi uzsimt? Visi zmones jaucia poreiki priklausyti bendruominei, zinot kokiai bendruominei jus ten galesit priklausyt? EMIGRANTU. Busit mcdonald-sporto klubas apytakos sraigtelis. Turesit patogu nauja automobili su automatine pavaru deze, kuriuo treciadieniais vazinesit pas savo psichologe.
zinau ir net ne viena zmogu, kurie pragyveno uzsieny ~10metu ir yra laimingi. Priklauso nuo zmoniu su kuriais tu cia, ka veiki, ko nori pasiekti, kokie tavo planai ateiciai... tarkim tiems kurie isvyksta mokytis - cia tikrai nera blogai. Norint galima susitvarkyti dokumentus ir gauti negrazinamas studentiskas pasalpas is valstybes, kurios siekia net 3000 svaru, o kartais net daugiau... taipogi galiam gauti paskolas, kurias grazinti studentui reikia tik baigus mokslus, dirbant ir gaunant nemaza atlyginima. Beabejo yra tam tikros salygos, tokios kaip pragyventas laikas salyje ir darbo valandu kiekis, bet tai nera sunku susitvarkyti...
As manau, kad gerai gyventi galima tiek uzsieny tiek ir Lietuvoj. Priklauso nuo zmogaus poziurio... Kaikuriems visur blogai - tai ka apie tuokius ir bekalbeti...
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2007 m. lapkričio 10 d. 20:15:19
____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
2007 m. lapkričio 10 d. 20:05:18
____________________
Ne viskas kas skaidru yra degtinė
2007 m. lapkričio 10 d. 19:35:25
yra tik klanai...
2007 m. lapkričio 10 d. 19:34:23
____________________
All things to all men
2007 m. lapkričio 10 d. 19:33:05
____________________
All things to all men
2007 m. lapkričio 10 d. 18:07:27
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2007 m. lapkričio 1 d. 21:14:24
____________________
" - Kai vairuoju, aš negeriu,- tarė jis, duodamas man pintos talpos butelį. Gurkštelėjau ir pasiūliau jam. - Velnias neims, - pasakė jis ir mauktelėjo." - Jack Kerouac "On The Road"
2007 m. spalio 31 d. 23:01:34
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2007 m. spalio 31 d. 20:40:11
____________________
Sometimes there is so much beauty in the world... i feel like i can't take it
2007 m. spalio 31 d. 19:14:33
žmonėms trūksta vienybės... užuot mušesi, pykesi, galėtų pripažinti skirtumus ir juos vertinti. susivienyti bendram tikslui - priežasčių sukelenčių emigracija pažabojimui. To nėra daroma. Aš tai turėjau omeny.
man atrodo visi galim daugiau nei darom. vieni mažiau kiti daugiau. ;]
2007 m. spalio 31 d. 18:29:31
tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
leidimas blogiui vyraut ir nieko dėl to nedarymas irgi yra tam tikras egoizmas.
atrodo buvau tas kuris net nemąstė apie išvažiavimą. dėja kuo toliau tuo rimčiau tenka...
liko dveji seimo rinkimai ir bus viskas aišku kur - ten ar čia? ;]
šiuo atveju posakis "gimiau nei per velai nei per anksti" negalioja. galioja tik tuo atveju jei teks išvažiuot...
Ką turi omenyje, sakydamas "nieko"? Darau, pagal išgales. Šnekėdamas su draugais, pažįstamais visada pareiškiu savo nuomonę šiuo klausimu, kai ką net priverčiau rimtai susimąstyti, ar tikrai verta emigruoti. Ką aš daugiau galėčiau padaryt tavo nuomone? Primušt kiekvieną, kuris verkia kaip Lietuvoj blogai, ir kaip jis nori išvažiuot?
2007 m. spalio 31 d. 18:06:15