Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Stripped
2010 m. gruodžio 16 d. 11:11:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Genqr rašė:
pirmas vokalo intarpas baveik sokiravo . Bet po to kuo toliau tuo geriau susiklause, ir i pabaiga visai smagiai pradejo klausytis. Tiesa gal kiek paprastokos konstrukcijos, bet kartais tai tik i nauda

Koks dar vokalas ten Turbūt Kosmoso ežiuko,ką? Atsipeikėkit - ten kompiuteris viską dainuoja už žmogų ....

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Genqr
2010 m. gruodžio 16 d. 05:52:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pirmas vokalo intarpas baveik sokiravo . Bet po to kuo toliau tuo geriau susiklause, ir i pabaiga visai smagiai pradejo klausytis. Tiesa gal kiek paprastokos konstrukcijos, bet kartais tai tik i nauda

____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Atsakyti
MsCopa
2010 m. gruodžio 14 d. 23:22:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
Gal tu matai kiauriai sienas,kad gali įspėti,kuom aš domiuosi ir ką klausau? Būtų fantastika!
Tai kad nereikia matyti kiaurai sienas, užtenka į profilį pasižiūrėti

Šiaip man labai įdomu pasidarė,kokį ypatingą stilių,programuoja šitie didžėjai? Aš maniau,kad tai MtvPopsūcha,bet gal aš klystu...
Nežinau dėl MTV popsūchos, nes kaip jau minėjau, TV neturiu, MTV nežiūriu O apie jų stilių tai visada gi gali grupės aprašyme pasiskaityti, aš maniau, kad tu žinai, nes gi rašei, jog pasaulyje "pilna tokios muzikos"

Ne nu šiaip tai biškį juokinga, ką rašai, nes pas patį tokie atlikėjai kaip Aistė Pilvelytė įtraukti prie mėgstamiausių, nu tai kur ten tiems vargšiukams didžėjams iki šios estrados princesės


Atsakyti
Stripped
2010 m. gruodžio 14 d. 22:32:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MsCopa rašė:
Stripped rašė:
Artėjančių Švenčių proga turiu tau šventinį pasiūlymą: Išmesk TV/Pamiršk MTV - Marijos radijas - vienintelis,ko tau labiausiai reikia...
Ačiū už palinkėjimus, bet tai kad aš neturiu TV O Marijos radijo čia netraukia

Nu jei rimtesne gaida, gal būtų tiesiog užtekę parašyti, kad tu tokia muzika nesidomi ir jos neklausai, nes tokie argumentai kaip "pilna tokios muzikos", "tai nėra muzika, kuri turi vertę" atrodo nelabai rimtai, kvepia klišėmis ir tiek.

O jei jau visai bendrai kalbant, tai jeigu visi panašiai mąstytų, pasaulyje išvis neatsirastų jokia nauja muzika, nes naujos muzikos išliekamosios vertės neįmanoma iškart nusakyti. Kai prieš 40 metų atsirado punk rock, pusė manė, kad tai bevertis šlamštas, kita pusė - kad tai išvis ne muzika. Nu bet apie punk rock išliekamąją vertę turbūt neverta daug plėstis, ji ir taip visiems žinoma


Gal tu matai kiauriai sienas,kad gali įspėti,kuom aš domiuosi ir ką klausau? Būtų fantastika! Šiaip man labai įdomu pasidarė,kokį ypatingą stilių,programuoja šitie didžėjai? Aš maniau,kad tai MtvPopsūcha,bet gal aš klystu...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
MsCopa
2010 m. gruodžio 14 d. 22:20:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
Artėjančių Švenčių proga turiu tau šventinį pasiūlymą: Išmesk TV/Pamiršk MTV - Marijos radijas - vienintelis,ko tau labiausiai reikia...
Ačiū už palinkėjimus, bet tai kad aš neturiu TV O Marijos radijo čia netraukia

Nu jei rimtesne gaida, gal būtų tiesiog užtekę parašyti, kad tu tokia muzika nesidomi ir jos neklausai, nes tokie argumentai kaip "pilna tokios muzikos", "tai nėra muzika, kuri turi vertę" atrodo nelabai rimtai, kvepia klišėmis ir tiek.

O jei jau visai bendrai kalbant, tai jeigu visi panašiai mąstytų, pasaulyje išvis neatsirastų jokia nauja muzika, nes naujos muzikos išliekamosios vertės neįmanoma iškart nusakyti. Kai prieš 40 metų atsirado punk rock, pusė manė, kad tai bevertis šlamštas, kita pusė - kad tai išvis ne muzika. Nu bet apie punk rock išliekamąją vertę turbūt neverta daug plėstis, ji ir taip visiems žinoma


Atsakyti
Stripped
2010 m. gruodžio 14 d. 21:41:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MsCopa rašė:
Man diskusijose buvo paaiškinta, kad Happyendless yra labai lieva, žemo lygio ir banalu, nes pasaulyje pilna tokios muzikos, tik milijoną kartų geresnės, bet kažkodėl niekas nenori rekomenduoti konkrečių grupių iš šito stiliaus, na tų, milijoną kartų geresnių, tai net nežinau, ką daryti Gal kas gali ką nors pasiūlyt?

Artėjančių Švenčių proga turiu tau šventinį pasiūlymą: Išmesk TV/Pamiršk MTV - Marijos radijas - vienintelis,ko tau labiausiai reikia...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2010 m. gruodžio 14 d. 21:25:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MsCopa rašė:
Man diskusijose buvo paaiškinta, kad Happyendless yra labai lieva, žemo lygio ir banalu, nes pasaulyje pilna tokios muzikos, tik milijoną kartų geresnės, bet kažkodėl niekas nenori rekomenduoti konkrečių grupių iš šito stiliaus, na tų, milijoną kartų geresnių, tai net nežinau, ką daryti Gal kas gali ką nors pasiūlyt?

Gal jums buvo paaiškinta ir kad kosmose gyvena žali drakoniukai su gyvatės galva,kurie gins marsą,nuo mūsiškių? a?

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
MsCopa
2010 m. gruodžio 14 d. 17:24:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man diskusijose buvo paaiškinta, kad Happyendless yra labai lieva, žemo lygio ir banalu, nes pasaulyje pilna tokios muzikos, tik milijoną kartų geresnės, bet kažkodėl niekas nenori rekomenduoti konkrečių grupių iš šito stiliaus, na tų, milijoną kartų geresnių, tai net nežinau, ką daryti Gal kas gali ką nors pasiūlyt?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antonio Vivaldi Antonio Vivaldi
9,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 3751
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 173645