jei tik bus galimybe isvaziuoti ir testi studijas, tikrai ja pasinaudosiu. patirtis dar niekam nepakenke, o kitos salies pazinimas duoda supratima. o gyventi lietuvoje ar uzsienyje, didelio skirtumo nera, kiekvienas atranda savo laime, o jei dar ir budamas laimingas, gali save islaikyti, manau sveikintina.
tik niekada nesuprasiu tu zmoniu, kurie nebaige viduriniu islekia, uzsikala babkiu gerai masinai ir cia gryze vaidina supermenus. lengvai uzdirbti pinigai parodo tikraji zmogaus veida. dazniausiai nekoki.
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu,
Tu skrendi, nors Tavo netikri...
Emigruoti - visam. Taip nenorėčiau. Ir Lietuvoje galima gerai gyventi, tiesa, maža dalis nori prisidėti prie gerovės kūrimo, didelė nori TIK gauti, Bet čia tema kita būtų.
O toliau mokytis ar trumpam padirbėti,ar Ugandoje dalyvauti misionieriškose misijose - būtinai. Pasaulio pažinimas - silpnybė man.
____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
Pamatyt pasauly, pamatyt miestus ir aisku zmones labai idomu. Bet Lietuvos nenoriu palikt, bent jau ilgam. Esu matyt jauna naivi, bet manau kad ir taip per daug isvyksta perspektyviu zmoniu skinti braskiu. Manau sieksiu kazko Lietuvoj
____________________
Ar tiki i Dieva?
Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Žinau, kad ateityje nusimato daug kelionių po įvairias šalis. Ir jei man vienoj iš jų patiks, ten ir pasiliksiu, jei bus galimybė. O kodėl turėčiau būti čia ir bambėti kaip man blogai Lietuvoje ? Geriau išvažiuosiu ir nervų negadinsiu Nors gal ir pagerės padėtis Lietuvoj. Nžn bijau planuoti labai tiksliai, nes niekada nebūna taip, kaip nori.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Kad isvaziuosiu zinau tikrai, kur, dar tiksliai pasakyt negaliu, mokytis kur nors UK ar gyvent kur nors toli toli ten kur silta, bet kada nors grisiu, tikiuos.
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Delfyje neberandu, buvo straipsnis ir komentaruose vienas vaikinukas su skaičiais, su paskaičiavimais parašė ilgą žinutę, kaip išvažiavus net gryžti neapsimoka...
visada,kai griztu is kokios nors keliones,vos tik pamacius aptrupejusius blokinius vilniaus namus man pasidaro liudna..kad reikejo vel cia grizti!(buvo ir isskirtiniu atveju-kai grizinejau is latvijos ir kaliningrado srities )..bet tas liudesys labai greit praeina..ir po keliu dienu vel i viska pradedu ziuret kitom akim vel viskas miela,brangu ir reikalinga.
Vis delto baigus mokslus noreciau vaziuot kur nors bent jau trumpam laikui padirbet
____________________
Sviesa galima skleisti dviem budais:buti zvake arba ja atspindinciu veidrodziu. (Edith Wharton)
va jum istorija
gyveno draugelis sau protingas perpektyvus rodantis gerus rezultatus visur. jis buvo visu leipinamas, kad net jis pats pradejo tiketi sviesia teisinga ateitimi.
bet va pasibelde i duris viena karta prakeikta nelaboji REALYBE (nekenciu jos, ir kuo dazniau bandau nuo jos pabegt).
to draugelio planai mokytis ir tai daryti gerai pradejo zlugt labai anksti, del problemu asocialioje seimoje, kurioje nebuvo salygu nei mokytis, nei tobuleti, nei gyventi kaip daznai geri kaimynai gali (BLIAAAT). bet jauno vaikino idealai kad ir vis silpniau kas kart, bet vis dar bande kovot su nepavalgimu ir prakeiktaja Realybe.
O po to seke antras zingsnis: vaikinas pazino gatve, jos gyventojus, kurie buvo visi vienodo sudo minkytojai. po truputi mokykla tolo... is didziuliu planu ir galimybiu universitete studijuot istorija, beliko amatu mokykla... be zodziu. toje vietoje prasidejo jauno vaikino kaip amenybes zlugimas. jo norai ir ketinimai liko nesuprasti paniekinti ir visu draugiskai apmisti.
bet to nebuvo gana. kad ir amatu mokykla(ne vdu) reikalauja kazkokiu pajamu, kuriu savaime aisku nebuvo.
siaip ne taip du metai profkei praslinko bet atejo laikas kada striuka pasidare ir atsirado galimybe isvaziuot svetur kur pinigai buvo uzdirbami visai normalus.
kodel gi jis neturetu pasirinkti pastarojo varianto varianto, lengvesnio beje.
nes kitaip lietuvoje butu vienu recidivistu plesiku daugiau.
taigi vaikinas isvyko i uzsieni padirbeti. dirbo dirbo ir ka: pinigu netruko, bet vat kad lietuvos pradejo pasiilgti, nors zinojo kad ten suns dienos laukia.
esme manau butu tokiame palyginime:
kur eina musamas savo seimininko suva, aha atgal pas ta pati seimininka...
manau tokiu istoriju pilna, ple sudinas gyvenimas ar ne.
niekada gywenime nemigruosiu is lietuwos... nebent susprogtu kokia ignalinos atomine xixi...nors ne tada is wis butu kaputr wisam pasawliuj.thu tfu tfu !!!
dabar negaleciau pasakyti ar begsiu. jei bus toks atvejis kad niekur neistosiu negausiu darbo (labai daznas atvejis) tai tada leksiu ir as. bet is tikruju man gerai ir cia. nuvaziavus TEN prasideda ilgesys ir t.t...
