Kazkada juokais sakiau, kad isvaziuosiu, na, o dabar as jau beveik 3 menesiai ne Lietuvoj. Ne savo noru, bet kaip ten bebutu... mokausi cia, beveik pripratau prie zmoniu, kalbos, maisto, oro ir t.t...
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Nocturnal_Ritual rašė: tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
leidimas blogiui vyraut ir nieko dėl to nedarymas irgi yra tam tikras egoizmas.
atrodo buvau tas kuris net nemąstė apie išvažiavimą. dėja kuo toliau tuo rimčiau tenka...
liko dveji seimo rinkimai ir bus viskas aišku kur - ten ar čia? ;]
šiuo atveju posakis "gimiau nei per velai nei per anksti" negalioja. galioja tik tuo atveju jei teks išvažiuot...
Kihiki rašė: Štai va 2007/2008 mano paskutinieji metai mokykloje. Visų pirma bet kokia kaina (netiesiogiai kalbu) bandysiu patekt į VU. Baigus mokslus ten bandysiu kapstytis lauk iš Lietuvos. Nepatinka man čia nei žmonės, nei valdžia, nei ekonomika, nei švietimas - niekas nepatinka.
O kam dar delst? Važiuok šiemet, pabaigus mokyklą. Nepagalvojai, kad galbūt per tave kažkoks žmogus, kuriam patinka čia, Lietuvoje, ir čia jis planuoja kurti savo ateitį, neteks vietos universitete? Vistiek valstybei iš tavęs jokios naudos, tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
Ir iš tikro: kodėl gi Tau nevažiavus iškart iš čia, kur ir švietimas geresnis, anot Tavęs?
Kihiki rašė: Štai va 2007/2008 mano paskutinieji metai mokykloje. Visų pirma bet kokia kaina (netiesiogiai kalbu) bandysiu patekt į VU. Baigus mokslus ten bandysiu kapstytis lauk iš Lietuvos. Nepatinka man čia nei žmonės, nei valdžia, nei ekonomika, nei švietimas - niekas nepatinka.
O kam dar delst? Važiuok šiemet, pabaigus mokyklą. Nepagalvojai, kad galbūt per tave kažkoks žmogus, kuriam patinka čia, Lietuvoje, ir čia jis planuoja kurti savo ateitį, neteks vietos universitete? Vistiek valstybei iš tavęs jokios naudos, tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
Štai va 2007/2008 mano paskutinieji metai mokykloje. Visų pirma bet kokia kaina (netiesiogiai kalbu) bandysiu patekt į VU. Baigus mokslus ten bandysiu kapstytis lauk iš Lietuvos. Nepatinka man čia nei žmonės, nei valdžia, nei ekonomika, nei švietimas - niekas nepatinka.
____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
Visada svajojau, kad va baigsiu vidurinę ir išvažiuoti pakeliauti ar pasavanoriauti metams užsienyje, na pabūti, padaryti metams pertrauka. Tačiau dabar viskas keičiais, o dar reikia stoti šiemet, kad paskutiniai metai, kai nemokamas mokslas,tad jaučiu niekas neišeis ir dar su tėvais kaži kaip būtų.
jo aš irgi turiu draugą, Anglijojs, varlę tokį jis ten parduoda žolę DDDDDDD tikrai protų nutekėjimas
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
sian suzinojau kad tris mano pazistami zmones iskeliavo...
Raimis su Monika i Airija, jau spejo susitokt ir augina vaika
o Adomas (jis is kitos operos) ten ruko zole
taigi is Lietuvos matomai nuteka protas
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Beje, mano pusbroliai taip pat emigravo. Sesė irgi nori į užsienį varyti mokytis ir dirbti
Kadangi matau čia perspektyvų tik reikia nebūti dunduku, o tobulėti ir mokytis tai ketinu likti. Jei aišku valdžia neužkirs man priemonės man tą pasiekti - aukštojo mokslo sistemos. https://www.pilieciai.lt/minerva/...hp?ar ticle=1161
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Labai įdomu man kas bus po 20 metų
Aš sakyčiau tie kurie myli Lietuvą daro ir mąsto, kad jai geriau būtų. T.y. suinteresuoti jos kilimu, o ne pasirenka lengviausia kelią - emigruoti, o paskui tipo grįžta kaip didvyriai savo tautos pasiilgę ir apdainavę. Lengviausią kelią pasirinkę šūdžiai tiesiogine to žodžio prasme, nes užsieny ir valo šūdus iš pradžių ir išlaiko kitą šalį!
tt rašė: Patinka, kai atvyksta svajonių šalies vadas ir dėkoja už pagalbą kuriant jo svajonių šalį.