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Bėkit, bėkit Žinau N atvejų, kai tokie antilietuviai kruvinom ašarom verkė, nes... grįžt atgal pasirodė ne taip jau paprasta
Anyway, man be jų net geriau. Pozityvesnė atmosfera pasidaro.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. liepos 16 d. 21:56:50
tik niekada nesuprasiu tu zmoniu, kurie nebaige viduriniu islekia, uzsikala babkiu gerai masinai ir cia gryze vaidina supermenus. lengvai uzdirbti pinigai parodo tikraji zmogaus veida. dazniausiai nekoki.
____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
2006 m. liepos 16 d. 20:56:06
2006 m. liepos 16 d. 18:09:45
O toliau mokytis ar trumpam padirbėti,ar Ugandoje dalyvauti misionieriškose misijose - būtinai. Pasaulio pažinimas - silpnybė man.
____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
2006 m. liepos 16 d. 17:46:05
____________________
pravalas
2006 m. birželio 22 d. 20:48:26
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2006 m. birželio 22 d. 20:39:54
2006 m. birželio 22 d. 20:00:05
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
2006 m. birželio 21 d. 21:17:38
nu nebent kokiam pusmeciui shaibu uzsikalt , bet tikrai tikrai ne ilgiau. Kaune gimiau Kaune noresiu ir mirt
2006 m. birželio 21 d. 20:53:45
2006 m. birželio 21 d. 20:44:46
____________________
And the Gods made love.
2006 m. gegužės 31 d. 10:45:11
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 31 d. 10:42:09
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gegužės 31 d. 10:22:52
2006 m. gegužės 31 d. 10:06:43
Vis delto baigus mokslus noreciau vaziuot kur nors bent jau trumpam laikui padirbet
____________________
Sviesa galima skleisti dviem budais:buti zvake arba ja atspindinciu veidrodziu. (Edith Wharton)
2006 m. gegužės 31 d. 09:34:01
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 31 d. 03:19:06
gyveno draugelis sau protingas perpektyvus rodantis gerus rezultatus visur. jis buvo visu leipinamas, kad net jis pats pradejo tiketi sviesia teisinga ateitimi.
bet va pasibelde i duris viena karta prakeikta nelaboji REALYBE (nekenciu jos, ir kuo dazniau bandau nuo jos pabegt).
to draugelio planai mokytis ir tai daryti gerai pradejo zlugt labai anksti, del problemu asocialioje seimoje, kurioje nebuvo salygu nei mokytis, nei tobuleti, nei gyventi kaip daznai geri kaimynai gali (BLIAAAT). bet jauno vaikino idealai kad ir vis silpniau kas kart, bet vis dar bande kovot su nepavalgimu ir prakeiktaja Realybe.
O po to seke antras zingsnis: vaikinas pazino gatve, jos gyventojus, kurie buvo visi vienodo sudo minkytojai. po truputi mokykla tolo... is didziuliu planu ir galimybiu universitete studijuot istorija, beliko amatu mokykla... be zodziu. toje vietoje prasidejo jauno vaikino kaip amenybes zlugimas. jo norai ir ketinimai liko nesuprasti paniekinti ir visu draugiskai apmisti.
bet to nebuvo gana. kad ir amatu mokykla(ne vdu) reikalauja kazkokiu pajamu, kuriu savaime aisku nebuvo.
siaip ne taip du metai profkei praslinko bet atejo laikas kada striuka pasidare ir atsirado galimybe isvaziuot svetur kur pinigai buvo uzdirbami visai normalus.
kodel gi jis neturetu pasirinkti pastarojo varianto varianto, lengvesnio beje.
nes kitaip lietuvoje butu vienu recidivistu plesiku daugiau.
taigi vaikinas isvyko i uzsieni padirbeti. dirbo dirbo ir ka: pinigu netruko, bet vat kad lietuvos pradejo pasiilgti, nors zinojo kad ten suns dienos laukia.
esme manau butu tokiame palyginime:
kur eina musamas savo seimininko suva, aha atgal pas ta pati seimininka...
manau tokiu istoriju pilna, ple sudinas gyvenimas ar ne.
2006 m. balandžio 29 d. 21:03:19
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2006 m. balandžio 28 d. 14:10:33
2006 m. balandžio 28 d. 08:18:04
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. balandžio 27 d. 22:25:46
Anyway, man be jų net geriau. Pozityvesnė atmosfera pasidaro.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I