Visi emigruojantys dėl materialių interesų yra kvailiai, kad ir kokie puikūs specialistai bebūtų, Bet pirmiausia turėtų būti savo gyvenimo specialistais, jei jau dainuoja apie meilę tėvynei. O ypač specialistai tvirtinantys jog negali čia atsiskleisti yra didžiausi kvailiai, įkalinti specialybėse. Nemoka nusišypsoti nuoširdžiai.
tu turbu gyveni dar su tevais?ir nezinai ka reiskia viskuom rupintis paciam.
arba galima sakyt esi turtingas.kaip galvoji ar lietuvoje galima per du metus susitaupyti butui ir masinai?vargu.o as susitaupiau tik zinoma ne lietuvoje.buvau isvykes ir pritariu tiems kurie nori isvykti kurtis geresne ateiti
Patinka, kai atvyksta svajonių šalies vadas ir dėkoja už pagalbą kuriant jo svajonių šalį.
Visi emigruojantys dėl materialių interesų yra kvailiai, kad ir kokie puikūs specialistai bebūtų, Bet pirmiausia turėtų būti savo gyvenimo specialistais, jei jau dainuoja apie meilę tėvynei. O ypač specialistai tvirtinantys jog negali čia atsiskleisti yra didžiausi kvailiai, įkalinti specialybėse. Nemoka nusišypsoti nuoširdžiai.
Niu nors dar man anksti apie taij galvoti,bet ateijti noreciau isvykti i UK...,jeigu pasisektu ten padaryti karjiera,arba sukurti seima,taij gal ir pasilikciau ten,bet gal ir grizciau,pvz,mano dede su seima gyvena airijoj,mano puske UK ir viesiems labaij geraij ten,turi gera darba ir t.t.,beto grizta i lietuva....
Na zodziu,cia kaip toj daijnoj,cia Lietuva,cia Lietus lyja,cia kiekvienam sirdis atgyja,Gal ji maza,bet ji tevyne,Man ji pirma ir paskutine. Taij wat,taip buvo ir bus,nesvarbu ar apsigyvensi JAV ar dar kur nors visam laikuij ar liksi cia,vistiek Lietuva musu gimtine.ir mes turime myleti ja tokia,kokia ji yra(nors ir kokia ji bloga bebutu)
P.S.Linkiu sekmes tiems kurie ruosiasi emigruoti,ir tiems kurie liks
____________________
Ne viskas kas skaidru yra degtinė
ziuzu, ir tau sekmes koks skirtumas kur kas gyvens svarbiausiai kad butume laimingi,
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
pizdec tai dabar man pasikart kad dauguma masto taip kaip as?
nenorit tai ir tupekit sitoj puvancios visuomenes saly.
o tau Nocturnal_Ritual tai tik tiek galiu pasakyt,kiekvienas vertina kita pagal savo subrendimo laipsni,tai viskas cia kaip ir aisq.
Sekmes!
____________________
TAI KAS POPULIARU NE VISADA YRA TEISINGA,O TAI KAS TEISINGA NE VISADA YRA POPULIARU.
Kažkoks nemaloniai nuteikiantis temos pavadinimas Iš pradžių išvis, perskaičiau "Kada žadate emigruoti iš Lietuvos?". Jofana. O tokie nesubrendėliai/-ės kaip "ziuzu" mane rimtai nervina, varykit į savo Airiją šluostyt senukam subinių, kuo mažiau Lietuvoj tokių begalvių, tuo geriau.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. spalio 31 d. 17:55:50
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2007 m. spalio 31 d. 17:41:41
tik nuostolis už tavo egoistiškos subinės išmokslinimą.
leidimas blogiui vyraut ir nieko dėl to nedarymas irgi yra tam tikras egoizmas.
atrodo buvau tas kuris net nemąstė apie išvažiavimą. dėja kuo toliau tuo rimčiau tenka...
liko dveji seimo rinkimai ir bus viskas aišku kur - ten ar čia? ;]
šiuo atveju posakis "gimiau nei per velai nei per anksti" negalioja. galioja tik tuo atveju jei teks išvažiuot...
2007 m. spalio 22 d. 14:20:12
Štai va 2007/2008 mano paskutinieji metai mokykloje. Visų pirma bet kokia kaina (netiesiogiai kalbu) bandysiu patekt į VU. Baigus mokslus ten bandysiu kapstytis lauk iš Lietuvos. Nepatinka man čia nei žmonės, nei valdžia, nei ekonomika, nei švietimas - niekas nepatinka.
Ir iš tikro: kodėl gi Tau nevažiavus iškart iš čia, kur ir švietimas geresnis, anot Tavęs?
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2007 m. spalio 22 d. 13:35:19
Štai va 2007/2008 mano paskutinieji metai mokykloje. Visų pirma bet kokia kaina (netiesiogiai kalbu) bandysiu patekt į VU. Baigus mokslus ten bandysiu kapstytis lauk iš Lietuvos. Nepatinka man čia nei žmonės, nei valdžia, nei ekonomika, nei švietimas - niekas nepatinka.
2007 m. spalio 22 d. 11:33:47
____________________
If guns can be blamed for killing people, can I blame your keyboard for your shitty typing?
2007 m. spalio 18 d. 19:10:31
2007 m. birželio 7 d. 09:07:58
____________________
Triokšt
2007 m. birželio 6 d. 16:12:51
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
2007 m. birželio 6 d. 16:11:22
Raimis su Monika i Airija, jau spejo susitokt ir augina vaika
o Adomas (jis is kitos operos) ten ruko zole
taigi is Lietuvos matomai nuteka protas
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2007 m. birželio 6 d. 16:10:19
Kadangi matau čia perspektyvų tik reikia nebūti dunduku, o tobulėti ir mokytis tai ketinu likti. Jei aišku valdžia neužkirs man priemonės man tą pasiekti - aukštojo mokslo sistemos. https://www.pilieciai.lt/minerva/...hp?ar ticle=1161
2007 m. birželio 6 d. 16:08:30
____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
2007 m. birželio 6 d. 16:06:00
Aš sakyčiau tie kurie myli Lietuvą daro ir mąsto, kad jai geriau būtų. T.y. suinteresuoti jos kilimu, o ne pasirenka lengviausia kelią - emigruoti, o paskui tipo grįžta kaip didvyriai savo tautos pasiilgę ir apdainavę. Lengviausią kelią pasirinkę šūdžiai tiesiogine to žodžio prasme, nes užsieny ir valo šūdus iš pradžių ir išlaiko kitą šalį!
2007 m. birželio 4 d. 17:11:09
____________________
TAI KAS POPULIARU NE VISADA YRA TEISINGA,O TAI KAS TEISINGA NE VISADA YRA POPULIARU.
2007 m. birželio 4 d. 07:06:59
Patinka, kai atvyksta svajonių šalies vadas ir dėkoja už pagalbą kuriant jo svajonių šalį.
Visi emigruojantys dėl materialių interesų yra kvailiai, kad ir kokie puikūs specialistai bebūtų, Bet pirmiausia turėtų būti savo gyvenimo specialistais, jei jau dainuoja apie meilę tėvynei. O ypač specialistai tvirtinantys jog negali čia atsiskleisti yra didžiausi kvailiai, įkalinti specialybėse. Nemoka nusišypsoti nuoširdžiai.
tu turbu gyveni dar su tevais?ir nezinai ka reiskia viskuom rupintis paciam.
arba galima sakyt esi turtingas.kaip galvoji ar lietuvoje galima per du metus susitaupyti butui ir masinai?vargu.o as susitaupiau tik zinoma ne lietuvoje.buvau isvykes ir pritariu tiems kurie nori isvykti kurtis geresne ateiti
2007 m. birželio 3 d. 00:53:55
Visi emigruojantys dėl materialių interesų yra kvailiai, kad ir kokie puikūs specialistai bebūtų, Bet pirmiausia turėtų būti savo gyvenimo specialistais, jei jau dainuoja apie meilę tėvynei. O ypač specialistai tvirtinantys jog negali čia atsiskleisti yra didžiausi kvailiai, įkalinti specialybėse. Nemoka nusišypsoti nuoširdžiai.
2007 m. birželio 3 d. 00:01:23
Na zodziu,cia kaip toj daijnoj,cia Lietuva,cia Lietus lyja,cia kiekvienam sirdis atgyja,Gal ji maza,bet ji tevyne,Man ji pirma ir paskutine. Taij wat,taip buvo ir bus,nesvarbu ar apsigyvensi JAV ar dar kur nors visam laikuij ar liksi cia,vistiek Lietuva musu gimtine.ir mes turime myleti ja tokia,kokia ji yra(nors ir kokia ji bloga bebutu)
P.S.Linkiu sekmes tiems kurie ruosiasi emigruoti,ir tiems kurie liks
____________________
Ne viskas kas skaidru yra degtinė
2007 m. birželio 2 d. 20:56:46
peace
____________________
TAI KAS POPULIARU NE VISADA YRA TEISINGA,O TAI KAS TEISINGA NE VISADA YRA POPULIARU.
2007 m. birželio 2 d. 20:06:55
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2007 m. birželio 2 d. 14:24:43
nenorit tai ir tupekit sitoj puvancios visuomenes saly.
o tau Nocturnal_Ritual tai tik tiek galiu pasakyt,kiekvienas vertina kita pagal savo subrendimo laipsni,tai viskas cia kaip ir aisq.
Sekmes!
____________________
TAI KAS POPULIARU NE VISADA YRA TEISINGA,O TAI KAS TEISINGA NE VISADA YRA POPULIARU.
2007 m. birželio 2 d. 00:17:54